برگزیده های پرشین تولز

یکی از داریوهای هارد دیسک کامپیوترم تبدیل به RAW شده

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بچه ها کمک. من یه مشکلی با هاردم داشتم که اینجا نوشتم داستانش رو:

http://www.forum.persiantools.com/t159758.html

این داستان ادامه داشت تا این که امروز که سیستم رو روشن کردم یکی از درایوهای اون هارد مشکل دار بنده الان دیگه اصلا باز نمیشه و با properties گیری ازش میگه تبدیل به RAW شده :(

حالا تکلیف چیه؟ میشه کاری کرد؟ اطلاعاتی توش دارم که تقریبا مهم بودن و بدم نمیاد بتونم بازیابی اشون کنم. منتها نمیدونم باید چی کار کنم؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
از دوست عزیزمون igimax کمک بگیر
گرچه فکر کنم خودش الانه هاست تشیف بیاره و با جان و دل راهنمایی کنه شمارو !

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mazi عزيز
animsmilysmile.gif

. در مورد اون تاپيك، يك پست انتهاش زدم، ولي باز اينجا هم عذر خواهي مي‌كنم چون ايميلي در مورد پست آخر شما در آن تاپيك برايم نيومده بود!

. اما مشكل الان، محصولات شركت Active براي بازيافت داده‌ها فوق العاده هستند. شايد در اين مورد خاص، Active File Recovery مشكلتان را حل كند. دو محصول ديگش Active Partition Recovery و Active Undelete هستند كه مي‌توانيد بعد از برنامه اولي از آن استفاده نماييد.

. محيط و روش استفاده از Active File Recovery تقريبن شبيه، R-Stdio هست. پارتيشن RAW شده را انتخاب كنيد و Super Scan را روش اجرا كنيد.

. در ضمن شانس خوب شما! من امروز دوباره داشتم برنامه‌هاي كمپاني Easeus را چك مي‌كردم، و اتفاقن روش بازيافت اين كمپاني را در مورد پارتيشن‌هاي RAW پس از اعمال ناقص تغييرات توسط برنامه مديريت پارتيشنشون، را مطالعه مي‌كردم. اين كمپاني يك برنامه ريكاوري مشهور در حد Active و R-Stdio دارد كه اتفاقن بازيافت داده از پارتيشن RAW را هم پشتيباني مي‌كند.

. در اين لينكHow do I recover files from the Raw Hard Drive?o همراه با شكل كامل روش بازيافت را شرح داده است.

. دو راه تقديم به شما
5.gif
ولي مگر در همان تاپيك قبلي قرار نشد كه اول از داده‌هاي اون هاردديسك مشكل دار بكاپ بگيريد بعد ببريدش گارنتي؟!؟!؟!؟
23.gif
پس سر كاريم ما!!!!
17.gif

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/20
26.gif
103.gif

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با EASYRECOVERY 6.2 براحتي ريكاوري ميشه .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اقا دستت درد نکنه.

خب همین دیگه دارم بکاپ میگیرم روی هارد نوت بوک. بعد هم هارد من گارانتی نداره متاسفانه. در نتیجه هیچ جا نمیتونم ببرمش.
17.gif

البته از اونجایی که فکر کنم این جور حرکات معمولا ممکنه به پارتیشن های دیگه هم یه آزاری برسونه. صبر میکنم بکاپ از همین هایی که فعلا میخونه میگیرم بعد این لینک های شما رو تست میکنم.

ممنون

بالا