برگزیده های پرشین تولز

گیر کردن آیفون 5 در حالت ریکاوری

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
سلام دوستان آیفون 5 رو وقتی روشن کردم دیدم آیتونز و یه کابل هم زیرشه هر کاری میکنم دستگاه بالا نمیاد مشکلش چیه و چطور حال میشه کمکم کنین

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داداش قبلش چیکار کردی که خاموش شده بود ؟

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگه کامل توضیح بدب کمکت میکنم و اینکه اصلا نگران نباش حل میشه این کارو میگم فعلا بکن ببین فرجی حاصل میشه دکمه هوم و پاور رو 15 ثانیه نگه دار تا گوشی یهو خاموش بشه بعد ول کن بزار خودش روشن میشه فریمور دستگاتم میدونی بهم بگو

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام کاربری amin697http://forum.persiantools.com/u299050.htmlو دوستانی که به ایشون امتیاز دادند رو دیدید حواستون رو جمع کنید
بسیار کلاه بردار با گرفتن وجه بیانه دیگه معامله رو فسق میکنه قابل توجه عزیزان اذری به ترک ها هم همش فحش میده میتونید ببینید گزارش شود

mf.persiandez

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان آیفون 5 رو وقتی روشن کردم دیدم آیتونز و یه کابل هم زیرشه هر کاری میکنم دستگاه بالا نمیاد مشکلش چیه و چطور حال میشه کمکم کنین

دوست عزیز آیفون شما در حالت ریکاوی مد هست که اگه خاموش میشه خاموشش کنید و دویاره روشنش کنید اگه نمیشه که باید با آیتونز ریستورش کنید.

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
سلام دوست عزیز اگه کامل توضیح بدب کمکت میکنم و اینکه اصلا نگران نباش حل میشه این کارو میگم فعلا بکن ببین فرجی حاصل میشه دکمه هوم و پاور رو 15 ثانیه نگه دار تا گوشی یهو خاموش بشه بعد ول کن بزار خودش روشن میشه فریمور دستگاتم میدونی بهم بگو

سلام داداش میخواستم از آیتونز یه برنامه روش نصب کنم نصبم شد اما وارد برنامه نشد و از 25پی پی خواستم نصب کنم دیدم گوشیم رفته رو حالت ریکاوری مد

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
دوست عزیز آیفون شما در حالت ریکاوی مد هست که اگه خاموش میشه خاموشش کنید و دویاره روشنش کنید اگه نمیشه که باید با آیتونز ریستورش کنید.
داداش وقتی با کابل میزنم به سیستم آیفونو میشناسه اما یه ارور میاد فک کنم از ورژن آیتونز باشه اگه ورژنشو (آیتونز) رو ببرم بالا و ریستور کنم حل میشه؟

majid85147

Registered User
لایک‌ها
21
ورژن ايتونز اخرين ورژن بايد باشه ، فيلتر شكن حتما متصل باشيد و كابل به پنل پشت سيستم متصل باشه ريستور بزنيد تا فريمور ٧.٠.٣ دانلود كنه و گوشي ريستور بشه و روشن بشه .

Sent from my iPad using Tapatalk HD

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
ورژن ايتونز اخرين ورژن بايد باشه ، فيلتر شكن حتما متصل باشيد و كابل به پنل پشت سيستم متصل باشه ريستور بزنيد تا فريمور ٧.٠.٣ دانلود كنه و گوشي ريستور بشه و روشن بشه .

اگه وسط کار نتم قطع شد چی به نظرتون تول فریمور رو دانلود کنم بهتره بعد ریستور یا نه.راهی نیست بشه بالا بیاد به این شکل؟

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش ریستور کردی جواب نداد /؟ارور که نداد کامل امد بالا یکم توضیح بده اگه تو حالت ریکاوری مونده با برنامه tiny umberella برو تو برنامه exit recovery بزن حل بشه

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فیلتر شکن اصلا لازم نیست حاجی کابل پشتی +قطع انتی ویروشم وقتی انجام میشه که کاستوم بزنه ایشون ولی هیچ کدوم نمیخواد فقط گوشی باید به حالت صحیح بره ریکاوری بعد ریستور به 7.0.3 تمام

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
داداش ریستور کردی جواب نداد /؟ارور که نداد کامل امد بالا یکم توضیح بده اگه تو حالت ریکاوری مونده با برنامه tiny umberella برو تو برنامه exit recovery بزن حل بشه

داداش ارور نمیده روشن که میکنم یه ضرب میره رو ریکاوری مد میخوام از ریکاوری مد بیام بیرون نمیدونم به چه شکلی باید بیام بیرون خود به خود رفته به حالت ریکاوری درست میشه؟؟؟

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش اگه میخوای کامل ریستور کنی بیاد بالا اول گوشی رو روشن کن وقتی امد رو حالت کابل +ایتیونز کابل رو به pc وصل کن بعد ایتیونز(ترجیحا اخرین ورژن 11.1.1) رو هم باز کن بعد دکمه پاور +هوم رو انقدر نگه دار که خاموش بشه ولی دستت رو از این 2 تا دکمه ور ندار وقتی اف شد گوشی 4 ثانیه بشمار بعد دستت رو از رو پاور بردار رو هوم بمونه تا وقتی که از pc صدای وصل کابل رو بشنوی بعد دستت رو بر دار با ایتیونز ریستور کن به اخرین ورژن اگه وسص ارور داد شماره ارور رو بگو حل کنم برات

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم فایل tini umberrella دانلود کن بعد گوشی که تو حالت ایتیونز+کابل هست به pc وصل کن بعد گزینه سمت چپ گوشیت رو میشناسه روش بزن بعد سمت راست برنامه بالا نوشته exit recovery ان رو بزنی گوشی اف میشه یعد ان میشه میاد بالاد همین

farhad10119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اینکه مشکل دوستمونم حل شد یه خبر بدی بد نیست شب خوش

lord_of_atlantiss

Registered User
لایک‌ها
126
ببخشید نبودم نتم قطع شد دارم کارایی رو که گفتید انجام میدم ببینم نتیجه میگیرم ایشالا یا نه ممنون از راهنماییاتون

بالا