منتخب بازارچه

گزارشات شما در مورد دسترسی کاربران ویژه

Dr.Matin

فروشنده معتبر [؟]
سلام خدمت دوستان و مدیرات پی تی
تکلیف کابران ویژه چی هستش چرا که تمامی امکاناتی که داشتند از بین رفته.
لطفا پیگیری کنید

xuvi

Registered User
امکانات کاربران ویژه چی هست؟
من فکر میکردم فقط یه تایتل ویژه میگیرن

Raeesi

Registered User
داداش خدارو شکر کن هنوز فرو نشده پریده :D

mr-iman

Registered User
یعنی
این کلکا قدیمی شده
یعنی چه کلک قدیمی شده؟داداش من ما از اوناش نیستیم حالا که مدارک اسکن کردیم فرستادیم تازه زنگ زدن شماره هامون ببین راسته یا نه یه خانم بود!تازشم مگه فایل های اسکن شده رو که دارن چک میکنن میگن بله درسته و برمیگردونن من همه اطلاعاتم رو به مدیرت دادم دوباره خوب چک میکنن دیگه کاری نداره

Sir Pendar

Registered User
مسئول فروشندگان معتبر forum manager هستند . به ایشون پی ام بدید.

Adel.J

Registered User
پست 5 ساعت پیش نمیشه ادیت کرد

شما هم این مشکل دارید !
سلام. من که کاربر ویژه نیستم. اما یک بار یک پست نوشتم و دیگه اون صفحه رو نبستم و صفحات دیگه رو باز کردم و کارهامو انجام دادم. نزدیک به یک ساعت دیگه روی دکمه ویرایشی که توی صفحه ای که نبسته بودم کلیک کردم و متوجه این پیام شدم که به خارجکی نوشته بود مدت زمان نیم ساعت تمام شده و شما قادر به ویرایش این مطلب نیستی.
نتیجه میگیریم که حداکثر زمان ویرایش رو مدیریت نیم ساعت تعریف کرده. که میتونه گزینه "ویرایش بدون محدودیت زمانی" رو هم فعال کنه. اما به همون نیم ساعت بسنده کرده و فقط مرتب هی رنگ قالب رو عوض میکنه. آقا به خدا دیگه رنگ و لعابش خوب شده بچسبید به تغییرات بنیادین.

ahmadrezab23

Registered User
آقا من الان به فروشنده معتبر بودنم نیاز دارم به هرکیم پیام میدم اصلا پیگیری نمیکنن تکلیف من چیه الان؟

ibest

کاربر فعال ادبیات
آقا من الان به فروشنده معتبر بودنم نیاز دارم به هرکیم پیام میدم اصلا پیگیری نمیکنن تکلیف من چیه الان؟
هزینه پرداخت کردید!
درخواست دادید!
از طریق شماره سایت پیگیری کنید
* هر چند ک مدیران خودشون پیگیر هستن و 1 حدود هفته طول میوشه *

ahmadrezab23

Registered User
زمانی که ما فروشنده معتبر شدیم هزینه نداشت و به وعده اینکه شما سری اول هستین و رایگانه اطلاعات مارو گرفتن و معتبر هم شدیم@
الان من میخوام تایپیکمم مهم کنم صفحه واریز وجه ارور میده

بالا