برگزیده های پرشین تولز

یه سئوال میشه رویه پلی استیشن هارد نصب کرد؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
سلام
یه سئوال میشه رویه پلی استیشن هارد نصب کرد؟
پلی استیشن 2 البته
یه کلوپ رفتم
رو تموم پلی استیشناش هارد نصب کرده بود و دی وی دی داخلشون نبود
و اینکه اگه میشه چه جوریاس میشه یه توضیح بدی؟

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
البته که میشه, من خودم بیشتر از یک سال هست که هارد نصب کردم و بازی ها رو از روی هارد اجرا میکنم.
اول اینکه شما باید ps2 قدیمی گیر بیاری , چون این جدیداش که کوچیک شده دیگه جایی برای هارد نداره, البته رو سایت ها دیدم روی این جدیدا هم هارد نصب کردند ولی دستگاه باید باز بشه و یه کابل ide به مادربوردش لحیم بشه و خلاصه دردسرش زیاده.
وقتی که ps2 قدیمی پیدا کردی حالا باید بگردی آداپتور شبکه واسش پیدا کنی, چون کانکتور ide روی آداپتور شبکه است و بعدش میتونی بری از بازار یه هارد با هر ظرفیتی که دوست داری بگیری و نصب کنی روش. البته هارد مکستور باشه بهتره.
اخرش هم با برنامه HDLoader میتونی بازی ها رو کپی کنی رو هارد واجرا کنی.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
دستت طلا میشه بیشتر توضیح بدی
چه جوری میشه این هارد روش نصب کرد
و اون آداپتور رو باید از کجا گیر بیارم
من یه پلی استیشن مدل 10000 دارم از این قدیمی تر؟ همونا که جمع شدن...
خلاصه ؟
لینکی چیزی بیشتر توضیح داده باشه این کارو انجام بدم

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
مدل 10000 که اولین سری بود که سونی تولید کرد , حسابی عتیقه است :D
یه لینک برات پیدا کردم که مراحل نصب رو قدم به قدم همراه با شکل نشون داده:
http://hdloader.xavboxps2.com/english/hdloader-instruction.php3

آداپتور شبکه رو هم یه سر برو توپخونه , پاساژ لباف یه پرس و جو بکن و اگه کسی نداشت برو تقاطع جمهوری-حافظ , پاساژ جمهوری, فروشگاه یگانه, اون معمولا داره. یه مغازه هم کنار مجتمع کامپیوتر پایتخت هست که از این جور چیزا داشت. هر چند این 2تا مغازه از اون گرون فروشان! :wacko:

در ضمن اولین سری ps2 فاقد محفظه هارد بود, شما اول پشت ps2 رو چک کن که مثل این عکس محفظه هارد رو داشته باشه:
http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20010719/hdd06.jpg

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
http://www.inamakhareshe.com/inamakh/DSC00138.JPG
اینو ببین
اینجا منظورته؟
__
نمیخورهههههههههههه
خدا !!
مدل 58000 الان چنده ؟!
راستی راه حلی دیگه ای نیست بشه انجام داد؟!!؟!؟ جاشو نداره مثل اینکه

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
بله متاسفانه ps2 شما جزء سری اول هست که فقط هارد اکسترنال بهشون وصل میشد که این نوع هارد تو ژاپن ممکنه گیر بیاد !:blink: اینم عکسش:
http://www.gamestech.com/playstation2_info/player_m/HDD_System_External_unit/bbunit.jpg

بهرحال اگر قصد تعویض دستگاه رو دارید, اول دنبال آداپتور شبکه بگردید که بدون اون امکان نصب هارد نیست.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
قیمت پلی استیشن مدل 30000 به بالا رو ندارین ؟
........................................................
قیمت... .... . . .. . . . .! ! !

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
http://www.inamakhareshe.com/inamakh/DSC00138.JPG
اینو ببین
اینجا منظورته؟
__
نمیخورهههههههههههه
خدا !!
مدل 58000 الان چنده ؟!
راستی راه حلی دیگه ای نیست بشه انجام داد؟!!؟!؟ جاشو نداره مثل اینکه

PS2 شما DVD هستش یا Compact???

این سری PS2 که سری اول بود و داخل ایران اومد DVD نبود و Compact بود...

اگر تا الان برات خوب کار کرده با دندون نگهش دار که ماشالله خیلی خوب مونده
15.gif

من یکی از دوستام یه مدل از این بالاتر داشت هرکاری کرد یه لنز dvd خوب روش نصب کنه که حداقل 4 ماه دووم بیاره نشد....

هارد اکسترنال هم می تونی جور کنی منتها اگه خیلی برات واجبه و هزینشو داری یه ندا به پشت شهرداری بده دوبی که سهله همچین برات از ژاپن می یارن که خودت باورت نشه ....

قیمت های PS2 هم از یه قیمت پایین نمی یاد مانند کنسول های دیگه...الان تو بازار همه مدل بین 150 تا 170 تومن هست و بس.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
والا خوب مونده بود .. COMPACT یا DVD شو نمیدونم
خوب مونده بود تا دیروز .. که هر کاری کردم بازی نیاورد و DISC READ ERROR میزنه
یه لنز جدید هم گذاشتم کار نکرد.. خلاصه واسه همین دنبال یه پلی استیشن دیگه هم .. !

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا خوب مونده بود .. COMPACT یا DVD شو نمیدونم
خوب مونده بود تا دیروز .. که هر کاری کردم بازی نیاورد و DISC READ ERROR میزنه
یه لنز جدید هم گذاشتم کار نکرد.. خلاصه واسه همین دنبال یه پلی استیشن دیگه هم .. !
پولاتو جمع كن يه Xbox360 بگير ديگه PS2 قديمي شد يا اينكه صبر كن PS3 يه 6-7 ماه تا PS3 بياد يكمي هم قيمتش بياد پايين PS3 بگير البته Xbox360 الان هك شده و مود چيپشو ساختن البته فريمور DVD-Rom مش را هم هك كردن ولي PS3 معلوم نيست اصلا هك بشه يا نه .

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
همون ps3 بهتره..
اما .. اصلا فکر میکنین وقتی اومد چند مدت بعد قیمتش بیاد پایین و چقدر
pS2 که 250 بود شد 180 .. البته اونم میگن دسته دوئه.. و همچین قیمتش زیاد تغییر نکرد
ps3 که قیمتش 700 ه خیلی بیاد پایین دیگه میشه خیلی خوش باور باشیم میشه 500 ! ! !
باید فروش اقساطی پلی استیشن رو هم شروع کنن دیگه :d:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
البته مثل اينكه سوني قيمت PS3 رو اورده يكمي پايين وديگه قيمتش نجومي نيست بعد مشكل اصل سره Blu-ray هست .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
همون ps3 بهتره..
اما .. اصلا فکر میکنین وقتی اومد چند مدت بعد قیمتش بیاد پایین و چقدر
pS2 که 250 بود شد 180 .. البته اونم میگن دسته دوئه.. و همچین قیمتش زیاد تغییر نکرد
ps3 که قیمتش 700 ه خیلی بیاد پایین دیگه میشه خیلی خوش باور باشیم میشه 500 ! ! !
باید فروش اقساطی پلی استیشن رو هم شروع کنن دیگه :d:

باسه PS2 ت یه اسفند دود کن ممکنه درست بشه :D

حالا حالاها هم تو فکر PS3 نباش که تو ایران اصلا به صرفه نیست

DVD دستگاه PS2 زمانی که اومده بود با قیمت ارجینال فروخته می شه مثلا پشت شهرداری متال گیر 2 رو می فروخت 90 هزارتومن !!!! سایلنت هیل 2 فکر کنم 150 هزارتومن بود !!!تازه خوبه اینا DVD هستش وای به حال Blu-Rey

دستگاه به طور کامل هم هک بشه سر Blu-rey مشکل داریم که اگه کپی خور بشه بازم قیمتش بالاست و نمی صرفه چون معمولا دوران اول قیمت بالاست مثل زمانی که DVD کپی برای PS2 اومده بود و قیمتش 35 هزارتومن بود و کم کم اومده پایین که الان DVD کپی کار ایران شده 700 تومن :blink:

عظمت DVD را نگاه کنید !

تازه خود دستگاه هم اگه 700 هزارتومن بدن باید کلی حال کنیم الان X360 که 300 دلاره می دن 500 هزارتومن ...PS2 اون زمان هم که تازه اومده بود تو ایران 400 هزارتومن پولش بود اگه PS3 رو 700 هزارتومن بفروشند واقعا خیلی انصاف دارند:blush:

با این وضعیت با فروش به صورت اقساط کاملا موافقم !

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خوب اگه ps3 مثل ps2 قیمتش بیاد پایین عالیه
راستی .. یعنی قیمتش نجومی نیست الان ؟
چند یعنی اونوقت ؟
---------------
ما موافقیم کیه که بفروشه ؟ :D:
میگم ...
امروز رفتم دادم یکی درستش کنه
میگفت لنزش چی چی دی وی دیش سوخته .. وقتی سرده میتونه بخونه داغ که بکنه نمیخونه ..
گفتم یه لنز نو بزارم ..از این 70 تومنیا که میگفت رو مدل 58000 هست .. گفتش که نوشو بخری به نفعته اینجوری ضرر میکنی احتمال سوختنش بازم هست.. !
نمیدونم چیکار کنم
من شدیدا به پلی استیشن نیاز دارم آخه هر پنجشنبه جمعه مسابقه فوتبال داریم کونامی...
معتاد شدیم دیگه چه کنیم .. :D:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
راستی یه خواهش .. یه چندتا دلیل منطقی توپ بهم بگین .. تا من چند نفرو متقاعد کنم بیان ps3 رو قسطی بفروشن .. و اینکار سود آوره واسشون و ضرر نداره..حداقل واسه حالا که تازه اومده .. ! !
میشه لطف کنید! !

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
راستی یه خواهش .. یه چندتا دلیل منطقی توپ بهم بگین .. تا من چند نفرو متقاعد کنم بیان ps3 رو قسطی بفروشن .. و اینکار سود آوره واسشون و ضرر نداره..حداقل واسه حالا که تازه اومده .. ! !
میشه لطف کنید! !

عزیزم هنوز که PS3 نیومده انشالله 17 نوامبر ...

فکر قیمت هم نباش که تا هک نشه هیچ کی تو ایران عرضه نمی کنه

اکثر دوستای من از همین الان دارن برنامه ریزی می کنند باسه Wii که 19 نوامبر منتشر شد سریع برن از دوبی یا اروپا بگیرن...چون هم قیمت دستگاش خوبه هم گیم هاش که 50 دلاره

توی همین تهران هم چند تا مغازه هست که همه چی رو قسطی می ده و مشکلی نداره پس مسلما وقتی PS3 هم بیاد قسطی می دن چون سود خودشون رو می کنند اما مشکل بر سر قیمته که خیلی ها توانایی خریدش رو ندارن حتی کپی خور شدنش هم !

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اونو که میدونم 17نوامبر میاد........................
میگم قیمتش چقدر شده........ ؟ هنوز همون 700$ ه که اعلام کردن یا قراره بیاد پایین تر ؟
-------------
بعد یه سئوال شماره اونی که قسطی میده رو دارین ........... ؟
آدرس ؟
--- پلی استیشن 2 + هارد + نتورک آداپتور بگیریم ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
اونو که میدونم 17نوامبر میاد........................
میگم قیمتش چقدر شده........ ؟ هنوز همون 700$ ه که اعلام کردن یا قراره بیاد پایین تر ؟
-------------
بعد یه سئوال شماره اونی که قسطی میده رو دارین ........... ؟
آدرس ؟
--- پلی استیشن 2 + هارد + نتورک آداپتور بگیریم ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قیمت که تغیر نکرده حداقلش تو E3 امسال شرکت سونی اومد گفت که چند دستگاه قرار تا 17 نوامبر عرضه بشه و در دو مدل که یکیش قیمتش 500 و خورده ای دلار است و یکی دیگه 600 و خورده ای دلار هست.

قیمت هم حالا حالا ها پایین نمی یاد تا اینکه سونی به سود خودش برسه

برای لوازم قسطی هم تو مجله های گیم معمولا تبلیغاتشون هست به عنوان مثال تو مجله بازی رایانه که چند وقت پیش گرفتم یه تبلیغ دیده بودم که نوشته بود همه چی قسطی !

صوت و تصویر کیش
تمامی اجناس به صورت اقساط 6 ماهه با همکاری بانک پارسیان
تجریش-پاساژ کیش-طبقه پایین-فاز دوم-جنب دفتر پاساژ

این یکیش بود که الان ادرسش دم دست بود و برات نوشتم

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
برگرفته از EuroGamer.net:

Sony Computer Entertainment president Ken Kutaragi bucked expectation on the opening day of the Tokyo Game Show by delivering a keynote address almost devoid of major game announcements - but he did reveal that the Japanese 20GB version of the console had been repriced.

During his address, Sony's "Father of PlayStation" focused on the technology that underwrites the PlayStation 3 offering, explaining that advances in computer hardware and Internet technology would enable a range of previously inconceivable services over the course of the next decade.

In a Q&A session at the close, Kutaragi also apologised to software creators for delays in PlayStation 3's over-ambitious production schedule, but said the company is now focused on ensuring no further delays occur.

But the response that won applause from the largely Japanese crowd concerned the inclusion of an HDMI port on the 20GB version of the console, and a repricing for Japan. The 20GB version will cost 49,980 yen (EUR 335 / GBP 225), down from 62,790 yen (EUR 421 / GBP 283), Kutaragi said.

کاش یاد می گرفتیم بدون اطلاع نظر کارشناسی ندیم:D

بالا