برگزیده های پرشین تولز

گپ و گفت در در قهوه‌خانه

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
با خودم گفتم که بد نيست يه تاپيک درست کنم اين‌جا، واسه گپ و گفت دوستانه. من اين فضا رو خيلی بهتر از چت‌روم می‌دونم. چون چت‌روم، وقت آدم رو می‌گيره و به دليل سرعتی که کاربر اينترنت دچارشه، زياد به آدم (يا دست‌کم به من) حال نمی‌ده. ضمن اين‌که، وضع چت‌روم‌ها هم اون‌جوری نيست که من باهاش حال کنم.
اما اين‌جا، هرکسی فرصت داره که فکر کنه و بعد جواب بده. ضمن اين‌که به دليل فرصت بيشتر، تمرکز بيشتره.
بگذريم، دوست داريد اين‌جا درباره چی صحبت کنيم؟ ها؟ فکر کنيد تو يه کافی‌شاپ يا قهوه‌خونه نشستيم دور يه ميز و قراره يکی سر صحبت رو باز کنه.
من از خودم شروع کنم؟
من اسمم امين و سنم 21 ساله. بچه لاهيجان هم هستم. يه وبلاگ هم دارم که آدرسش رو نمی‌نويسم که تبليغ نشه!!! دانش‌جو هم هستم.
خوشحال می‌شم بقيه بچه‌های دور اين ميز! هم يه چيزی بگن.
ياحق

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعنی هيچ‌کس اين‌جا نيست که بخواد چيزی بگه؟ :( بابا يکی بياد پشت اين ميز بشينه!!! :rolleyes:

kamiweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی هست که جوابتو بده!
من نشستم پشت میز ولی تاپیک قهوه خونه قبلا درست شده///

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدی؟! خوب من نمی‌دونستم. در ضمن، اشکالی نداره. اينم يه قهوه‌خونه ديگه. بده؟! راستی، حالا که حرف قهوه‌خونه شد، تو خودت اهل قهوه‌خونه رفتن هستی؟ من که خيلی هستم! البته نه از اين قهوه‌خونه‌های توريستی و باکلاس. بيشتر با قهوه‌خونه‌های واقعی حال می‌کنم. همون‌ها که به هيچ وجه خانواده‌گی نيستند!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از varg :
سلام.
با خودم گفتم که بد نيست يه تاپيک درست کنم اين‌جا، واسه گپ و گفت دوستانه. من اين فضا رو خيلی بهتر از چت‌روم می‌دونم. چون چت‌روم، وقت آدم رو می‌گيره و به دليل سرعتی که کاربر اينترنت دچارشه، زياد به آدم (يا دست‌کم به من) حال نمی‌ده. ضمن اين‌که، وضع چت‌روم‌ها هم اون‌جوری نيست که من باهاش حال کنم.
اما اين‌جا، هرکسی فرصت داره که فکر کنه و بعد جواب بده. ضمن اين‌که به دليل فرصت بيشتر، تمرکز بيشتره.
بگذريم، دوست داريد اين‌جا درباره چی صحبت کنيم؟ ها؟ فکر کنيد تو يه کافی‌شاپ يا قهوه‌خونه نشستيم دور يه ميز و قراره يکی سر صحبت رو باز کنه.
من از خودم شروع کنم؟
من اسمم امين و سنم 21 ساله. بچه لاهيجان هم هستم. يه وبلاگ هم دارم که آدرسش رو نمی‌نويسم که تبليغ نشه!!! دانش‌جو هم هستم.
خوشحال می‌شم بقيه بچه‌های دور اين ميز! هم يه چيزی بگن.
ياحق
لابد قهوه خانه مش قنبر
spying.gif
[]
ولی باعث فیلتر اینجا میشه و اینا فرق بین قهو خانه و قه*&^% نمیزارن
see-no-evil-hear-no-evil.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ای پشر. یه قلیون یه چای نبات . پشت بندش هم یه نیمرو .
زود باش.

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه! قهوه‌خانه عموجعفر! اتفاقا جای خيلی دنجی هم هست. خوبی قهوه‌خانه اينه که می‌شه يه نيم ساعت يا يک ساعتی بدون دغدغه توش نشست و يه چايی خورد و سيگاری يا غليونی کشيد و اگه پايه‌ای باشه، يه گپی زد. من که خيلی با قهوه‌خانه حال می‌کنم. اين‌جا رو هم روی همين حساب راه انداختم.

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
نه ديگه نشد! داري پاتو تو كفش ما ميذاري ها! پس ميبينم كه ... رو واسه چي ساختن؟
نه بابا. چه کفشی؟ چه پايی؟ اين‌جا فقط يه گوشه دنجه، واسه گپ و گفت. کاری و پايی هم با کفش هيچ کسی نداريم! با خودم گفتم که اين‌جا رو راه بندازم، تا مثل يه ميز تو يه قهوه‌خانه، با چند نفر بشينيم دورش و درددل بکنيم. راجع به هر موضوعی که پيش بياد. هرکی پايه است، ياعلی!

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه نفر آدم بی کار پيدا نمی شه که بياد قهوه خونه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
جمع کنین این بساط عیش و نوش رو
167.gif

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از varg :
نه بابا. چه کفشی؟ چه پايی؟ اين‌جا فقط يه گوشه دنجه، واسه گپ و گفت. کاری و پايی هم با کفش هيچ کسی نداريم! با خودم گفتم که اين‌جا رو راه بندازم، تا مثل يه ميز تو يه قهوه‌خانه، با چند نفر بشينيم دورش و درددل بکنيم. راجع به هر موضوعی که پيش بياد. هرکی پايه است، ياعلی!
در هر صورت خود داني! ميخواي سرنوشت صاحاب قهوه خونه قبلي رو از بربچز بپرس!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
یه چت عاراق بده .

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب hwt خيلی از همکاری شما متشکرم!
Bahreyniجان، قول می‌ديم قبل از دوازده شب بنديم اين‌جا رو. در ضمن دم درش هم می‌دم بنويسن: ورود افراد معتاد اکيدا آزاد!!! خوبه؟
Amirhomanجان عزيز، متاسفانه از سرويس دادن به شما معذوريم. برای دليل ش رجوع شود به پيام bahreyni که فکر کنم يه کاره‌ای توی اداره اصناف و اماکن باشه! البته اگه کارت خيلی گيره، بعد از دوازده شب بيا شايد بتونم يه چيز خوش‌خوراکی برات جور کنم. اما گرون در مياد!
آها راستی، مگه سر صاحاب قهوه‌خونه قبلی چی اومد؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از varg :
جناب hwt خيلی از همکاری شما متشکرم!
Bahreyniجان، قول می‌ديم قبل از دوازده شب بنديم اين‌جا رو. در ضمن دم درش هم می‌دم بنويسن: ورود افراد معتاد اکيدا آزاد!!! خوبه؟
Amirhomanجان عزيز، متاسفانه از سرويس دادن به شما معذوريم. برای دليل ش رجوع شود به پيام bahreyni که فکر کنم يه کاره‌ای توی اداره اصناف و اماکن باشه! البته اگه کارت خيلی گيره، بعد از دوازده شب بيا شايد بتونم يه چيز خوش‌خوراکی برات جور کنم. اما گرون در مياد!
آها راستی، مگه سر صاحاب قهوه‌خونه قبلی چی اومد؟
بحرینی با من.
گرد نخود داری بدی بکشیم؟

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله که دارم. خوبش هم دارم. فقط بگو تو چه مايه‌هايی می‌خوای فضانوردی کنی؟ راستی، گفتی مشکل بحرينی رو خودت حل می‌کنی ديگه؟؟؟ آره؟:blush:

mahanq&a

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Bahreyni :
جمع کنین این بساط عیش و نوش رو
167.gif
بچه ها نیروهای افتضاحی ریختن تو قهوه خونه.:f34r:
یکی یه چایی بهشون تعارف کنه شاید راه بیان.:p

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها