آژانس هواپیمایی
pop up

یه سوال دوستانه => لطفا جواب بدین

شروع موضوع توسط persianps ‏3 سپتامبر 2007 در انجمن بایگانی

1. persianps

persianps Registered User

سلام دوست عزیز . من یه سوال داشتم . خواستم ببینم که اگه به شما یه سایت کسب در آمد هرمی معرفی بشه که پرداخت 100% تضمینی به egold & paypal داشته باشه حتی برای کاربران ایرانی که سرمایه کم و سود بالا داشته باشه شما باهاش کار می کنید ؟ اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم.;;)

2. Amirbahal3

Amirbahal3 Registered User

نه برادر

3. Mr. Smith

Mr. Smith Registered User

خدائیش من هر چی فکر میکنم که یه تعداد آدم تحصیل کرده بشینن دور هم ( جلسه پرزنت ! ) یه تعداد خانم زیبا هم بیارن تو جلسه و بخوان رو مخ یه بابایی کار کنن که محصولات به هیچ دردی هم نخور یه بابائی دیگه رو به 10 برابر قیمت به بدبختی مثل من بفروشن که حالا یه پورسانتی هم گیرشون بیاد و منو هم بزارن سرکار که حالا تو هم بیوفت همین کارا رو انجام بده برو فاطی رو ببین و تقی رو ببینو پسر خاله رو ببینو وردار بیار که چی؟ باز همین جنگولک بازیا. نه جون من اسم این کار رو چی میشه گذاشت؟ من که نمیدونم. لطفا یکی به من هم بگه!!! -------------- البته منم خودم نتورک کار بودم ( توبه :f34r: )

4. 611

611 Registered User

خوب وقتی یه کار سرمایه کم و سود بالا داشته باشه ، اولین سوال اینه که پولشو از کجا می آره.

کلا کارهایی که از کاربرهاش پول جمع میکنه ،به بقیه سود میده ، زیاد دوام نمی آرن ،برا همین ریسک بالایی دارند.​