برگزیده های پرشین تولز

یه سئوال میشه رویه پلی استیشن هارد نصب کرد؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
راستی یه چیزه دیگه
این پلی استیشن 2 مدل 70004 چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
فکر کنم بهش هارد نمیخوره نه ؟
--
بعد در مورد اطلاعات ممنونم
در مورد اقساطی کردن پلی استیشن 3 _ 6ماهه نمی صرفه.. باید مثل کامپیوتر که 18ماهه میدن..اینم بدن...............!
اینجوری به آدم فشارم نمیاد و یه چیزه خوبم میگیره

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
برگرفته از EuroGamer.net:

Sony Computer Entertainment president Ken Kutaragi bucked expectation on the opening day of the Tokyo Game Show by delivering a keynote address almost devoid of major game announcements - but he did reveal that the Japanese 20GB version of the console had been repriced.

During his address, Sony's "Father of PlayStation" focused on the technology that underwrites the PlayStation 3 offering, explaining that advances in computer hardware and Internet technology would enable a range of previously inconceivable services over the course of the next decade.

In a Q&A session at the close, Kutaragi also apologised to software creators for delays in PlayStation 3's over-ambitious production schedule, but said the company is now focused on ensuring no further delays occur.

But the response that won applause from the largely Japanese crowd concerned the inclusion of an HDMI port on the 20GB version of the console, and a repricing for Japan. The 20GB version will cost 49,980 yen (EUR 335 / GBP 225), down from 62,790 yen (EUR 421 / GBP 283), Kutaragi said.

کاش یاد می گرفتیم بدون اطلاع نظر کارشناسی ندیم:D

شرمنده حوصله نداشتم با ماشین حساب قیمت دقیق ین رو تبدیل به دلار کنم یه سرچ کوچولو تو گوگل زدم مطالب اولین سایت رو اینجا کپی زدم

PlayStation 3 prices: $499 and $599
May 9, 2006: 5:47 PM EDT

Sony announced plans Monday to offer two packages when the system goes on sale this fall. A PS3 with a 20 GB hard drive will cost consumers $499. Those wanting a larger, 60 GB hard drive will pay $599. The $499 version will also lack several features found in the more expensive one.

The PS3 will be $200 and $300 higher than the launch price of the PlayStation 2 six years ago. It's $100 higher than the current retail price of Microsoft's (Research) Xbox 360.

European gamers will pay 499 EUR and 599 EUR for the two packages.

منبع:Money.Cnn.Com
Update May 9 2006

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
شرمنده حوصله نداشتم با ماشین حساب قیمت دقیق ین رو تبدیل به دلار کنم یه سرچ کوچولو تو گوگل زدم مطالب اولین سایت رو اینجا کپی زدم

PlayStation 3 prices: $499 and $599
May 9, 2006: 5:47 PM EDT

Sony announced plans Monday to offer two packages when the system goes on sale this fall. A PS3 with a 20 GB hard drive will cost consumers $499. Those wanting a larger, 60 GB hard drive will pay $599. The $499 version will also lack several features found in the more expensive one.

The PS3 will be $200 and $300 higher than the launch price of the PlayStation 2 six years ago. It's $100 higher than the current retail price of Microsoft's (Research) Xbox 360.

European gamers will pay 499 EUR and 599 EUR for the two packages.

منبع:Money.Cnn.Com
Update May 9 2006

خوب مثل اینکه دقیق نخوندی که بفهمی چه خبر شده .

خلاصه متن خبر به زبون شیرین فارسی

از اونجایی که مسئولان سونی فهمیدن که این قیمت خریدار نداره در تی جی اس مدیر بخش پلی استیشن آقای ... گفته که قیمت از 499 یورو ( همونی که شما خبرش رو داشتی ) رو می رسونیم به 335 یورو . حالا زیاد تو نخ تبدیل واحد ها نباش . شما دلار حساب کنی زیاد هم توفیر نمی کنه . اما درصدی بخوای حساب کنی می شه 33% تخفیف و فرضا که شما در اون حالت فکر می کردی با حساب عوارض و مالیات و انصاف فروشندگان 700 چوق تو ایران می خوای پول بالاش بدی حالا می شه 470 چوق که با توجه به قیمت فعلی ایکس باکس 360 کاملا عادلانه است

پ . ن : همون جناب ... باز هم در تی جی اس اعلام کرده که نسخه ژاپنیش از 335 یورو ارزون تره !! که واسه ما که همیشه نسخه ژاپنی پلی استیشن رو خریدیم خوبه .

نکته کنکوری 1 : با توجه به اعلام سونی در تی جی اس اگه هنوز این قیمت هم مقبولیت نداشت سونی باز هم ضررش رو کم می کنه تا بفروشه .

نکته کنکوری 2: فعلا با این بساط بلو ری تا وقتی کپی خور نشه و مد چیپ بلو ری نیاد باید تو ایران سماق مکید

پند و اندرز برادرانه : عزیز دل برادر Wii بگیر که هم در این دنیا و هم در آخرت رستگار شوی:D

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
خوب مثل اینکه دقیق نخوندی که بفهمی چه خبر شده .

خلاصه متن خبر به زبون شیرین فارسی

از اونجایی که مسئولان سونی فهمیدن که این قیمت خریدار نداره در تی جی اس مدیر بخش پلی استیشن آقای ... گفته که قیمت از 499 یورو ( همونی که شما خبرش رو داشتی ) رو می رسونیم به 335 یورو . حالا زیاد تو نخ تبدیل واحد ها نباش . شما دلار حساب کنی زیاد هم توفیر نمی کنه . اما درصدی بخوای حساب کنی می شه 33% تخفیف و فرضا که شما در اون حالت فکر می کردی با حساب عوارض و مالیات و انصاف فروشندگان 700 چوق تو ایران می خوای پول بالاش بدی حالا می شه 470 چوق که با توجه به قیمت فعلی ایکس باکس 360 کاملا عادلانه است

پ . ن : همون جناب ... باز هم در تی جی اس اعلام کرده که نسخه ژاپنیش از 335 یورو ارزون تره !! که واسه ما که همیشه نسخه ژاپنی پلی استیشن رو خریدیم خوبه .

نکته کنکوری 1 : با توجه به اعلام سونی در تی جی اس اگه هنوز این قیمت هم مقبولیت نداشت سونی باز هم ضررش رو کم می کنه تا بفروشه .

نکته کنکوری 2: فعلا با این بساط بلو ری تا وقتی کپی خور نشه و مد چیپ بلو ری نیاد باید تو ایران سماق مکید

پند و اندرز برادرانه : عزیز دل برادر Wii بگیر که هم در این دنیا و هم در آخرت رستگار شوی:D

خوب داداش از اول می گفتی کل مطلب رو بخون که ما هم فقط جمله های پرنگ رو نخونیم :D

حالا با این محاسباتی که کردی مطمئن هستی تو ایران 470 چوق به فروش می رسه ؟؟

البته 470 چوق بازم قیمت منطقی هست اما داداش حرف اول و اخر من مشکل بر سر بلو ری هست که تکلیف قیمتش تا روشن نشه نمی شه در مورد خرید PS3 تصمیم گرفت

در مورد پند و اندرز برادرانت هم والا از اونجایی که من طرفدار شدید نینتندو هستم مطمئنن Wii ریلیز بشه حتما ریموت کنترلش رو در دستام حس می کنم...چون از همه لحاظ به صرفه هست اما باسه PS3 فعلا نمی شه روی هیچ چیزیش حساب کرد

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
خوب داداش از اول می گفتی کل مطلب رو بخون که ما هم فقط جمله های پرنگ رو نخونیم :D

حالا با این محاسباتی که کردی مطمئن هستی تو ایران 470 چوق به فروش می رسه ؟؟

البته 470 چوق بازم قیمت منطقی هست اما داداش حرف اول و اخر من مشکل بر سر بلو ری هست که تکلیف قیمتش تا روشن نشه نمی شه در مورد خرید PS3 تصمیم گرفت

در مورد پند و اندرز برادرانت هم والا از اونجایی که من طرفدار شدید نینتندو هستم مطمئنن Wii ریلیز بشه حتما ریموت کنترلش رو در دستام حس می کنم...چون از همه لحاظ به صرفه هست اما باسه PS3 فعلا نمی شه روی هیچ چیزیش حساب کرد

بنده تصور می کنم قیمت اولیه ( با فاکتور گرفتن قیمت ماه اول که به خاطر انحصاری بودن در یک مغازه بالاست) از 470 چوق پایین تر خواهد بود.

اما در مورد کپی خور بودن بازیها با این بازیهایی که سونی برای کپی رایت درآورده و اون سیستم وریفای نظر خوشبینانه 1 ساله کپی خور شدن . نظر واقع گرایانه 2 سال و زمان قابل استفاده بودن در ایران 3 سال بعد از عرضه ی کنسوله . البته به شخصه فکر می کنم که حداقل 6 ماه هم برای کپی خور شدن بازیهای Wii باید صبر کنیم ( اونهم به خاطر محبوبیت بالای این کنسول):happy:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بنده تصور می کنم قیمت اولیه ( با فاکتور گرفتن قیمت ماه اول که به خاطر انحصاری بودن در یک مغازه بالاست) از 470 چوق پایین تر خواهد بود.

اما در مورد کپی خور بودن بازیها با این بازیهایی که سونی برای کپی رایت درآورده و اون سیستم وریفای نظر خوشبینانه 1 ساله کپی خور شدن . نظر واقع گرایانه 2 سال و زمان قابل استفاده بودن در ایران 3 سال بعد از عرضه ی کنسوله . البته به شخصه فکر می کنم که حداقل 6 ماه هم برای کپی خور شدن بازیهای Wii باید صبر کنیم ( اونهم به خاطر محبوبیت بالای این کنسول):happy:

حرف شما تایید می شه و در مورد کپی خور شدن و استفاده هم موافقم.امیدوارم مشکلات بلو ری هرچه زودتر حل شود.

در مورد X360 هم تونستم قیافه گلشو ببینم و گیم هاشو بازی کنم اما متاسفانه هنوز مود کپی خور شدنش نیومده و باید برای گیم های کپی خور از بوت استفاده کنه که متاسفانه بعد از چند ساعت کار کرد , دستگاه قفل می کنه و چراقش چشمک می زنه که با اطلاتی که بدست اوردم بیشتر X360 های توی باز همین مشکل را دارند که مشکل از بوت هست و گفته شده در بار جدید این مشکل حل می شه

خوب این مثلا هک شدن X360 بود که این مشکلات را داره برای کپی خور شدن PS3 چه مشکلات ممکنه پیش بیاد دیگه با خداست

در مورد Wii هم من زیاد غصه کپی خور شدنش رو نمی خورم چون دوستای دارم که وقتی دستگاه بیاد بلافاصله خریداری می کنند و گیم هاشو از دوبی می گیرن.دیگه برای بازی کردن پیر شدیم و بیشتر نقش یک بیننده را داریم تا بازی کننده....

بالا