برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل بسیار عجیب لطفا کمک کنید

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام راستش من چند وقت پیش از یکی از ispها سرویس می گرفتم زدن زیر قرار دادشون بعد از اینکه isp رو عوض کردم و خط دوباره رانژه شد نویز بسیار شدید نمی زاره با تلفن صحبت کنم به طوریکه عملا از تلفن نمیشه استفاده کرد اول فکر می کردم از اسپلیتره رفتم گرونترین اسپلیتر بازار رو خریدم باز تفاوتی نکرد. در ضمن سرعتم اینقدر پایینه که صفحات وب رو به زور باز می کنه با توجه به اینکه روی isp قبلی این مشکل رو نداشتم به نظر شما اشکال از کجا می تونه باشه؟ من که واقعا گیج شدم.

sppp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام راستش من چند وقت پیش از یکی از ispها سرویس می گرفتم زدن زیر قرار دادشون بعد از اینکه isp رو عوض کردم و خط دوباره رانژه شد نویز بسیار شدید نمی زاره با تلفن صحبت کنم به طوریکه عملا از تلفن نمیشه استفاده کرد اول فکر می کردم از اسپلیتره رفتم گرونترین اسپلیتر بازار رو خریدم باز تفاوتی نکرد. در ضمن سرعتم اینقدر پایینه که صفحات وب رو به زور باز می کنه با توجه به اینکه روی isp قبلی این مشکل رو نداشتم به نظر شما اشکال از کجا می تونه باشه؟ من که واقعا گیج شدم.

بگید شرکت اسپیلیتر یا نهایتا پورت شما رو در مخابرات رو عوض کنند

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنظرم يه برق كار خوب هم بياريد يه نگاهي به سيم كشي تلفن منزلتون بندازه و اگر سيم كشي ايرادي داره درست كنه. چون اكثر سيم كشيها براي استفاده از تلفن انجام ميشه و براي استفاده از اينترنت داراي نويز خيلي زياديه.

ولي كاري كه sppp هم گفت رو بنظرم انجام بديد.

cyruspk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مرسي از همه ولي من با اين خط قبلا سرويس داشتم و مشکل زيادي نداشتم

بالا