برگزیده های پرشین تولز

یه سایت جدید واسه پول گرفتن اومده که فارسیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milad7091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من این سایتو درس کردم یه جورایی مثا شاهزاده کوچک که ما بتونیم ازش پول در بیاریم این صفحه تا زمانی که سایت درست شه به طور امتحانی قرار گرفته تا فقط یوزر جمع کنم. و یه چیز دیگه که من این نوشته رو قبلا یه طور دیگه نوشتم که پیامهای زیر رو واسم نوشتن.خوب چی میشود کرد اونا هم راست میگن دیگه منم بودم باور نمیکردم دیگه.چون خیلی سایت درب و داغونه (اما تا آخر هفته)

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی ما دیگه پولدار میشیم؟ و تازه اونم با پارو جمع میکنیم؟ :eek: :D
شما فکر کردید اینجا همه احمق هستن؟
نه جدی اینجور فکر میکنید؟
توی دنیای اینترنت همه خر شدن شما یکی آدم؟
هر کسی اینجاست خودش یک پا استاده
خجالت نمیکشی داری کلاه برداری میکنی؟
واقعا شرم آوره!
در ضمن اون دومین رایگان مسخره ای که گرفتید! و هاست رایگانش! کارتون رو واقعا مسخره کرده!
حتی این سایت رو خود شما راه اندازی کردید!
http://e.1asphost.com/milad7091/English
شما برو اول الفبای طراحی سایت رو یادبگیر!
بقدری در طراحی ناشی هستید که آدرس به یک تصویر رو به این صورت قرار دادین :
file:///F:/My%20Site/Image/Flower.JPG
جالبه نوشتی "با ده دلار پول پارو کنید"
راه درستی رو برای کلاه برداری انتخاب نکردی!
دوست نداشتم اینجور بگم ولی واقعا شرم آوره!
بطور کاملا واضح مشخصه که میخواید پول مردم رو بالا بکشید!
جالبه یه فرم قرار دادید مردم بیان ایگولد و پسوردشون رو در اختیار شما قرار بدن؟!

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اینقدر حروم خور هستید که میخواید پولی و که با دسترنج دیگران بدست اومده رو بدزدید؟
واقعا شرم آوره!

milad7091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزم این سایت و همین امشب درست کردم اوکی.
هنوز مونده منم گفتم که یک هفته کار لازم داره تا درست بشه و برای عضو من گفتم که تا زمانی که درست میشه میتونید مجانی عضو شین و تازشم شما خیلی با لحن خیلی بدی به من گفتین که حروم خور اما من این سایتو برای اینکار درست کردم اگه بخام کلاه برداری کنم که خیلی راه وجود داره نمیآم که این کارو بکنم و به خاطر این که گفتین خیلی ناشی گرانه اینو درست کردین اینم بگم که این سایت یه تست بود واسه این که ببینم میشه با یه هاست مجانی این کارو بکنم و اون کسی هم که گفته بود ما پول هامونو با زحمت دربیاریم و شما کلاه برداری کنین بدون که من هیچ وقت کلاه برداری نمیکنم. و من خواستم که هیچی ولش کن.اما با این توهین هایی که به من کردین من خوشحالام که از سایتم ایراد گرفتین و به من گفتین تا برم درستش کنم.و شما که گفتین پسوردهای ایگولدمونو بدذدین اینو بهش بگم که خیلی ... تشریف دارین آقا :wacko: شرمنده :blush: که اینو گفتم.آخه چطور میشه پسورد ایگولدتونو بدزدم.خوب عزیزم ناشی هستی چیز ننویس.
ببین من بهت قول میدم حاضرم شرط ببندم که این سایت درست شه همون ماه اول کمتر از 1000 تا زیر مجموعه نداشته باشه حاضر 100$ شرط ببندم خواستی شرط ببندیم.
فقط تماشا کن . یعنی اگه اینقدر نداشته باشه باید جمش کنم.
یه چیز دیگه که گفتی روی هاست مجانیه اینم باید بگم که واسه چی زمانی که هنوز هیچ عضوی وارد سایت نشده الکی پول بدم هاست و دومین بخرم حداقل باید 300 نفر باشن که ارزششو داشته باشه واسه هاست و دومین.
Red-Flower

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از milad7091 :
عزیزم این سایت و همین امشب درست کردم اوکی.
هنوز مونده منم گفتم که یک هفته کار لازم داره تا درست بشه و برای عضو من گفتم که تا زمانی که درست میشه میتونید مجانی عضو شین و تازشم شما خیلی با لحن خیلی بدی به من گفتین که حروم خور اما من این سایتو برای اینکار درست کردم اگه بخام کلاه برداری کنم که خیلی راه وجود داره نمیآم که این کارو بکنم و به خاطر این که گفتین خیلی ناشی گرانه اینو درست کردین اینم بگم که این سایت یه تست بود واسه این که ببینم میشه با یه هاست مجانی این کارو بکنم و اون کسی هم که گفته بود ما پول هامونو با زحمت دربیاریم و شما کلاه برداری کنین بدون که من هیچ وقت کلاه برداری نمیکنم. و من خواستم که هیچی ولش کن.اما با این توهین هایی که به من کردین من خوشحالام که از سایتم ایراد گرفتین و به من گفتین تا برم درستش کنم.و شما که گفتین پسوردهای ایگولدمونو بدذدین اینو بهش بگم که خیلی ... تشریف دارین آقا :wacko: شرمنده :blush: که اینو گفتم.آخه چطور میشه پسورد ایگولدتونو بدزدم.خوب عزیزم ناشی هستی چیز ننویس.
ببین من بهت قول میدم حاضرم شرط ببندم که این سایت درست شه همون ماه اول کمتر از 1000 تا زیر مجموعه نداشته باشه حاضر 100$ شرط ببندم خواستی شرط ببندیم.
فقط تماشا کن . یعنی اگه اینقدر نداشته باشه باید جمش کنم.
یه چیز دیگه که گفتی روی هاست مجانیه اینم باید بگم که واسه چی زمانی که هنوز هیچ عضوی وارد سایت نشده الکی پول بدم هاست و دومین بخرم حداقل باید 300 نفر باشن که ارزششو داشته باشه واسه هاست و دومین.
Red-Flower
آهان! پس نمی‌خواهی از جیب خودت هیچی بذاری!

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین من هیچوقت با این لحن با کسی حرف نمیزنم مگر اینکه بدونم راه اشتباهی رو داره میره!
ببینید شما دارید میگید که ده دلار باید برای عضویت بدید!
خوب که چی؟ همین دیگه؟ این کلاه برداری نیست؟
فکر نکنم فرقی داشته باشه! اینجا نه خبری از برنامه خاصی هست و نه خبر از سیستم خاصی!
شما فقط میخواید ده دلار رو دریافت کنید!
به هر حال . چیزی که مشخصه اینه که با این کارها نمیشه فعالیت مفید و مناسبی و داشت! چون بکلی به ضرر و زیان دیگران تمام خواهد شد و این یعنی کلاه برداری.

milad7091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین عزیز من این سایت اگه قسمت Faq صفحه رو خونده باشی برای هر زیر مجموعه 3و 1و 1و0.50 دلار رو میده من فکر نکنم که این طوری کسی ضرر کنه . من خودم توی چند تا سایت مثل اینکه خودم دارم میسازم عضو شدم و درآمد خوبی داره که یکیش شاهزاد کوچکه که من فکر نکنمبعد از یک سال بتونی به لول 15 اون برسی و تازه این موضوع اینه که هرچی زیر مجموعه بخوایی میتونی داشته باشی.اما بقیه اینطور نیستن و باید یه مقدار خاصی زیر مجموعه داشته باشی.و فکرمم اینه که به مردم کمک کنم نه ظلم.و هر پول اونا رو بخورم چون بعد از یه مدت دیگه کسی عضو سایت نمیشه.یه چیز دیگه که بهتون باید بگم اینه که دقیقا تو 24 ساعت 47 نفر عضو شده چون این کار فعلا مجانیه.اما زمانی که درست شد پولی میشه.یه خبر دیگه هم اینه که من کل قالب سایت رو طراحی کردم و فقط یه مقداری از برنامه نویسیش مونده. ;)

milad7091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babakweb :
آهان! پس نمی‌خواهی از جیب خودت هیچی بذاری!
عزیر من میخوام اما باید ارزششو داشته باشه که پول بدم هاست و دومین بخرم بعد کسی عضو نشه(خدا نکنه) اما اگه مثلا 300 نفر عضو بشن که از این 300 نفر بیشترشون مجانی عضو شدن اون موقع باید برم پول بدم و هاست و دومین بخرم نه الان که هنوز هیچی معلوم نیست.

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب آقا ميلاد چيزي که اينجا مهمه شما ديگران رو تشويق ميکنيد که با دادن مبلغي در سايت شما عضو بشن!
اونها فقط عضو میشن و یه پولی به شما میرسه.
خوب اينجا ميشه بگيد چجوري بقيه به درآمد ميرسن؟ ما تا الان اين نتيجه رو يگيريم که کساني که بخوان در سايت شما عضو بشن فقط پول ميدن همين! بدون هيچ کاري و سيستم خاصي يا سيستم مديريتي!
حالا من موندم کسايي که ثبت نام ميکنن چه ارزشي داره براشون؟
بطور یقین هیچی . پیداست چنین سیستمی اصولا کارایی و توانایی مدیریت و ایجاد چنین محیطی رو ندراه.
مگر اینکه این وسط به شما ده دلار پول میرسه.
یکی از مطالب سایت شما . مشاهده کنید :

سوال : چگونه مي توانم عضو شبکه شما شوم ؟

جواب : به آساني! تنها کافي است از طريق حساب ايگولد خود مبلغ 10 دلار را به حساب گل سرخ واريز نماييد . شماره ايگولد شما به عنوان شماره عضويت شما در اين شبکه محسوب خواهد شد . همچنين مي توانيد با مراجعه به صفحه عضويت و استفاده از فرم مربوطه اقدام به پرداخت نماييد .

milad7091

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای
(چون نمیدونم اسمتون چیه)
عزیز اینجا به من پول زیادی نیمرسه میدونین چرا چون هر کس که عضو سایت میشه و پول میده نصف بیشتر این پول به معرف هاش میرسه و اینطور پول دار میشن . همونطور که شما مشاهده کردین اگه هر کس فقط هفه ایی 5 نفر رو معرفی که نه بیشتر یعنی تمام یوزر ها هر هفته روزی 5 نفر رو معرفی کنن درآمدشون به هفته ایی 477.5 دلار میرسه خوب این خودش خوب نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا