برگزیده های پرشین تولز

یه نفر سرم کلاه گذاشته !!

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
دوستان 1 درصد هم احتمال بدید که شاید ایشون پولی، جنسی، چیزی از اون طرف گرفته و در قبالش این چک رو بابت تضمین سرمایه گذاری اون بابا درشراکت داده :D

:general105::general105::general105:

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
یه عمر با ادم های خوبی کار کردم!
میدونید کجایی هستش! شمالی هستش! مازندران!
شما با ادم های خوبی کار کردید؟؟؟؟تا دیروز میگفتید ک به همه چک میدید و پاس نمیکنید کارتون چک بازیه یادتون رفته؟ عکس از پرینت اس ها بزارم؟

اره راست میگی!:confused:
بعضیا چه راحت به پول حرام عادت کردن! اخه این پولا خوردن نداره!:general503:

یه درصد فک کن کسی حرفتو باور کنه.....................

میخوای تمام حرفاتو با مدرک رو کنم مگه البته الان نه تو دادگاه

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
دوستان منم درگیر مشکل چکم
منتها چک دارم از کسی که پاس نمیکنه
میگن برای اینکه دستت به جایی بند شه برای گیر کردن طرف باید یکی دارا بودنش اثبات شه یکی کلاه بردار بودنش
اگه وکیل خوب و با انصاف و کارکشته سراغ دارید که کارش چک و امور تجاری باشه بهم معرفی کنید
ممنون

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
شما با ادم های خوبی کار کردید؟؟؟؟تا دیروز میگفتید ک به همه چک میدید و پاس نمیکنید کارتون چک بازیه یادتون رفته؟ عکس از پرینت اس ها بزارم؟

چک ها رو به شما داده؟

27960309941933503518.gif

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
دوستان منم درگیر مشکل چکم
منتها چک دارم از کسی که پاس نمیکنه
میگن برای اینکه دستت به جایی بند شه برای گیر کردن طرف باید یکی دارا بودنش اثبات شه یکی کلاه بردار بودنش
اگه وکیل خوب و با انصاف و کارکشته سراغ دارید که کارش چک و امور تجاری باشه بهم معرفی کنید
ممنون

داش بده دست شرخر چکو یه مقدار کسر میکنه برات پولش میکنه دنبال دردسر دادگاهیش نباش

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
ایشون چک بی محل میده دست مردم ؟؟؟ خودش که شاکی هست

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
ایشون چک بی محل میده دست مردم ؟؟؟ خودش که شاکی هست

هه خودش منظورمو فهمید

عنوان تاپیک و موضوع متنی ک نوشتن رو خودشون اومدن تغییر بدن و راستشو بگن ک بفهمیم بهتره

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
داش بده دست شرخر چکو یه مقدار کسر میکنه برات پولش میکنه دنبال دردسر دادگاهیش نباش
اگه جای پول کردن بدتر شر درست کرد برام چی ؟

شما منظورت این شرخرهای لات هست یا موسسه های حقوقی؟

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
اگه جای پول کردن بدتر شر درست کرد برام چی ؟

شما منظورت این شرخرهای لات هست یا موسسه های حقوقی؟

نه کارشونو خب بلدن شر خر لات

خودشون میدونن چیکار باید کنند................

فک کنم 10 درصد چک رو بگیرن یا اینکه چک رو بفروش میخوای قیمت چک رو بهم بگو بهت خبرشو بدم چقد میخرن

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
راه حل این جریان از نظر من قانون نیس این یارو باید یه کتک حسابی بخوره با زور چک ها ازش گرفته بشه ...از لحاظ قانونی قابل حله کافیه با یه وکیل صحبت کنی بهترین راه رو نشونت میده
راه حل پیشنهادیتون به من که از کسی چک دارم و چکاش رو پاس نمیکنه چی ؟ (موضوع چک هم ملک هست)

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
نه کارشونو خب بلدن شر خر لات

خودشون میدونن چیکار باید کنند................

فک کنم 10 درصد چک رو بگیرن یا اینکه چک رو بفروش میخوای قیمت چک رو بهم بگو بهت خبرشو بدم چقد میخرن
برای درصدی من میترسم بزنن طرفو ناکار کنن اونوقت اون بابا بیاد یه چیزیم از من طلبکار شه
چند فقره هست
کل مبلغ هم 110 تومن
طرف هم پولدار هست و شخص حقوقی هم به حساب میاد

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
برای درصدی من میترسم بزنن طرفو ناکار کنن اونوقت اون بابا بیاد یه چیزیم از من طلبکار شه
چند فقره هست
کل مبلغ هم 110 تومن
طرف هم پولدار هست و شخص حقوقی هم به حساب میاد
نه هیچ شرخری ک چک پاس میکنه اینکارو نمیکنه

تعداد چک و مبلغ هر کدوم و تاریخشون
پ خ کن
بهت خبرشو میدم

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
راه حل پیشنهادیتون به من که از کسی چک دارم و چکاش رو پاس نمیکنه چی ؟ (موضوع چک هم ملک هست)
والا ما یه بنده خدا داشتیم بهمون چک داده بود پاس نمی کرد چک رو اگه روز اول برگشت نزنی بعدش دیگه دردسر داره خلاصه پاس نمی کرد ما رفتیم با یه کارمند بانک صحبت کردیم که مرتب موجودی حسابشو داشته باشه طرف حسابش فعال بود و باهاش کار می کرد قرار شد هر موقع یه مبلغ خوب اومد تو حسابش خبر بده پول بریزم تو حساب طرف و فورا اونو پاس کنیم همینجورم شد دو میلیون چک داشتیم طرف گفته بود جونش بره پاسش نمی کنه یه روز یه دفعه ای 1/900اومد تو حسابش کارمنده فورا 100تومن ریخت تو حسابش ما هم چک رو پاس کردیم

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
نه هیچ شرخری ک چک پاس میکنه اینکارو نمیکنه

تعداد چک و مبلغ هر کدوم و تاریخشون
پ خ کن
بهت خبرشو میدم
از چه راهی استفاده میکنن پس؟ مزاحمت برای نوامیس ؟ آبروریزی؟... :دی

پ.خ تون فعال نیست
5 فقره چک هست
3 تا 30 تومن + 13 تومن + 10 تومن
2 تاش برگشت خورده (30 + 13)
بقیش هم تا فروردین هست تاریخش
منتها چون 2 تا اولی برگشت خورده بقیه رو میشه از همین فردا برگشت زد ...(از دادسرا پرسیدم)

والا ما یه بنده خدا داشتیم بهمون چک داده بود پاس نمی کرد چک رو اگه روز اول برگشت نزنی بعدش دیگه دردسر داره خلاصه پاس نمی کرد ما رفتیم با یه کارمند بانک صحبت کردیم که مرتب موجودی حسابشو داشته باشه طرف حسابش فعال بود و باهاش کار می کرد قرار شد هر موقع یه مبلغ خوب اومد تو حسابش خبر بده پول بریزم تو حساب طرف و فورا اونو پاس کنیم همینجورم شد دو میلیون چک داشتیم طرف گفته بود جونش بره پاسش نمی کنه یه روز یه دفعه ای 1/900اومد تو حسابش کارمنده فورا 100تومن ریخت تو حسابش ما هم چک رو پاس کردیم
راه حل خوبی رو پیاده کردید
مبلغ چک من بالاست البته متاسفانه ...
شما چطور صحبت کردید قبول کرد کمکتون کنه ؟ خواهشا به من بگید منم به کار بگیرم این راه رو لااقل یه بخشی از پولم زنده شه شاید

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
طرف اقواممون بود شما برو با یکی از کارمندای بانک صحبت کن بهش بگو یه شیرینی بهت میدم اونم برا صد هزار تومن پول هر روز آمار حسابشو می گیره البته این راه حل ممکنه همیشه جواب نده چون ممکنه طرف اصلا حسابشو شارژ نکنه

بالا