برگزیده های پرشین تولز

یه بحث +18 در مورد مرغ و تخم مرغ

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سوالی دارم که یه مدته برام پیش اومده. اگه جنبه هم ندارین درست جواب بدین جواب ندین

این مرغ دیدین هر روز تخم میذاره. آیا این جناب آقای خروس هر شب جناب مرغ رو میذاره؟

اگه هر شب نیست چه جوریه این قضیه مرغ و تخم گذاشتنش؟ یا اصلا این قضیه مستقل از خروسه

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
من هم ميخوام بدونم!!!1
171.gif

graphiator

Registered User
لایک‌ها
6
منظورت تلاونگه ؟!؟!؟!

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
من فقط اینو می دونم که مثلا توی روستاها ، تو حیاط خونشون یک خروس هست و 10 تا مرغ ..
هر روز هم این 10 تا مرغ تخم می ذارن !!
حالا دریابید جناب خروس را !!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از belffy :
من یه سوالی دارم که یه مدته برام پیش اومده. اگه جنبه هم ندارین درست جواب بدین جواب ندین

این مرغ دیدین هر روز تخم میذاره. آیا این جناب آقای خروس هر شب جناب مرغ رو میذاره؟

اگه هر شب نیست چه جوریه این قضیه مرغ و تخم گذاشتنش؟ یا اصلا این قضیه مستقل از خروسه
24.gif

واقعا جالبه ها
22.gif

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خوب مرغه اندوخته داره دیگه :D یعنی خروسه که اره برای چند بار دیگه زحمت نمیده
الان همه مرغ ها پاک کردست اون نیمچه تخمرغ های که اندازه لوبیاست و از شکمش در میارن این میشه که گمراه میکنن همرو :D

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Tiva :
من فقط اینو می دونم که مثلا توی روستاها ، تو حیاط خونشون یک خروس هست و 10 تا مرغ ..
هر روز هم این 10 تا مرغ تخم می ذارن !!
حالا دریابید جناب خروس را !!!
ماشاللا به آقاي خروس .....

بيخود نيست كه خروسا اينقدر زياد عمر ميكنن ....

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی خروسه با یه بار کار اندازه تخم گذاشتن یه هفته رو تامین میکنه؟ اینطوری که میشه قضیه یه تیر و چند نشان :lol:

در اینصورت اگه به مرغه خروس نرسه یواش یواش از تخم کردن میفته

البته اگه میشد آزمایش کرد. شاید مستقل از وجود خروس باشه

شاید هم خروس فقط وقتی لازم میشه که تو تخم مرغه جنین باشه که تو همه تخم مرغا جنین نیست.

ظاهرا اطلاعات +18 همه اصلا خوب نیست

البته تقصیر کسی هم نیست. این چیزا رو هیچ کجا نه میگن نه مینویسن نه به آدم میگن از اون اول هم میگن بچه که به دنیا میاد از تو کدو قل قله زن در میاد :lol:

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابا این حرفا چیه خرس فقط وقتی میره رو کاره مرغ که بخواهد تخم رو بارور کنه یعنی نطفه دار بشه وگرنه مرغ بصورت طبیعی و خدادادی تخم میزاره بینیاز به خروس البته تاجایی که من میدونم :D

سجاد

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از good_pesar :
نه بابا این حرفا چیه خرس فقط وقتی میره رو کاره مرغ که بخواهد تخم رو بارور کنه یعنی نطفه دار بشه وگرنه مرغ بصورت طبیعی و خدادادی تخم میزاره بینیاز به خروس البته تاجایی که من میدونم :D

تایید میشه!:cool:

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
بی خیال بچه ها از این نظرای کارشناسی ندین لطفا یا می دین تایید نکنید

می شه منم یه سوال بکنم
اونوقت شما به اون زرده تخم مرغ چی می گید؟
اون زده تخم مرغ همونیه که بعدا می شه جوجه خب؟
حالا شما کدوم تخم مرغی رو دیدید که زرده نداشته باشه؟

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
خب مگه چه اشکالی داره
چشم ندارین ببینید یه خروسی داره چیز می شه چی می گن همون

حالا هی بیاین حسودی کنین

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
دوستان ببخشيد ها واقعا" متاسفم که اطلاعاتتون در اين زمينه اينقده پايينه .

روش سکس خروس با مرغ چطوريه؟ خروس رو پست مرغ سوار ميشه دو تا پاشو روي دو بال مرغ ميذاره و با نکش موهاي پشت سر مرغ رو ميگيره و به سمت خودش ميکشه ( تو يه مايه هايي مثل افسار ازش استفاده ميکنه) بعد قسمت پايين بدن خودشو با کمر مرغ نزديک ميکنه .

نحوه توليد تخم مرغ (تا حالا مرغ نکشتين واقعا" که) . بدن مرغ براي تخم مرغ سازي ساخته شده ولي براي ساخت تخم مرغ نطفه دار نياز به کار خروس داره ، براي تخم مرغ ساختن در قسمت انتهايي بدن مرغ از دو قسمت تشکيل شده يک قسمت که وضيفه زرده سازي داره و قسمت ديگه که ماده مخصوص سفيده رو ميسازه . اوني که زرده ميسازه اندازه يه توپ گلف هست و بصورت يه گوشت نرمه که خوب يه سري رگ دو و برشه که ديگه واردش نميشيم و دور اين توپ پر از زردس زرده هاي ريز تا درشت (اينهو درخت ميوه که ميوه از شکوفه داره تا ميهوه رسيده) . بعدشم طبف يه سري فراين که حالشو ندارم بگم زده رو از يه دريچه وارد قسمت سفيد ميکنه و تخم مرغ اماده ميشه و ميندازه بيرون.

خروس نه يکبار بلکه روزي بيش از 4 با يک مرغ حال در ميکنه. نطفه هم تو اکثر تخم مرغها هست بستگي به شرايط داره که اگه تو دماي خوب بياد بيرون رشد ميکنه و اگه خوب نباشه از بين ميره.
موفق باشيد.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نقل از good_pesar :

آره بابا این عین حقیقته ... خروس صرفا جهت بارور شدن موردنیاز است!!!

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mbf :
بی خیال بچه ها از این نظرای کارشناسی ندین لطفا یا می دین تایید نکنید

می شه منم یه سوال بکنم
اونوقت شما به اون زرده تخم مرغ چی می گید؟
اون زده تخم مرغ همونیه که بعدا می شه جوجه خب؟
حالا شما کدوم تخم مرغی رو دیدید که زرده نداشته باشه؟

جیگر زرده چه دخلی به نطفه داره بعضی از تخم مرغ هارو دیدی توشون یه نقطه قرمز داره ؟ اون نطفس :rolleyes:

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از good_pesar :

صوتیو داشتی جیگر :blink: :D :lol: :lol:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از phoyo_live :
دوستان ببخشيد ها واقعا" متاسفم که اطلاعاتتون در اين زمينه اينقده پايينه .

روش سکس خروس با مرغ چطوريه؟ خروس رو پست مرغ سوار ميشه دو تا پاشو روي دو بال مرغ ميذاره و با نکش موهاي پشت سر مرغ رو ميگيره و به سمت خودش ميکشه ( تو يه مايه هايي مثل افسار ازش استفاده ميکنه) بعد قسمت پايين بدن خودشو با کمر مرغ نزديک ميکنه .

نحوه توليد تخم مرغ (تا حالا مرغ نکشتين واقعا" که) . بدن مرغ براي تخم مرغ سازي ساخته شده ولي براي ساخت تخم مرغ نطفه دار نياز به کار خروس داره ، براي تخم مرغ ساختن در قسمت انتهايي بدن مرغ از دو قسمت تشکيل شده يک قسمت که وضيفه زرده سازي داره و قسمت ديگه که ماده مخصوص سفيده رو ميسازه . اوني که زرده ميسازه اندازه يه توپ گلف هست و بصورت يه گوشت نرمه که خوب يه سري رگ دو و برشه که ديگه واردش نميشيم و دور اين توپ پر از زردس زرده هاي ريز تا درشت (اينهو درخت ميوه که ميوه از شکوفه داره تا ميهوه رسيده) . بعدشم طبف يه سري فراين که حالشو ندارم بگم زده رو از يه دريچه وارد قسمت سفيد ميکنه و تخم مرغ اماده ميشه و ميندازه بيرون.

خروس نه يکبار بلکه روزي بيش از 4 با يک مرغ حال در ميکنه. نطفه هم تو اکثر تخم مرغها هست بستگي به شرايط داره که اگه تو دماي خوب بياد بيرون رشد ميکنه و اگه خوب نباشه از بين ميره.
موفق باشيد.
اي بي ادب ! اينا رو تو از كجا ميدوني
george.gif

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه این طوری باشه و یه خروس با 10 تا مرغ بگرده و هر کدوم رو حداقل 4 بار تو روز بذاره که میشه 40 بار تو یه روز!!!ه

بعد این خروسه دیگه کار دیگه نداره فقط حال و حول از رو این مرغه بلند شه بره سراغ مرغ دیگه و قس علی هذا:lol:

ولی فک نکنم این قدر زیاد باشه. واقعا 4 بار برای هر مرغ وقت میذاره؟ تجربی داری میگی یا جایی خوندی؟

بالا