برگزیده های پرشین تولز

یه سوال از حرفه ای ها...

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
من با چندتا از دوستام هرچند وقت یکبار یه برنامه میزاریم خونه یکی از بچه ها دور هم جمع میشیم و یه صبح تا شب یا بعضی وقتها شب تا صبح بازی میکنیم!!
همه سیستم هاشونو میارن یه Hub هم گرفتیم کامپیوترهارو Lan میکنیم اکثرا هم بازیهایی که Multiplayer دارن رو بازی میکنیم مثل call of duty2 که خیلی حال میده...
و اما سوالم... میخواستم ببینم اولا چرا هیچوقت نمیتونیم Most wanted رو به صورت مولتی بازی کنیم؟؟
دوم اینکه چه بازیهای دیگه ای رو پیشنهاد میکنین که مولتی پلیر شون با چند تا تیم دو نفری یا سه نفری باحال باشه؟؟
ممنون از توجهتون:)

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
در مورد سوال آخریت یه پیشنهاد دارم که اگه تعدادتون زیاد هست برید بازی SWAT4 رو بخرید و مولتی بازی کنید .
ما این بازی رو 10 نفره بعضی وقتا هم که دوستان میومدند با تعداد بیشتر هم بازی میکردیم . هم میشه توی یه گروه با کامپیوتر بازی کرد و هم میتونید توی گروه های مجزا بازی کنید . خداییش بازیش داره حرف آخر رو توی مولتی پلیر و بازی های تک نفره ی گروهی میزنه !

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
ممنونم دوست عزیز
این swat که گفتی مخففه یا اسم کاملش همینه؟؟ اونوقت چهار پنج نفره هم میشه بازی کرد؟ یعنی با چهار یا پنج کامپیوتر؟؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
برای بازیهای تحت شبکه، SWAT و Counter Strike پیشنهاد میشه و تا 10 نفر هم میشه بازی کرد( با 10 تا کامپیوتر)!

در مورد Most Wanted هم دوباره امتجان کن، چون خودم خیلی بازی کردم ! اگه ارور خاصی میده، اینجا بنویس، شاید بشه مشکلت رو حل کنیم !

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ممنونم دوست عزیز
این swat که گفتی مخففه یا اسم کاملش همینه؟؟ اونوقت چهار پنج نفره هم میشه بازی کرد؟ یعنی با چهار یا پنج کامپیوتر؟؟
اسم کامل این بازی همون SWAT4 هست. البته یه expansion هم به نام SWAT4 : Stetchkov Syndicate هم براش اومده که شامل چند مرحلهء جدید و همینطور سلاح ها و امکانات بیشتر برای هر دو حالتSingle Player و Multi Player هست.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من با چندتا از دوستام هرچند وقت یکبار یه برنامه میزاریم خونه یکی از بچه ها دور هم جمع میشیم و یه صبح تا شب یا بعضی وقتها شب تا صبح بازی میکنیم!!
همه سیستم هاشونو میارن یه Hub هم گرفتیم کامپیوترهارو Lan میکنیم اکثرا هم بازیهایی که Multiplayer دارن رو بازی میکنیم مثل call of duty2 که خیلی حال میده...
و اما سوالم... میخواستم ببینم اولا چرا هیچوقت نمیتونیم Most wanted رو به صورت مولتی بازی کنیم؟؟
دوم اینکه چه بازیهای دیگه ای رو پیشنهاد میکنین که مولتی پلیر شون با چند تا تیم دو نفری یا سه نفری باحال باشه؟؟
ممنون از توجهتون:)
اگر به بازیهای FPS با حال و هوای علمی-تخیلی علاقه دارید Quake III و تمامی expansion هاش و همینطور سری Unreal Tournoment می تونه نظر شما رو جلب کنه.
اگر به بازیهای اکشن-استراتژیک با امکان سوار شدن به وسائل نقلیهء مختلف علاقه مند هستید سری Battlefield می تونه انتخاب مناسبی براتون باشه. ( البته در صورتی که تعداد افراد شما خیلی زیاد باشند)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
Warcraft III هم خيلي حال ميده .

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
من که شخصا از هیچ بازی تحت شبکه مثل swat خوشم نیومده . راستی یه سوال دارم این call of duty2 که گفتید چه جوریاست ؟ منظورم اینه که مثلا دو گروه میشید و باهم درگیر میشید یا یک گروه میشید و با کامپیوتر در گیر میشید . اگه خوبه ما هم بریم تو کارش !

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
برای بازیهای تحت شبکه، SWAT و Counter Strike پیشنهاد میشه و تا 10 نفر هم میشه بازی کرد( با 10 تا کامپیوتر)!

در مورد Most Wanted هم دوباره امتجان کن، چون خودم خیلی بازی کردم ! اگه ارور خاصی میده، اینجا بنویس، شاید بشه مشکلت رو حل کنیم !

یه نفر سرور رو میسازه بعد بقیه سعی میکنن connect شن که همیشه error میده!:(

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
من که شخصا از هیچ بازی تحت شبکه مثل swat خوشم نیومده . راستی یه سوال دارم این call of duty2 که گفتید چه جوریاست ؟ منظورم اینه که مثلا دو گروه میشید و باهم درگیر میشید یا یک گروه میشید و با کامپیوتر در گیر میشید . اگه خوبه ما هم بریم تو کارش !

چند حالت داره اما در همه حالت هاش دو تیم روبروی هم قرار میگیرن!
death match
team death match
capture the flag
headquarter
و...
ما بیشتر team death match بازی میکنیم
دوتا تیم 3 نفره که هر بار توی یه Map خاص که خودمون انتخاب میکنیم میفتیم به جون هم !
فضای جنگ جهانی دوم رو داره...
ما که خیلی حالشو بردیم و میبریم:cool:

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
اگر به بازیهای FPS با حال و هوای علمی-تخیلی علاقه دارید Quake III و تمامی expansion هاش و همینطور سری Unreal Tournoment می تونه نظر شما رو جلب کنه.
اگر به بازیهای اکشن-استراتژیک با امکان سوار شدن به وسائل نقلیهء مختلف علاقه مند هستید سری Battlefield می تونه انتخاب مناسبی براتون باشه. ( البته در صورتی که تعداد افراد شما خیلی زیاد باشند)

ممنون دوست عزیز
حتما این Battlefield رو امتحان میکنیم
باید جالب باشه

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز
حتما این Battlefield رو امتحان میکنیم
باید جالب باشه

از این ژانر بازیBattlefield2 از همه بهتره. البته Battlefield1942 ر Battlefield ویتنام هم هستن که اونا جالب نیستن. من الان توی Battlefield2 درجه Staff Sergant دارم و بیشتر اوقات Sniper بازی میکنم.

بالا