برگزیده های پرشین تولز

گروه طراحی جی دیزاین | طراحی سایت و استایل برای سیستم محتوا های مختف | طراحی بنر فلش

jey8design

Registered User
لایک‌ها
38
بله عزیز بنده به هوا وصل شدن بودم اما اینا بد قولی کردن

من از شما عذر میخوام و حق باشماست

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
همچنان آنلاین و رو هوا !
عذر خواهیه شما رو بدیم به مشتری دست از سر ما بر میداره؟
چرا هنوز واریز نکردید؟

armin2afm0056

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ای بابا اینجا چه خبره!!!!!!!!!!!
یکی بگه دیگه....آقا لطفا تکلیف این بنده خدا رو روشن کنین الان هرکی بخواد سفارش بده این چیزا رو ببینه به کل پشیمون میشه که!!!!!

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
ای بابا اینجا چه خبره!!!!!!!!!!!
یکی بگه دیگه....آقا لطفا تکلیف این بنده خدا رو روشن کنین الان هرکی بخواد سفارش بده این چیزا رو ببینه به کل پشیمون میشه که!!!!!

بعضی ها از دوستان تازه به دنیای نت وارد شده فکر میکنند ضرر فقط از لحاظ مالی هست !
نمیدونن ما توی این بیست روز چقدر ضرر متحمل شدیم
بعد ایشون لیستی از حروف الفبا از قسم رو برای ما میفرستند فکر کردن اینجا کوچه بازاره !
همچنان منتظر واریز هستیم ! هیچ گونه جوابی ندادند !

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان کار گروه جی دیز این تایید شدست وکارشون بسیار عالی است
مورد اعتنماد هستن

hercent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم این مشکل با ایشون دارم
یک ماه از پرداخت گذشته
کار ریپ تحویل دادن که مدارک کافی که نشون دهنده ریپ بودن قالب هستش
ادعا کردن کار اختصاصی هست و طرف مقابل ریپ زده که بعد بررسی دقیق کدها برعکس این موضوع نشون داده شده
بازم چیزی نگفتم و قرار شد مشکلای قالب که بیش از 20 مورد بود رفع کنند ولی پنجاه درصد مشکلات یا رفع نتونستن بکنند یا گفتن باشه بعدا یا گفتن درست نمیشه همونجور هست!
از فردا صبح توسط دفاتر پلیس فتا پیگیر میشم و نتیجه توی همین تایپیک اعلام میکنم
من اصلا پیشنهاد نمیکنم طراحی ایشونو
مدرک هم کسی میخواد براش بفرستم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
چقدر هزینه دادین دوست عزیز..وقرار بود جه کاری براتون انجام بده؟

peni_1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا چی رو تایید میشن ؟ من به حرف شماها گوش دادم و پول براشون واریز کردن برای طراحی یک بازی تحت وب ، گفتن ما تیم هستیم و انجام میدیم و ...
منم با خیال راحت ، براشون پول واریز کردم ، بعد از 8 روز (قول داده بودن حداکثر 10 روز انجام بدن ) با آی دی خودشون پیام دادن که من پسر خالش هستم و تصادف کرده خودش ، منم قبول کردم و از استادم وقت اضافه گرفتم ، بعد از 15 روز هیچی تحویل من ندادن ، منو بدبخت کردن، به خاطر ایشون کل پایان نامه من رد شد و حالا باید برم سربازی ، پولمو هم بالا کشیدن ، کلا خسارت زدن ، اینایی هم که اومدن تایید کردن ، فکر میکنم خودشون هستن با آی دی جدید ، اصلا اعتماد نکنید ، هر مشتریشو به یک بهانه ای میپیچونه

peni_1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنده به خاطر قول ایشون عمرم به فنا رفت ، از ارشد موندم ، مدرک لیسانسم رو هواست ، و باید دفترچه سربازی رو بفرستم ، ایشون فقط به بنده خسارت زدن که فکر نمیکنم به هیچ نحوی قابل جبران باشه ،
قرار بود تا 19م کار رو تحویل بدن ، که هی امروز و فردا کردن تا امروز صبح من با هزار دردسر از استاد وقت گرفتم ، اما از دیروز غیبشون زده ، واقعا متاسفم و به هیچ عنوان هم نمیبخشمشون ، هرجایی هم که بتونم تبلیغ منفی میکنم تا حداقل دل خودم خنک بشه ، لازم به ذکره پول بنده رو هم خوردن و یه آب هم روش ، فقط هم هی میان میگن من از شما عذر میخوام ، من از شما عذر میخوام ، مسخره کردن مارو

Abdipoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بنده هم پروژه ام الان 10 روزه که از زمان تحویل گذشته و ایشون پروژه رو تحویل ندادن و علیرغم اینکه چند بار بهشون اطلاع دادم که کارم حیاتی و ضروریه،ایشون گفتن که میتونن انجامش بدن! اما الان اینطور شده و باعث 300هزارتومن خسارت به بنده و از دست دادن مشتری های وب سایتم شدن!
حتی پول بنده رو هم برگشت ندادن.
و آقای محمدی هم گفتم که ایشون شخص منصفی هستن و خسارت بنده رو هم بر عهده می گیرن! اما دروغ بود و ایشون حتی پول پرداخت اولیه رو هم برگشت ندادن!

jey8design

Registered User
لایک‌ها
38
aziz va azian moshkel ha hal shode

modir team fln nistaneshon va bande fln faghat dar team hastm

be zodi moshkelshoma ham hal mishe dar p kh

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
خواهش میکنم کسی به بنده در مورد ایشون پی ام نده!
ما ریت منفی داده بودیم! چرا پاک شده رو از مسئولین بپرسین!

jey8design

Registered User
لایک‌ها
38
azizan in team forokhte shode be shakhs jadid va man faghat graphist hastm

fek konm rit ham bara bargasht vajh pak shode

in team forokhte shode ghablan

shoma ham be kasi bedehkar nistid:X

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
بسيار بي مسئوليت، سه شنبه، يه كار مهم شركتي بهش دادم، تا الان هم با مسنجر هم ايميل دادم هيچ جوابي نداده، تلفن هم كه به كسي نميده.
اگر بزودي جواب نده، امتياز منفي هم ميدم بهش.

peni_1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظرم باید از طریق فتا پیگیری کنیم ، من آشنا دارم و صحبتشو کردم
قرار بود امروز پولمو همراه خسارت بدن که هنوز ندادن ، اگه تا فردا شب خبری نشد من شکایت میکنم ، دوستانی هم که مثل من از دست ایشون ناراضی هستن پیام بدن تا برنامه ریزی کنیم برای شکایت و پیگیری مالی و حقوقیش

hnikdel

Registered User
لایک‌ها
146
ايشون بعد از چند روزم عطل كردن من به راحتي ميگه يه ماه ديگه برات انجام ميدم، پول نگرفته ولي معطل كردند.
با ايشون در تماس باشيد، ببينيد حرف حسابشون براي شما چيه؟

peni_1994

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای بنده هم پول گرفتند ، هم کار رو پیچوندن ، قرار بود ده روزه انجام بدن ، تا روز 8م در ارتباط بودم ، روز 9م گفتن تصادف کردن و من یکی دیگه ام ، بعدش من با هزار زحمت از استادم 5 روز دیگه وقت گرفتم ، ایشون تو قولی که داده بودن باز هم انجام ندادن و من از درس و پایان نامم افتادم ،
کلی التماس کردن که تو رو به امام رضا تا شنبه وقت بده ، منم گفتم باشه ، شنبه هم گذشت اما خبری نشد از خسارت ما
حالا هم همینجا میگم اگه خسارت منو داد که هیچی ، قید دردسرش رو میزنم ، اما اگه نده هر طور شده شکایت میکنم و شده با مصادره اموالش خسارتمو میگیرم ، تا بفهمه الکی قول نده ، زندگی یکی به باد میره شاید ، موقع خسارت هم نگه پول ندارم ، چطور اون موقع بنده عموم فوت کرده بود رفتم کافی نت و شماره کارتشو برداشتم پول واریز کردم خبر دادم ، حالا ایشون نمیتونه ! جالبه

بالا