گیربکس sew

شروع موضوع توسط setarehsanat ‏29 اکتبر 2018 در انجمن بازارچه خدمات و نیازمندیهای شغلی

 1. setarehsanat

  setarehsanat کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2018
  نوشته ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  محل سکونت:
  تهران
  گیربکس حلزونی SEW سری S ؛

  در تمامی صنایع و برخی از کارخانجات نقش بسزایی ایفا می کند . در واقع ؛ ترکیبی از گیربکس هلیکال با گیربکس هلیکال – حلزونی است . از ویژگی بارز این گیربکس می توان به خروجی 90 درجه ای اشاره نمود . بعلاوه توانایی ها و قابلیت های دیگری در این محصول تعبیه شده است .

  گیربکس حلزونی SEW سری S


  گیربکس حلزونی SEW با بازدهی بسیار بالا، حجم کم ، صدای کم، راه اندازی و حرکت نرم ، طراحی منحصر به فرد ، با قابلیت عدم برگشت پذیری، مجهز به گشتاور و سرعتهای متنوع ارائه می شود. این محصول صنعتی ، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه طراحی و تولید شده است .


  در مدل های حلزونی فلنج دار یا پایه دار، حلزونی فلنج دار B5 یاB14 ، حلزونی هالو شافت یا توپر ، حلزونی هالو شافت انگشتی ، شرینگ دیسک ، هالو شافت زبانه دار یا Torgloc تولید می شود .

  مزایای گیربکس حلزونی SEW


  از مزایای این محصول بسیار پیشرفته صنعتی می توان به ،عملکرد اقتصادی ، صدای کم و بار معلق مجاز بالا اشاره نمود.

  اطلاعات فنی

  نسبت تبدیل {i} 6/80تا 288/00

  نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 110 تا 33818

  گشتاور خروجی {Nm} 43 تا 4000

  توان موتور {KW} 0/12 تا 22


  گیربکس هلیکال SEW از سری R ؛ در صنعت و برخی از کارخانجات نقش بسزایی ایفا می کند . الکتروگیربکس شافت مستقیم SEW نیز شامل یک دسته گیربکس یک طبقه یا سری RX، گیربکس هلیکال چندطبقه یا سریR، گیربکس هلیکال با یاتاقان توسعه یافته یا سری RM می شود.

  گیربکس هلیکال SEW


  بعلاوه توانایی ها و قابلیت های دیگری گیربکس هلیکال SEW تعبیه شده است . این محصول مجهز به گشتاور و سرعتهای متنوع می باشد که این امر از خصوصیات بارز این گیربکس بشمار می آید. و بعلاوه ، از نظر کاهش دور و تبدیل گشتاور الکتروموتور قابل ارائه در نسبت تبدیل های دلخواه ارائه می گردد که در 6 مدل تک طبقه ای ؛14 مدل دو طبقه ای و سه طبقه ای تولید و روانه بازار می شود.

  مزایا


  از مزایای این گیربکس صنعتی بسیار پیشرفته صنعتی می توان به ،چگالی توان بالا ، طول عمر بالا وR37 تا R167 آپشن بلکش کاهش یافته و.. اشاره نمود.

  انواع گیربگس هلیکال SEW


  گیربکس هلیکال SEW تک طبقه ای و چند طبقه ای ، گیربکس هلیکال SEW پایه دار یا فلنج دار ، گیربگس هلیکالSEW پایه دار و فلنج دار ، گیربکس هلیکال SEW فلنج دار با توپی یاتاقان توسعه را می توان از نمونه های این محصول بیان کرد .

  گیربکس هلیکال SEW سری RX تک طبقه ای


  از این گیربکس در مواردی که محدودیت فضا و نصب باشد و بعلاوه خروجی های سرعت بالا اعمال شده باشد ، به کار گرفته می شود . گیربگس هلیکال SEW سری RX با نسبت تبدیل 38/1 تا 65/8 و گشتاور قابل تحمل 69 تا 830 و توان ورودی 12/0 تا 45 کیلووات ، در 6 مدل RX57 تا RX107 (پایه دار و فلنج دار ) را می توان برای طیف گسترده این گیربکس برشمرد .

  اطلاعات فنی گیربکس هلیکال SEW

  نسبت تبدیل {i} 30/1 تا 65/8

  گشتاور خروجی {Nm} 36 تا 830

  توان موتور {KW} 0/12 تا 45

  گیربکس هلیکال SEW سری R


  این گیربکس از ترکیب طبقات با نسبت دور های متفاوت ایجاد شده است . به همین سبب، طیف وسیعی از نسبت ها و گشتاور ها را با وجود وزن کم تحمل می کند . مجهز به سایز بهینه و راهکارهای قدرتمند در جهت انتقال قدرت می باشد. از این گیربکس (R37 تا R107) در مواردی که وزن از اهمیت خاصی برخوردار است همانند ؛ سیستم انتقال قدرت در ماهواره ها ، ماشین سازها استفاده می شود .

  اطلاعات فنی گیربکس شافت مستقیم SEW

  نسبت تبدیل {i} 21/3 تا 74/289

  نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 90 تا 27001

  گشتاور خروجی {Nm} 31 تا 18000

  توان موتور {kW} 09/0 تا 160
  گیربکس هلیکال SEW سری RM


  گیربکس سریRM ، نوعی خاص از گیربکس هلیکال به حساب می آید . این محصول با طراحی ویژه و منحصربه فرد خود ، برای کاربری های بسیار متحرک ، کابری های معلق و همچنین بارگیری های محوری همانند میکسرها ، پیشران ها ، ماشین مخصوص و بسیاری موارد دیگر مناسب است .


  توجه داشته باشید که در قسمت شفت خروجی آن ، یاتاقان بشکه ای (مخروطی ) برای جلوگیری از وارد آمدن بار غیر مجاز به یاتاقان های الکتروموتور و یونیت گیربکس استفاده می شود .

  اطلاعات فنی گیربکس هلیکال SEW

  نسبت تبدیل {i} 4/29 تا 74/289

  نسبت تبدیل چند طبقه ای {i} 134 تا 27001

  گشتاور خروجی {Nm} 270 تا 18000

  توان موتور {kW} 12/0 تا 160
  کاربرد گیربکس هلیکال SEW


  این محصول در صنایعی همچون ؛ موتورگیربکس همزن ، موتورگیربکس صنایع فاضلاب، موتورگیربکس صنایع غذایی، موتورگیربکس صنایع سرامیک ، موتور گیربکس پمپ ها و فن ها ، موتور گیربکس کانوایر، موتور گیربکس خردکن ، موتور گیربکس میکسر، موتور گیربکس خمیرگیر و صنایع فولاد و بسیاری موارد دیگر کاربرد چشم گیری دارد


  گیربکس کرانویل SEW پینیون ؛ در بسیاری از صنایع نقش بسزایی دارد . گاهی ممکن است به نام های دیگری همچون گیربکس هلیکال اریب SEW و یا گیربکس شافت بغل خوانده می شود .

  گیربکس کرانویل SEW


  از خصوصیت بارز این گیربکس می توان به خروجی 90 درجه ای در دو جهت (UوZ) اشاره نمود . بعلاوه توانایی ها و قابلیت های دیگری در این محصول تعبیه شده است . یکی از این قابلیتها ، دریافت شفت خروجی از دو جهت با چرخدنده هلیکال است . این محصول صنعتی ، در مدل های پایه دار یا فلنج دار ، پایه دار B5 یاB14 ، هالو شافت یا توپر ، هالو شافت با اتصال انگشتی ، شرینگ دیسک ، هالو شافت زبانه دار یا Torglocو همچنین در دو دسته ی دوطبقه ای (سایزهای 19 الی 49) و سه طبقه ای(سایزهای 77 تا 187) تولید می شود.


  چرخدنده های مخروطی آن عملکردی (بهره روی بالای 90 %)بی نظیر دارند . گشتاور بالا ،بازدهی عالی ، مصرف انرژی پایین ، هزینه پایین تعمیرات و نگهداری ، طول عمر بالای دستگاه ، قابلیت کارکرد با موتورهای آستکرون AC، سروو موتور آسنکرون و سنکرون و اعمال یاتاقان بندی شفت خروجی دو طرفه به جهات تحمل بارهای محوری بالا و بسیاری از موارد دیگر از جمله ویژگی های این گیربکس می باشند .

  مزایای گیربکس کرانویل SEW


  تراکم قدرت بالا ، طول عمر طولانی ، چرخ دنده های چند طبقه برای سرعت های خروجی پایین ، آپشن بلکش کاهش یافته برای مدل سه طبقه و Wear-freeو .. را می توان بیان کرد.برای اطلاعات بیشتر با شرکت ستاره صنعت تماس حاصل فرمایید
   
 2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
عسل طبیعی و گرده گل ایرانی