برگزیده های پرشین تولز

گوشیم امروز دزدیده شد توروخدا کمک

sarinas2s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه کاربران پی تی من امروز تو مغازه گوشیمو زده بودم شارژ حواسم نبود دزدیده شده گوشیم گلکسی بودش جهنم اطلاعات شخصی ای که توش داشتم بدبخت شدم تورو خدا اگه کسی میدونه چطوری رد یابی کنم چیکار کنم دارم بدبخت میشم توروخدا کمکم کنید.

eimin

Registered User
لایک‌ها
354
خودتون كه نميتونيد رد يابي كنيد
بايد همراه با جعبه گوشيتون بريد شكايت كنيد و بعد نامه بهتون ميدن براي همراه اول - ايرانسل و رايتل براي رديابي گوشي از روي imei
بعد بايد خودتون تك تك اين نامه هارو ببرين براي هر كدوم از اين شركت ها تا اونا براتون رديابي كنن
اون پروسه نامه گرفتن و رسوندن خودش ٢ روز طول ميكشه و رديابي شركت ها هم كه هيچ حسابي روش نيست كي پيدا بشه
شايد يك هفته شايد يك ماه شايدم هيچ وقت
چون الان اقايون دزد هاي محترم ياد گرفتن و گوشي هارو اوراق ميكنن و قطعاتشو ميفروشن و ديگه سيمكارت نميذارن توش تا بخواد رديابي بشه
مگر اينكه شانس بيارين و اقا دزده مبتدي باشه و....!
خلاصه خيلي اميد به پيدا شدنش نداشته باشين متاسفانه!
حالا باز اگر آيفون بود با برنامه find my iphone ميشد قفلش كرد و اونم به شرطي كه برنامه فعال باشه!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
داداش عوض اینکه بیای اینجا پلاس باشی به پلیس خبر بده،گوشی رو میشه پیداش کرد،سریال و ... هر چی که پلیس خواست بده بهشون شانس بیاری پیدا میشه، زیاد فکر گوشی نباش چون گوشیت طوریه که اوراقش کنی هم سود زیادی واسه طرف خواهد داشت،اگه تو همین دو سه روزه اوراقش کنن که فاتحه گوشیت خوندست. باز یه درصد شانس پیدا شدن هست.لااقل به رمت یا به گوشیت پسوورد ندادی؟

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
دوستان بارها گقتم باز هم میگم. روی گوشیتون هیچ چیز شخصی نزارید. خیال خودتون رو راحت کنید.
استارتر عزیز برید پلیس شکایت کنید.
مغازه دوربین نداشته؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
داداش برو شکایت کن اگرم مغازه دوربین داشته که چه بهتر،یکی از آشناهامون یه رم داشته توی کیفش که پر از اطلاعات مهم شرکت بوده،عاغا دزده هم میاد و کیف پولی ایشون رو که هم رم توش بوده و هم مدارک رو میدزده توی مترو،از طریق دوربین های مترو طرف رو شناسایی و پیداش کردن،البته یارو گفته رم رو انداختم توی چاه توالت ولی بهش گفتن شیرجه می زنی توی چاه با دستای خودت پیداش می کنی میاریش :D

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
ای آقـــا
من دزدم گرفتم هرروز میومد خ..یه مالی که من ندزدیدم و از سیمکارتم سوءاستفاده شده و ندارم و... رفتم بهش رضایت دادم.
ولی خوشم اومد گوشیرو پیداکردنlg kp500

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
والا من دو سال پیش یه گوشی ساتیو که اون موقع حدودا 800 تومن پولش بود رو گم کردم از اون موقع تا حالا هم 3 بار برای ردیابی اقدام کردم و هر بار هم مبلغی حدود 10 هزار تومن برای پیگیری دادم اخرشم پیدا نشد.اول اینو بهتون بگم که ردیابی هر گوشی دست کم یک ماه شایدم بیشتر طول میکشه .تازه شانستون بزنه طرف گوشی رو تو این یک ماه روشن کنه که مخابرات بتونه ردشو بزنه. تازه به قول خودتون گوشیتون به سرقت رفته پس کسی که جرات میکنه گوشی کس دیگه رو میدزده مطمئن باشید میدونه باید چکار کنه که گیر نیفته مگر اینکه گوشیتون گیر شخص دومی بیاد.از طرفی شانس باهاتون راه باشه سخت افزار گوشی رو دستکاری نکنه چون شنیدم میشه IME گوشی رو با چند تا تغییر سخت افزاری عوض کرد.
به نظرم ببین توی شهرتون کجاها چیزای دزدی رو زیاد میارن برای فروش برو همونجا یه سری بزن احتمال زیادپیداش میکنی البته این مستلزم اینه که دست بجنبونی و الا ممکنه همین امروز طرف فروخته باشدش مطمئن باش گوشی بدون کارتون و دزدی هیچ کجا جز هین جاها خریدار نداره.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
البته یه نکته مثبت که وجود داره همینه که گوشیتون GPS داره و کار ردیابی رو خیلی آسونتر می کنه

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298
اگه آیفون بود میشد کاریش کرد از طریق اپل آیدی و شماره سریال اما گلگسی و سایر گوشی هارو نمیدونم اما سریع برو مخابرات اقدامات لازم رو انجام بده انشالله مشکلت حل بشه

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
دوست عزیز الان هدفت از ایجاد این تاپیک چی بود؟
شما گوشیت دزدیده شده اومدی PT تاپیک زدی؟
خب برو شکایت کن و پیگیری کن دیگه... :|:|:|

majid hunter

Registered User
لایک‌ها
102
این بنده خدا هم اومده اینجا آرامش بگیره یه امیدی بدین بهش هی میگی اینجا اومدی چیکار... داداش توکلت به خدا باشه.مال حلال برمیگرده

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

hbptbs

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان سلام. من س آیفون 4 دو سال پیش از بازار خریدم. مبتدی بودم اون روز دوستم گفت سریال گوشیو چه طور بدست میارن رفتم چک کردم دیدم سریال گوشی و کارتن یکی نیس! ی جا شنیدم آیفونا بعضا اینجوریه. درسته؟

shak

Registered User
لایک‌ها
520
در رابطه با پست یکی از دوستان عرض کنم که جی پی اس داشتن و نداشتن ارتباطی به پیدا کردن گوشی نداره.گوشی فقط و فقط بوسیله ی IMEI قابلت ردیابی داره و پروسه ی اون به این شکله که وقتی سیم کارت در گوشی قرار میگیره و گوشی روشن میشه شماره IMEI گوشی به دلیل اطمینان از رجیستر (ثبت) بودن یا نبودن در شرکت مخابراتی مربوط به سیم کارت بررسی میشه تا اگر ثبت شده باشه گوشی آنتن رو دریافت کنه، حال اگر کسی IMEI یک گوشی رو به عنوان سرقتی به اون شرکت گزارش کرده باشه ، شماره ی سیم کارتی که درخواست آنتن کرده بررسی و استعلام میشه و بر اساس صاحب سند اون خط پیگیری های قضایی انجام میشه. راه دیگه ی پیدا کردن گوشی سرقتی مختص گوشی های آیفون و قابلیت Find My Iphone هست.
پس کلا جی پی اس ارتباطی به پیدا کردن گوشی سرقتی نداره . ضمنا اگر IMEI گوشی تغییر کنه به هیچ وجه قابل پیدا شدن نخواهد بود که در مورد گوشی های گالکسی تمام مدلها قابلیت تغییر IMEI وجود داره.

بالا