برگزیده های پرشین تولز

گروه تجاری ایران امیر(اگر وبمستر یا فروشگاه دار هستید) حتما بخوانید

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
گروه تجاری ایران امیر برای دوستان و عزیزان فروشگاه دار و کسانی که وبمستر هستند و احیانا سایت های پر بازدید دارند اماده همکاری میباشد.
اگر دیده باشید سایتهای هستند مثل اوکسین ادز و یا سوران که بعضی از وبمسترها باهاشون کار میکنند. من نظری درباره این سایتها ندارم و مدعی هم نیستم که مثل اونها باشیم اما سعی کردیم رقیب جدی باشیم برای اینها تا هم کیفیت کار بره بالا و هم فضایی سالم داشته باشیم. احتمالا دوستان تبلیغات ما را در سایتهای پر بیننده دیده اند اگر هم تا حالا ندیده اند میتوانند مشاهده کنند. مخصوصا سایت های سرگرمی و تفریحی و موزیک. مثلا شما به عنوان نمونه نگاه کنید به این سایتها
www.music-baran2.com
www.98music2.com
www.blogtaz.com:)
اگر هم خواستید بعدا براتون سایتها رو لیست میکنم
که هر کدام از اینها اولی 400 هزار بازدید و 200 هزار بازدید دارند و اسپانسر مالی سایت های بزرگ هستیم مثل بلاگفا که دوستان تبلیغات ما را در سایتشان مشاهده میکنند.اگر حالا کسی از دوستان
سایت داره و میخواهد با ما کار بکنه میتونه بیاد ثبت نام کنه و با ما کار کنه(حتی اگر بازدیدشان کم باشه حداقل پول هاست و دامین آنها که در میاد) حالا اگر بازدیدشان بالاست که چه بهتر. عزیزانی هم که فروشگاه دارند میتوانند در سایت ما ثبت نام کنند و برای خودشان برای هر محصول یک بنر جذاب و خشگل طراحی بکنند و تو سایت بگذارند و تو سایتهای بزرگ نمایش بدهیم. مسلما فروششان نیز افزایش پیدا خواهد کرد. من تضمین میکنم فروش محصولاتشانو الانم روزانه ما 600 هزار الی 800 هزار نمایش بنر در روز داریم و تو سایتهای عضو پس این فرصت را از دست ندهید. با تشکر از دوستان پی تی
سایت ما هم این هست
http://www.iranamir.com/webmaster
آیا شما هم با هستید؟

بالا