برگزیده های پرشین تولز

گروه آريان .ft كريست دي برگ

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ممنون از تاپيكت
8.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
چقدر فوتوشاپ کار خورد تو ذوقشون ...

ولی خود خبر گویا صحت دارد

بابا منم که گفتم خوده خبر صحت داره من گفتم اون عکسی که توی سایته خبری گزاشتن درست شده همین:D

هاااااااااااااااااای نفس کش :blink::lol:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بیچاره کریس
خواننده پیدا نکرد با این چزمنگا همکاری کرد ؟
اینا که همه اهنگاشون شبیه ترانه های کودکانس
بیچاره کریس

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب من كريستي برگ رو خيلي دوست دارم نفس اينكه با ايراني ها همكاري كرده خيلي باعث خوشحاليمه ، اميدوارم كه با ايراني بازي اذيتش نكرده باشن كه توبه كنه !

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
لينك خبر از BBC

20071113192116arian_1.jpg

آقای دی برگ دلیل قبول کردن این پیشنهاد را چنین گفت:

"من اولین کسی بودم که بعد از پایان تبعیض نژادی (آپارتاید) در آفریقای جنوبی کنسرت داد و اولین خواننده غربی بودم که بعد از پایان جنگ داخلی لبنان در اون کشور کنسرت دادم. دوست دارم اولین خواننده غربی ای باشم که بعد از انقلاب در ایران اسلامی کنسرت میده و این آهنگ مشترک برای من اولین قدم."

گروه در پيت‌تر از آريان نبود؟! حيف نيست اين هنرمند با اين گروه؟

moon_1364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لينك خبر از BBC

20071113192116arian_1.jpg

آقای دی برگ دلیل قبول کردن این پیشنهاد را چنین گفت:

"من اولین کسی بودم که بعد از پایان تبعیض نژادی (آپارتاید) در آفریقای جنوبی کنسرت داد و اولین خواننده غربی بودم که بعد از پایان جنگ داخلی لبنان در اون کشور کنسرت دادم. دوست دارم اولین خواننده غربی ای باشم که بعد از انقلاب در ایران اسلامی کنسرت میده و این آهنگ مشترک برای من اولین قدم."

گروه در پيت‌تر از آريان نبود؟! حيف نيست اين هنرمند با اين گروه؟
در حالی که انتشار خبر همکاری مشترک کریس د برگ خواننده مشهور ایرلندی با گروه موسیقی آریان، در هفته گذشته با بی تفاوتی مجامع خبری داخلی مواجه شده بود، تأیید این خبر توسط مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهت و حیرت اهالی فرهنگ در ایران را در پی داشته است.

دوشنبه گذشته، محسن رجب پور مدیر گروه موسیقی آریان در یک کنفرانس مطبوعاتی از اجرای برنامه مشترک توسط گروه آریان همراه با خواننده ایرلندی پاپ کریس د برگ خبر داده و گفته بود که قرار است یک آهنگ سه‌دقیقه‌ای با مضمون صلح که توسط کریس دبرگ ساخته شده، توسط این خواننده شهیر ایرلندی و گروه آریان به‌طورمشترک اجرا شود.

در همین حال مدیرکل دفتر موسيقي وزارت ارشاد، ضمن اعلام موافقت وزارت ارشاد با درخواست گروه آراین برای اجرای مشترک با کریس دبرگ، اعلام کرد که "هماهنگي‌هاي اوليه توسط مدير گروه آريان انجام شده و ان‌شاءالله اين برنامه به خوبي برگزار خواهد شد.

موافقت وزارت ارشاد با اجرای این کنسرت از آن جهت مهم است که این وزارتخانه در صدور مجوز برای گروه‌های مختلف موسیقی همواره سیاست سختگیرانه‌ای اتخاذ کرده‌است.

حساسیت مسئولان اداره موسیقی وزارت ارشاد در این حوزه تاحدی است که حتی در یک مورد از صدور مجوز پخش برای یک فیلم ایرانی به سبب آن‌چه استفاده از صدای غیرمجاز در موسیقی آن خوانده شد، جلوگیری به عمل آمده بود.

گفتنی است گروه موسیقی آریان از گروه های باسابقه موسیقی پاپ ایرانی به شمار می‌رود که از سال تأسیس خود در سال 1378 تاکنون توانسته با ارائه سه آلبوم و برگزاری کنسرت های متعدد در کشورهای مختلف جهان، نقش مهمی در پیشرفت موسیقی پاپ در جامعه ایران ایفا کند.

خبر همکاری این گروه موسیقی با کریس دبرگ ـ خواننده پرآوازه ایرلندی که در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی جزو محبوب‌ترین خواننده‌های جهان به حساب می‌آمد ـ از اقدامات نوآورانه گروه اراین به شمار می رود.

گفته می شود کریس دبرگ در پاسخ به درخواست اجرای مشترک ترانه صلح که از سوی این گروه ایرانی به وی ارائه شده، گفته است: «من اولین کسی بودم که بعد از پایان تبعیض نژادی (آپارتاید) در آفریقای جنوبی کنسرت داد و اولین خواننده غربی بودم که بعد از پایان جنگ داخلی لبنان در اون کشور کنسرت دادم. دوست دارم اولین خواننده غربی‌ای باشم که بعد از انقلاب در ایران اسلامی کنسرت می‌دهم و این آهنگ مشترک برای من اولین قدم در این راه است.»

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
من شنیدم قراره بعدش ملیت ایرانی بگیره و پابرهنه تا امام زاده طاهر بدوئه !!

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
با تشكر از همه دوستاني كه تو تاپيك شركت كردن، از اون دوستاني كه در مورد آريان كم لطفي كردن گلايه داشتم!!!
هر چند شايد اينجا جاش نباشه اما واقعا عمده فعاليت ها و كارهاي اين گروه قابل دفاع هست و جا داره من اينجا ازشون دفاع كنم
مي شه گفت آريان اولين گروهيه كه موسيقي پاپ رو تو ايران آغاز كرد و با همه مشكلات كار خودشو تا به امروز ادامه داده و اينكه بگيم بچگونه هست بي انصافيه...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام
با تشكر از همه دوستاني كه تو تاپيك شركت كردن، از اون دوستاني كه در مورد آريان كم لطفي كردن گلايه داشتم!!!
هر چند شايد اينجا جاش نباشه اما واقعا عمده فعاليت ها و كارهاي اين گروه قابل دفاع هست و جا داره من اينجا ازشون دفاع كنم
مي شه گفت آريان اولين گروهيه كه موسيقي پاپ رو تو ايران آغاز كرد و با همه مشكلات كار خودشو تا به امروز ادامه داده و اينكه بگيم بچگونه هست بي انصافيه...
کاملا تائید میشه !
از بعد سبک و روونی رو دست ندارن !

بالا