برگزیده های پرشین تولز

یه سوال درباره دانلود پشت سر هم با اوربیت دانلودر

Ar4sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید :p

حتما این دانلود منیجر Orbit رو می شناسین که freeware هم هست

یه سوال داشتم :

می خواستم بپرسم ما فرضا 10 تا لینک دانلود رو به صورت لیست توی دانلود منیجر add کردیم

یا این که 10 تا لینک رو تکی تکی به صورت دستی اد کردیم !

حالا سوالم اینه چکار کنیم که وقتی لینک اولی دانلودش تمام و کامپلت شد ، بره سراغ لینک دومی !

و دومی که تموم شد بره سراغ سومی ... و همین طوری الی اخر ...

یعنی همه رو یه ضرب دانلود نکنه که گیر کنه ! مثلا شب می زاریم برا دانلود تا تکی تکی دانلود شه

موقعی که تموم شد بره سراغه بعدی ...

میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

اصلا اوربیت یه همچین خصوصیتی داره ؟

مثلا توی بخش preference و قسمت جنرال ، یه همیچین خصوصیتی ندیدم یا جاهای دیگه

هلپ هم که نداره ، توی هلپ انلاینشم که چیزی نبود ، حتی faq

اگه میشه یه راهنمایی برسونید

ممنونم :)

......................

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام و خسته نباشید :p

حتما این دانلود منیجر Orbit رو می شناسین که freeware هم هست

یه سوال داشتم :

می خواستم بپرسم ما فرضا 10 تا لینک دانلود رو به صورت لیست توی دانلود منیجر add کردیم

حالا سوالم اینه چکار کنیم که وقتی لینک اولی دانلودش تمام و کامپلت شد ، بره سراغ لینک دومی !

و دومی که تموم شد بره سراغ سومی ... و همین طوری الی اخر ...

یعنی همه رو یه ضرب دانلود نکنه که گیر کنه ! مثلا شب می زاریم برا دانلود تا تکی تکی دانلود شه

موقعی که تموم شد بره سراغه بعدی ...

میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

اصلا اوربیت یه همچین خصوصیتی داره ؟

مثلا توی بخش preference و قسمت جنرال ، یه همیچین خصوصیتی ندیدم یا جاهای دیگه

هلپ هم که نداره ، توی هلپ انلاینشم که چیزی نبود ، حتی faq

اگه میشه یه راهنمایی برسونید

ممنونم :)

......................

سلام
به اونصورت که شما دنبالشی نداره
ولی در حد قرون وسطی و غار نشینی یه چیزایی داره
قسمت Scheduler برای همین منظور هست (البته قسمت کانکشن نداره ، یعنی شما حتما باید کانکت باشی ، بعد این برنامه بتونه برات دانلود کنه و خودش نمیتونه از طریق کانکشن ویندوز این کارو انجام بده - یعنی ... :wacko:)
ولی در حد حرفه ای فقط Flashget و IDM

Ar4sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون

پس به طور قطعی نمی تونه ، تکی تکی دانلود کنه درسته ؟؟؟

اخه با Scheduler هم نمی شه کاری کرد که تکی تکی دانلود کنه

خداییش توی تموم دانلود منیجر ها از نظر سرعت این یه چیز دیگس !

حیف شد که یه همچین خصوصیتی نداره

-
راستی با Flash get چه جوری میشه تکی تکی دانلود کرد ؟

یعنی وقتی اولین لینک دانلود تموم شده ، خودش بره سراغ دومی ... دومی تموم شد سومی و ...

در این مورد هم اگه میشه بگین ، ممنون

...................

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129

سلام،

اگه منظوورتون رو درست گرفته باشم که در آن واحد فقط يک فايل رو دانلود کنه و پس از اتمام اون بره سر فايل بعدى بايد بگم که امکانش هست. از منوى TOOLS برويد رو Preferences و انتخابش کنيد تا پنجره ى‌مربوطه اش باز شود، سپس Limit رو انتخاب کنيد و عددى‌که روبروى‌ Max Simultaneous Jobs نوشته شده رو به 1 تغيير دهيد (يعنى ماکزيمم دانلودهايى‌که همزمان ميتونه انجام بده فقط يکيست) و اوکى‌کنيد.

از حالا به بعد اگر 100 تا فايل هم بهش اضافه کنيد، تا اونى رو که مشخص کرديد اول دانلود کنه تموم نکنه، نميره سراغ بعدى ها ^_^

اينم تصويريش:

orbit.JPG

البته توجه داشته باشيد که دانلودهاى بعدى‌ نبايد از سمت شما pause شده باشند وگرنه ريستارت نخواهند شد.

اميدوارم حالا همين مد نظرتون بوده باشه ^_^
.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
راستی با Flash get چه جوری میشه تکی تکی دانلود کرد ؟
یعنی وقتی اولین لینک دانلود تموم شده ، خودش بره سراغ دومی ... دومی تموم شد سومی و ...

تو فلش گت هم همينطوره، از منوى تولز options رو انتخاب کنيد و برويد تو قسمت connection و در قسمت max simultaneous jobs (که زير limit در وسط قرار گرفته) عددشو به 1 تغيير دهيد و اوکى‌ کنيد تا فلش گت هم به محض گرفتن لينک هاى‌مورد نظر شما، شروع به دانلو جداگانه ى اونا بکنه و از اولين شروع کنه تا به آخرين برسه. در اين مورد هم نبايد هيچ کدوم از جاب ها توسط شما pause بشن وگرنه برنامه دانلودشون نخواهد کرد:

Copy of flashget.JPG

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام بر بانو "پرشیانا" ی عزیز :rolleyes:
البته منظور من از در حد غار نشینی نداشتن کانکشن هست که بدون داشتن همچین قابلیتی ، عملا شما هیچ کاری نمیتوانی انجام بدی (یعنی وقتی کانکشن نداره ، عملا داشتن یا نداشتن محدودیت در دانلود تفاوتی نداره)
یعنی شما اگر ساعت 3 بامداد بخواهی یک فایل دانلود کنی ، باید تا ساعت 3 بشینی پای کامپیوتر و بعد خودت (تاکید میکنم خودت و نه این برنامه) به طور دستی به اینترنت متصل و بعد این برنامه لطف!! میکنه و کار دانلود شما رو انجام میده
در حالیکه Flashget و IDM به راحتی این کارو انجام میدن (مخصوصا IDM که شما میتونی برای دانلودهات از هر سایت یک بخش{Queues} درست کنی و کانکشن و تنظیمات مخصوص به خودش رو داره)
با تشکر
موفق باشید

Ar4sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ممنونم از شما پرشینا جان ، زحمت کشیدید .... ، وقت گذاشتید ....،

راستش من کمتر سر می زنم به این انجمن ،
و اصلا معنی " Max Simultaneous Jobs " یا " بیشترین دانلودهای همزمان " رو نمی دونستم
البته مشکل اینجا هست ، این اوربیت Help نداره ، حداقل نیومدن یه Help سی چی ام chm واسش بسازن وبزارن !
اگه دقت کرده باشین Help انلاین داره
که دیشب چیزی در این مورد پیدا نشد
من دیشب فلش جت رو نصب کردم ، دیگه حوصله نشد ، Help برنامه فلش جت رو ببینم ،

راستی من دانلود منیجر های زیادی رو تست کردم نزدیک 8 و9 تا

از leechget بگیر تا dap , Ida و idm و Mass downloader , free download Manager

تا این اخریه ReGet که یه اکستنشن ( اضافی ) هم رو فایرفاکس نصب می کرد ،
هر کدوم یه 3 و 4 ماه رو سیستمم نصب بوده ...

اما هیچ کدوم به نظرم تو سرعت دانلود و موارد دیگه ، مثل اوربیت نیستن ، حالا شاید چون من دیال اپ هستم اینجوری فکر
می کنم ، ولی تو سرعت فوق العاده فوق العاده هست ، بعلاوه اینکه فقط 3.5 مگا بایت از حافظه رو می گیره ،
که نسبت به بقیه دانلود منیجر ها خارق العادست ، فلش جت هم خوبه منتها ورژن جدیدش 12 مگابایت رم
می گیره ، اما ورژن های قدیمی و 1.8 و قدیمی ترش دورو بره 5 مگ رم رو اشغال می کنند و
از این لحاظ بهتر هستن . جفتشون هم با VC++ نوشته شدن :)

به هر حال ممنونم از شما :)

hosseinrez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خدا قوت از اینکه پرشین جواب دوستمان رابه طورکامل دادند من هم یک سوال دارم
در تمام وب لاگها درباره اوربیت نوشته اند قابلیت دانلود فایلهای تورنت ( torrent) را دارد ولی من هرچه تلاش کردم نتوانستم این فایلها را دانلود کنم
اگر ممکن است به من کمک کنید تا با اوربیت بتوانم اینگونه فایلهارا دانلود کنم

بالا