برگزیده های پرشین تولز

گیم سرور مجانی

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
آقا ما تويه ای اس پی که کارهايه فنيش رو انجام ميدم به صورته تستی گيم سرور راه انداختيم و فعلاً به صورته مجانی در اختياره همه هستش.
بنابرين هرکسی دلش خواست ميتونه از طريق سايتمون نحوه اتصال رو ببينه. در حاله حاضر هم بازيهاي زير روي سرور هستن:
Counter Strike 1.6
Call of Duty (patch 1.4)

سايت شرکت هم هستش:www.persiasat.net
اگر احتیاج به دانلود پچ ها هم داشتید اونها رو روی وب سروری که روی همون گیم سرور گذاشتم پیدا میکنید.
اگر هم مشکلی یا نظری داشتین بنویسید ممنون میشم. :)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
آقا ايول كار خوبي كردين اما اگه اين Frozen throne رو راه بندازين تا منم بتونم تستش كنم خيلي حال دادي.

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
ما هم تو كرمان همچين كاري رو كرديم . منتها فقط با IP خودمون.www.Raheayandeh.com
يه راديو 24 ساعته هم براي پخش موسيقي زديم كه اين يكي رو از همه جاي ايران مي شه گوش داد : www.Radio.raheayandeh.com
تازشم اين كه چيزي نيست، يه سيستم ايميل رايگان هم زديم كه فضايي كه ميده نامحدوده ، ثبت نامشم 3 سوت كار داره : www.Rapmail.net
:D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اتفاقا من از اينجاي شما ميل دارم . yaser{at}rapmail.net
نميدونم كي معرفي كرد. يكم كيلويي بنظر ميومد ولي خوب بود . هنوز ازش استفاده نكردم. ميشه يكم بيشتر درباره سيستم ميلتون توضيح بدي ؟

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Kako :
اتفاقا من از اينجاي شما ميل دارم . yaser{at}rapmail.net
نميدونم كي معرفي كرد. يكم كيلويي بنظر ميومد ولي خوب بود . هنوز ازش استفاده نكردم. ميشه يكم بيشتر درباره سيستم ميلتون توضيح بدي ؟
كجاشو توضيح بدم؟ همش خوبه ، آنتي ويروسش قوي ، كل فضاي هارد ديسك در اختيار شماست ، تبليغات نداره ، سرعتشم خوبه
كيلويي بودنش هم به خاطر ثبت نام آسونشه كه فقط اسم و فاميلتون رو مي خواد كه اونم .... :D

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از kerman_icp :
كجاشو توضيح بدم؟ همش خوبه ، آنتي ويروسش قوي ، كل فضاي هارد ديسك در اختيار شماست ، تبليغات نداره ، سرعتشم خوبه
كيلويي بودنش هم به خاطر ثبت نام آسونشه كه فقط اسم و فاميلتون رو مي خواد كه اونم .... :D
آره همين ديگه. يه صفحش سه سوت رجيستر كردم رفتم تو ميل ! :blink:
ميدوني كه معمولن اينطور نيست. از كجا بدونم اين ميل شما موندگاره و با چه اعتباري ازش استفاده كنم ؟
تبليغ هم نداره خيلي عاليه. راستي pop3 كه نيست ؟ يادم رفته . نههه نيست..

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kerman_icp :
ما هم تو كرمان همچين كاري رو كرديم . منتها فقط با IP خودمون.www.Raheayandeh.com
يه راديو 24 ساعته هم براي پخش موسيقي زديم كه اين يكي رو از همه جاي ايران مي شه گوش داد : www.Radio.raheayandeh.com
تازشم اين كه چيزي نيست، يه سيستم ايميل رايگان هم زديم كه فضايي كه ميده نامحدوده ، ثبت نامشم 3 سوت كار داره : www.Rapmail.net
:D

آقا ایمیل نامحدود خیلی جالبه ، رادیوتون رو هم گوش دادم ، دمتون گرم. فقط یه چیزی ، به تاپیک گیم سرور ربطی نداره یه نموره! :D به فروم هم ...

در ضمن الان همه میتونند به سرویس ما وصل بشند، لازم هم نیست از ISP ما اینترنت بگیرند، فقط Dialup کنند به شبکه با اون یوزری که تو سایت هستش حله!
:cool:

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mammad :
آقا ايول كار خوبي كردين اما اگه اين Frozen throne رو راه بندازين تا منم بتونم تستش كنم خيلي حال دادي.

Frozen Throne رو هم به زودی رسمیش میکنم یه خورده از کارهاش مونده. ;)

بالا