برگزیده های پرشین تولز

یاد یاران !!!

molem12

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستای گل پی تی

مدت زیادی هست که بخش گفتگوی ازاد تعطیل شده و دوستان عزیزم دارن به فراموشی سپرده میشن!!

فروم های زیادی رو گشتم ولی هیچ جایی فعالتر و دوستانه تر از گفتگوی ازاد پی تی نبود!1

دلم برا همه یوزراش خیلی تنگ شده!! چرا ما نباید یه جو صمیمی داشته باشیم! واقعا شب نشینی های خوبی داشتیم
شاید بهترین مزیت اینترنت همین از بین بردن فاصله ها و زمان بود هر کی هرموقع و از هر کجا نظرشو اعلام میکرد

یعنی میشه یه روزی دوباره اوکی بشه!!؟؟؟

از مدیرا درخواست دارم اگه راهی هست برای بازگرداندن این بخش محبوب پی تی دریغ نکنن!! نظارت بیشتر کنن و یا برا پست ها شرط تایید بزارن!!

فایل های ضمیمه

• 13533544871.jpg
    13533544871.jpg
    49.2 KB · نمایش ها: 57
Last edited:

Chairman

Registered User
لایک‌ها
50
█████████████████████████ ████████████████████████
امضام رو حال کن :دی
به یاد گفتگوی آزاد .

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
درود.
به نظر میرسه این آرزو(که متعلق به من نوعی هم هست) هیچ وقت به حقیقت نزدیک نشه.برگشت دوباره ی اون بخش امری محال هست.دلایلش هم واضحه: خوش نیامدن بعضی ها!
فقط برای خودم و بقیه ناراحتم که یکی از دلخوشی های ساده شون راحت از دست رفت
بدرود

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
یا تشکر از اقدام به موقع و مدبرانه مدیران پی تی در حذف این لکه ننگ و خانه فساد یعنی گفتگوی آزاد از روی نقشه اینترنت ، جا داره قبل از هر چیز شهادت جان گداز آقا امام ابا عبدلله الحسین رو به همه ی عزیزان و دست اندر کاران این بخش و بخشای دیگه ، اللخصوص مدیران بازارچه که گهگداری از سر حس وظیفه شناسی 2 3 تایی تاپیک زیرخاکی رو از بخش های مختلف بازارچه بالا میارن و خیلی اتفاقی حذفشون می کنن ، خصوصا تاپیک فروش مکمل ملاتونین رو ، خسته نباشید عرض می کنم .

یا حسین بن علی

molem12

Registered User
لایک‌ها
13
یا تشکر از اقدام به موقع و مدبرانه مدیران پی تی در حذف این لکه ننگ و خانه فساد یعنی گفتگوی آزاد از روی نقشه اینترنت ، جا داره قبل از هر چیز شهادت جان گداز آقا امام ابا عبدلله الحسین رو به همه ی عزیزان و دست اندر کاران این بخش و بخشای دیگه ، اللخصوص مدیران بازارچه که گهگداری از سر حس وظیفه شناسی 2 3 تایی تاپیک زیرخاکی رو از بخش های مختلف بازارچه بالا میارن و خیلی اتفاقی حذفشون می کنن ، خصوصا تاپیک فروش مکمل ملاتونین رو ، خسته نباشید عرض می کنم .

یا حسین بن علی

شما بهتره اول برید یه دوره ای سی دی ال تای\ کردن رو یاد بگیرید بعد بیاید نظر بدید

بالا