برگزیده های پرشین تولز

گوشی n95 تمیز باشه

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
Nokia N95 Classic
همون موقع که اومده بود خریدم. همه چیش سالم هستش، فقط طی این مدت طبیعتاً یکم رنگ پریدگی روی قاب داره ( اندازه 2-3 تا نقطه کوچیک.
قاب پشتش چون خار پلاستیکی نگه دارنده درب پریدش عوض شده. قاب جلو فابریکه. باطری فابریک و سالم.
بخوام کلی بگم چون با گوشی زیاد ور نمی رم سالم هستش فقط یه قاب می خواد که اورجینالش 18 تومن ئه فکر کنم.
قیمت هم نمی دونم چون اصلاً قیمت گوشی و اینا دستم نیست خودتون هرچی دوست داشتید پیشنهاد بدید.
عکسش هم گذاشته بودم قبلاً توی یه تاپیک که حالا پاک شده گویا.

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
فکرنکنم الان تمیزش پیدابشه قبلا قابشو عوض کردن از توش خبر نداری چه خبره ظاهرشو میبینی فکرمیکنی توشم به همون تمیزیه ولی20بارتعمیرشده

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
من ان 95 هشت گیگ دارم اصل فنلاند خیلی تمیزه اگه خواستی یه قیمت بده :rolleyes:

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
n95 هشت گیگ نسبتا تمیز (فقط یه کم رنگ دکمه 3 رفته) موجوده
قیمت هم 270 مقطوع

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
N95
قاب فول مشکی انداختم ، تضمین بابت تعمیر نشده بودن( به هر تعمیرکار موبایلی می تونی نشون بدی اگر گفت تعمیر شده پس می گیرم ) متاسفانه بعضیا تا می گی قاب عوض کردی می گن پس پیچ گوشتی خورده و تعمیر نمی فهمن آدم تنوع طلبه و می خواد رنگ قاب رو عوض کنه چون خسته شده از رنگ قبلی.

نرم افزارهای بسیار کاربردی ، نقشه تهران و ایران ، تم های زیبا و تقویم فارسی ...روش نصبه به آخرین فریمور آپدیت شده ، هک شده ( همه برنامه ها بدون نیاز به ساین نصب میشن)

گوشی کاملا سالم و بدون ایراد هست

قیمت 199 تومان

sasa chelsea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگر بخواین می تونم گوشی طرح اصل گوشی n95 با قیمت استثنایی 85000 براتون ارسال میشه همین الان در بازار حدود 100000 تومن می فروشن .

مشخصات گوشی :

دوربین 2 مگ ، از لحاظ ظاهری دقیقا عین گوشی اصل فنلاند هست و لازم به ذکره این گوشی گرید a هست و با گوشی های طرح اصل موجود در یازار فرق داره .

تعدادی بدستم چند روز پیش رسیده بود خیلی هاشو فروختم به مشتری هام ولی فکر کنم چندتایی برام مونده باشه اگر بخواین می تونم برات بفرستم .(گوشی ها آک هستن و دست نخورده)

موفق باشید / شماره ی تماس من : 09375690309 گلشنی یا پ.خ بدین

بالا