برگزیده های پرشین تولز

یه مشکل خطرناک

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بهروز جان هم اکنون این عکس به جای اسمایلی که جناب moryabdi قرار داده اند می باشد ==
حدود یکماه پیش بجای این عکس نوشتار خود tinypic مبنی بر حذف شدن این عکس بود و گویا عکس ها
چندین بار جابه جا میشوند. از این بابت گفتم که همین عکس مذکور نیز دوباره با عکسی دیگر عوض نشود.
ممنون جاويد جان

الان كنترل مي كنم .

جاوید ایران

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
لطفاً لطفاً یکی از مدیرا بیاد بگه چی کار کنیم. خود من خیلی از عکسامو با tinypic وبدون ساختن اکانت آپلود کرده بودم و حالا هر لحظه ممکنه به جای یکیشون یه عکس دیگه که حتی نامناسب باشه بیاد.

البته فکر نکنم tinypic جایی برای ساخت اکانت داشته باشه ها ! از دوستان کسی به جز tinypic , freeshare جای معتبر دیگه ای برای آپلود عکس سراغ نداره؟

vahid_persian

کاربر فعال مالتی مدیا
کاربر فعال
لایک‌ها
0
راه حل برای اسمایل های قبلی اینه که یه کد PHP نوشته بشه که بره هرچی اسمایل و عکس از تاریخ مورد نظر گذاشته شده توی تاپیک ها save کنه روی سرور pt و بعد لینکهاشون هم update بشه با اسمایل ها و عکسهای ذخیره شده روی سرور .و البته یه فضای زیادی هم توی سرور صرف میشه .(ولی فکر نکنم اون همه اسمایلهای استفاده شده بیشتر از 500MB فضا بخواد). خوب اگر این مشکل به اندازه ی کافی بزرگ باشه ارزشش رو داره این کار.
اینطوری میشه اسمایل های قبلی رو حل کرد .

روش برای اسمایل های از این به بعد رو هم که گفتم توی پستای قبلی .تشکیل یه کتابخانه ی وسیع از اسمایل ها در سرور PT و مستقل شدن pt از سایتهای دیگه که همه کاربرا دیگه از اون اسمایل ها استفاده کنن .

بالا