برگزیده های پرشین تولز

گلدن استار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

behrouz_pool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روشهاي کسب در آمد
راههای درآمد زا در اینترنت بسیار هستند. معروفترین آنها PTC، Hyip، Forex است. PTC به معنی پول گرفتن بازای باز کردن ایمیل تبلیغاتی است مه من کمی این راه رو تجربه کردم و باید بگم اصلا بدرد نمیخوره. در بعضی از این وبلاگ ها نوشته: " باز کردن ایمیل 1 سنت و یا 0.1 سنت " و کلی هم با خودش حال کرده که این سایت رو پیدا کرده .... آخه بابا، 1 سنت یعنی 9 تومان و 0.1 سنت یعنی 9 ریال، این مبلغ به کجای آدم میرسه؟؟؟؟؟؟ Forex کار سختی ولی خوب، و سعی میکنم در موردش بنویسم. اما Hyip. Hyip ها برنامه هایی هستند که سود زیادی به پول شما میدهند ولی اکثر این برنامه ها کلاه بردار هستند و اصلا معلوم نیست از کجا آمدند و کارشون چی که آدم عاقل پولشو تو این جور سایتها نمیذاره ولی بین این سایتها سایتهایی است که کارشون مشخص است و اعتباری دارند که بنظر من یکی از این شرکتها Golden-Star است. این شرکت 20 سال در زمینه اشیای عتیقه کار کرده و 2 سال هم سایت زده و داره با پول مردم کار میکنه یک چنین شرکتی به نظر من بعید است که پول کسی رو بخوره چون در این صورت کلی ضرر میکنه و معمولا Hyip ها بعد از 3-4 ماه ماکزیمم کلاه برداری میکنن ولی این شرکت 22 ساله داره کار میکنه و...در دو قسمت پایین اولا به شما نحوه افتتاح حساب E-Gold رو آموزش دادم تا پولی که در می آورید رو توش بگذارید و بعد نقدش کنید و ثانیا چگونگی عضو شدن تو Golden-Star را آموزش دادم. شما با این روش به راحتی میتوانید پول تو حدود 100000 تومان رو در بیارید البته محدودیتی نداره و بیشتر هم میتونید در بیارید ولی من توصیه نمیکنم .
راستی دوستانی که میخوان عضو بشن حتما به من میل بزنن تا هم بیشتر با هم آشنا شیم و هم اگر کمکی از دست من بر بیاد براشون انجام بدم و بدونن تنها نیستن، من هم دوستهای خوبی پیدا کنم
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا