آژانس هواپیماییexchanging

گوشی n95 تمیز باشه

شروع موضوع توسط A.Z.R ‏26 جولای 2010 در انجمن خرید و فروش موبایل ، سیم کارت و لوازم جانبی - متفر

1. A.Z.R

A.Z.R Registered User

سلام

کسی گوشی ان 95 سالم و تمیز برای فروش داره با شرایط و قیمتش بگه

2. NAKOOT

NAKOOT Registered User

Nokia N95 Classic
    همون موقع که اومده بود خریدم. همه چیش سالم هستش، فقط طی این مدت طبیعتاً یکم رنگ پریدگی روی قاب داره ( اندازه 2-3 تا نقطه کوچیک.
    قاب پشتش چون خار پلاستیکی نگه دارنده درب پریدش عوض شده. قاب جلو فابریکه. باطری فابریک و سالم.
    بخوام کلی بگم چون با گوشی زیاد ور نمی رم سالم هستش فقط یه قاب می خواد که اورجینالش 18 تومن ئه فکر کنم.
    قیمت هم نمی دونم چون اصلاً قیمت گوشی و اینا دستم نیست خودتون هرچی دوست داشتید پیشنهاد بدید.
    عکسش هم گذاشته بودم قبلاً توی یه تاپیک که حالا پاک شده گویا.

3. F.B.I govi

F.B.I govi Registered User

ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
    فکرنکنم الان تمیزش پیدابشه قبلا قابشو عوض کردن از توش خبر نداری چه خبره ظاهرشو میبینی فکرمیکنی توشم به همون تمیزیه ولی20بارتعمیرشده

4. kami77i

kami77i Registered User

من ان 95 هشت گیگ دارم اصل فنلاند خیلی تمیزه اگه خواستی یه قیمت بده :rolleyes:

5. ehsan640

ehsan640 Registered User

n95 هشت گیگ نسبتا تمیز (فقط یه کم رنگ دکمه 3 رفته) موجوده
    قیمت هم 270 مقطوع

6. Farid.db

Farid.db کاربر فعال دانشگاه و تحصیل کاربر فعال

N95
    قاب فول مشکی انداختم ، تضمین بابت تعمیر نشده بودن( به هر تعمیرکار موبایلی می تونی نشون بدی اگر گفت تعمیر شده پس می گیرم ) متاسفانه بعضیا تا می گی قاب عوض کردی می گن پس پیچ گوشتی خورده و تعمیر نمی فهمن آدم تنوع طلبه و می خواد رنگ قاب رو عوض کنه چون خسته شده از رنگ قبلی.

نرم افزارهای بسیار کاربردی ، نقشه تهران و ایران ، تم های زیبا و تقویم فارسی ...روش نصبه به آخرین فریمور آپدیت شده ، هک شده ( همه برنامه ها بدون نیاز به ساین نصب میشن)

گوشی کاملا سالم و بدون ایراد هست

قیمت 199 تومان

7. appbannerkhuniresbanner
  8. sasa chelsea

sasa chelsea کاربر تازه وارد

سلام دوست عزیز اگر بخواین می تونم گوشی طرح اصل گوشی n95 با قیمت استثنایی 85000 براتون ارسال میشه همین الان در بازار حدود 100000 تومن می فروشن .

مشخصات گوشی :

دوربین 2 مگ ، از لحاظ ظاهری دقیقا عین گوشی اصل فنلاند هست و لازم به ذکره این گوشی گرید a هست و با گوشی های طرح اصل موجود در یازار فرق داره .

تعدادی بدستم چند روز پیش رسیده بود خیلی هاشو فروختم به مشتری هام ولی فکر کنم چندتایی برام مونده باشه اگر بخواین می تونم برات بفرستم .(گوشی ها آک هستن و دست نخورده)

موفق باشید / شماره ی تماس من : 09375690309 گلشنی یا پ.خ بدین