برگزیده های پرشین تولز

یک ایده برای کسانی که سرمایه کم دارن و اهل تجارت هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
آقای سعید احمدی عزیز شما از من قیمت خواستین و گفتین برای شهرتون میخاین،برای بازاریابی و اونم عمده...
قرار نبود شما بزنین توی بازار و بخواین کل کشور رو اینترنتی بفروش برسونین
اون قیمتی هم که بنده فرمودم برای عمده فروشه و بازاری،وگرنه قیمتی که ما برای بنکداری هامون توی شهرهای دیگه ارسال میکنیم،10-20% بیشتر از قیمت گفته شده اس....
این یعنی سوء استفاده .....
بقیه گفتمان طی پ.خ ارسال میشود.
پیام دادم

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
سلام ...آخر سر همون چیزی رو پیش بینی کردم شد ...تصمیم گرفتم کلنگ اولی به معنای عملی رو خودم با همکاری شما دوستان بزنم ....یه وبلاگ تاسیس می کنیم اعضا عضو میشن و به صورت نویسنده کار خودشونو تو وبلاگ شروع می کنن اعضا بستگی به توانشون وقت میزارن ک اطلاعات بازار رو می گیرن یه بازار شناسی باید قبل از شروع تجارت تو همه حوزه ها باید انجام بشه اینکه مثلا کجا کدوم محصول کشت میشه کجا کدوم محصول کشت نمیشه اینکه کدوم کارخونه ها تو کدوم شهرن و میشه روشون حساب باز کرد برای شروع کار کسانی بازار یابی می کنن حق بازاریابی می گیرن نه اینکه لازم باشه پولی رد و بدل بشه به این صورت مثلا بازار یاب شما مثلا تو کردستان سفارش یه کامیون قند رو می گیره توی برگ لیست سفارشش مشخصات مغازه داری این سفارش رو داده می نویسه بعد برای اینکه از سرکاری نبودن لیست سفارش مطمن بشیم با اون مغازه داره تماس می گیریم و از ثبت سفارش واقعی مطمن میشیم پول بازاریاب زمانی بهش داده میشه که با کامیون توزیع کالا بشینه و مغازه به مغازه تا مغازه آخری همراهی کنه آخر سرم مثلا از سود سه میلیونی چون کار مهمی رو انجام داده یک میلیون حق بازار یابی بهش تعلق می گیره ......فرآیند کار رو توضیحات رو توی همون وبلاگ بیشتر توضیح میدم این حالتی که من میگم هیچ گونه ریسکی آنچنانی نداره اینطوری نیست که به یه فردی که اصلا نمی شناسیت پول بدین و آخر سر معلوم نشه چی به سر پولتون اومده یه کار حساب شده و دقیقه ......اگر موافقین از همینجا موافقت خودتونو اعلام کنید

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
سرمایه لازم برای خرید محصول از کجا تامین میشه؟الان بازاریاب سفارش گرفته برای پرداخت مبلغ باید فکری کرد.برای کیفیت محصول ارسالی باید فکری کرد.مثلا از کجا معلوم همون شکری که اعلام شده ارسال میشه.در کل باید فکر خیلی از موارد رو اول کرد برای مثال اختلافاتی که ممکنه بین خریدار و فروشنده پیش بیاد.
تنها راه موفقیت این طرح اینه که در هر شهر دفتر نمایندگی باشه و نماینده ها هم معتمد باشن که خودشون کار مبادله مالی,بررسی صحت کالا,و ارسال رو انجام بدن

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
سلام وبلاگ فعالیت گروه رو ساختم الان دیگه همت خودتونو می طلبه www.iranbazar.blogfa.com دوستان لطف کنید تشریف ببرین اونجا عضو بشین تا گروه سروسامون بگیره

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
سرمایه لازم برای خرید محصول از کجا تامین میشه؟الان بازاریاب سفارش گرفته برای پرداخت مبلغ باید فکری کرد.برای کیفیت محصول ارسالی باید فکری کرد.مثلا از کجا معلوم همون شکری که اعلام شده ارسال میشه.در کل باید فکر خیلی از موارد رو اول کرد برای مثال اختلافاتی که ممکنه بین خریدار و فروشنده پیش بیاد.
تنها راه موفقیت این طرح اینه که در هر شهر دفتر نمایندگی باشه و نماینده ها هم معتمد باشن که خودشون کار مبادله مالی,بررسی صحت کالا,و ارسال رو انجام بدن
دوست عزیز هیچگونه پولی قبل از بازاریابی و تحویل به مشتری مبادله نمیشه حق بازاریابی زمانی پرداخت میشه که سفارشات به مغازه ها نحویل داده بشه اینکه جنسی کیفیت نداشته باشه ضررش برای بازاریاب نیس چون مغازه ها اون جنس رو از اون دوستی شما براش بازاریابی کردی نمیخرن در مورد اینکه پول خرید کالا چه جوری به دست بیاد خب مشخصه عزیزم وقتی کسی پول لازم برای خرید رو نداشته باشه خب بقیه رو به دردسر نمیندازه قرار نیس کسی بی پول اینجا فروشنده باشه کسانی پول ندارن تو این محیط می تونن بازاریابی کنن و حق بازاریابی بگیرن

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوستان
اول میخوام بابت نبودنم از تک تکتون عذرخواهی کنم. امیدوارم نبودم رو به حساب بی مسئولیتی نذلرید. دلیل نبودنم حادثه ای بود که واسه یکی از اعضای خونوادم پیش اومده بود.
دوستان گلم نمیخوام چیزی در مورد حرفایی که در نبودم زده شده چیزی بگم فقط میخوام بگم که من از پلیس فتا و اتاق بازرگانی یک چیزهایی در مورد این طرح تحقیق کردم که جزئیاتی رو بهم گفتن و فرمودن که اگر این موارد رو در طرح اعمال کنم حتما تحت پیگیری پلیس فتا قرار خواهد گرفت. من هم با مشورت با اتاق بازرگانی تغییراتی در بعضی جزئیات دادم.
من فرمی رو به دوستانی که اعلام آمادگی کردن میفرستم و ازتون خواهش میکنم فرمها و اطلاعاتی رو که براتون فرستاده میشه رو در اختیار هیچک کس دیگه قرار ندید چون به تمتم افرادی که گفته هاشون صداقت دارن فرستاده خواهد شد.

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
سلام وبلاگ فعالیت گروه رو ساختم الان دیگه همت خودتونو می طلبه www.iranbazar.blogfa.com دوستان لطف کنید تشریف ببرین اونجا عضو بشین تا گروه سروسامون بگیره
اجرا به صورت سایت رو من امتحان کردم ولی مشکلات زیادی هست و کار به راحتی پیش نمیره.به نظرم اول باید در هر شهر جلسات حضوری تشکیل بدیم تا کسانی که علاقه دارن بیان و با هم صحبت کنیم.
بعد یه شرکت ثبت میکنیم تا یه شخصیت حقوقی شکل بگیره و رابط بین اعضا برای مبادله مبلغ باشه(من میخواستم از طریق سایت انجام بدم که در اون صورت اعتماد سازی سخت میشد)
در مرحله بعد یه پل ارتباطی برای اعضا تعیین میکنیم که میتونه تماس از طریق موبایل باشه تا نوشتن یک برنامه اختصاصی انلاین
برای نحوه خرید و فروش هم طرحی رو دارم و یه ایده خیلی خوب پیدا کردم که برای اعضا مطرح میکنم.
من برای شهر تبریز امادگی تشکیل جلسه رو دارم منتهی نمیدونم از تبریز چند نفر علاقمند همکارین
هر کس مسئول و نماینده شهر خودش میشه

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز sfa0731
من استارتر این تاپیک هستم لطفا اگر واقعا قصد عملی کردن دارید یک تاپیک جدید بزنید و طرح خودتون رو عملی کنید نه اینج

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
دوست عزیز sfa0731
من استارتر این تاپیک هستم لطفا اگر واقعا قصد عملی کردن دارید یک تاپیک جدید بزنید و طرح خودتون رو عملی کنید نه اینج
پ خ دادم.ارسال من برای زمانی بود که ان نمیشدی

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
کسانی که دوست دارن تو این طرح یک آقا بالا سر داشته باشن و مثلا مدیر اجرایی باشه و براشون تعیین تکلیف کنه دیگه تو این تاپیک نظر ندن.
چون تو طرح ما قرار نیست کسی مدیر کسی باشه و فرمانده باشه

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
دوستان من درخواست بسته شدن تاپیک رو دادم . اعضای صادق مشخص شدن دیگه نیازی به اضحار نظر بعضی دوستان نیست به تمام اعضایی که مشخص شدن اطلاعاتی پ.خ خواهد شد

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
بهنام خان شما اول یاد بگیر اظهار نظر رو چه جوری می نویسن بعد اظهار نظر کن اگه منظوزت منم که میگی خودمو جای مدیر و آقای بالا سر جا زدم اینجوری میگی نیس هر فعالیتی بخواد انجام بشه نیاز به یکی داره کارای مقدماتی رو پیش ببره من در واقع اینکارو کردم کاری شما نتونستین بکنید و توش جا زدین من پا پیش گذاشتم و دارم سروسامون بهش میدم اظهار نظر شما که میگی اینجا تایپیک منه اینجا تایپیک منه مشخص می کنه چه روحیه خودخواهانه ای داری ...چشم تو این تایپیک دیگه به قول شما اضهار نظری نمی کنم و تایپیک مستقل تشکیل میدم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستان من درخواست بسته شدن تاپیک رو دادم . اعضای صادق مشخص شدن دیگه نیازی به اضحار نظر بعضی دوستان نیست به تمام اعضایی که مشخص شدن اطلاعاتی پ.خ خواهد شد

دوست عزیز یه مقدار انتقاد پذیر باش
نظر یا انتقاد بنده شخصا فقط به واسطه تجربه عملی و شخصیم و جهت پیشبرد اهداف این تاپیک بوده وگرنه مطرح نمیکردم
امیدوارم توی اجرای ایدتون موفق باشید

Sent from my bell & sebastian

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
بهنام خان شما اول یاد بگیر اظهار نظر رو چه جوری می نویسن بعد اظهار نظر کن اگه منظوزت منم که میگی خودمو جای مدیر و آقای بالا سر جا زدم اینجوری میگی نیس هر فعالیتی بخواد انجام بشه نیاز به یکی داره کارای مقدماتی رو پیش ببره من در واقع اینکارو کردم کاری شما نتونستین بکنید و توش جا زدین من پا پیش گذاشتم و دارم سروسامون بهش میدم اظهار نظر شما که میگی اینجا تایپیک منه اینجا تایپیک منه مشخص می کنه چه روحیه خودخواهانه ای داری ...چشم تو این تایپیک دیگه به قول شما اضهار نظری نمی کنم و تایپیک مستقل تشکیل میدم
این ادعای شما مثل ادعای آمریکا و اسرائیله که معتقده مردم خاور میانه نمیتونن خودشونو اداره کنن و میخواد مثلا نظم نوین جهانی رو اجرا کنه. به چشمت ببین که جا نزدم. اگه جا زده باشمم شما حق نداری که بیای سو استفاده کنی.

hamid2517

Registered User
لایک‌ها
107
جم کن بند و بساطتو یه جوری میگه سواستفاده اینگار فرمول بمب اتم رو از رو دسش تقلب کردم ایده مارکتینگ بر بستر اینترنت خیلی وقته وجود داره و من چندین معامله از همین طریق تو چت روم های نیمباز انچام دادم احساس می کنم داری احساس می کنی زکریای رازی هستی و فرمول الکل رو از دستت قاپیدن هههه

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
جم کن بند و بساطتو یه جوری میگه سواستفاده اینگار فرمول بمب اتم رو از رو دسش تقلب کردم ایده مارکتینگ بر بستر اینترنت خیلی وقته وجود داره و من چندین معامله از همین طریق تو چت روم های نیمباز انچام دادم احساس می کنم داری احساس می کنی زکریای رازی هستی و فرمول الکل رو از دستت قاپیدن هههه
چشم داداش من بند و بساط رو جمع میکنم.
براتون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم

behnam2070

Registered User
لایک‌ها
55
انسان همیشه بر سر دو راهی احساس و عقل قرار داره و تنها چیزی که تو مدارس به ما یاد نمیدن اینه که چطور احساس رو تحت فرمان عقل قرار بدیم . احساس برای ایجاد انگیزه و شروع لازم و واجبه اما برای ادامه باید احساس رو با عقل مهار کرد و عقل رو پیشرو قرار داد.

ali.000

Registered User
لایک‌ها
17
این کار فقط باعث رشد فرهنگ دلالیسم میشه و بس....
(مصداقش هم موجوده و مایل بودی یک نمونه اش رو هم ک توی همین تاپیک مشاهده شده رو واستون پ.خ میکنم)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
انسان همیشه بر سر دو راهی احساس و عقل قرار داره و تنها چیزی که تو مدارس به ما یاد نمیدن اینه که چطور احساس رو تحت فرمان عقل قرار بدیم . احساس برای ایجاد انگیزه و شروع لازم و واجبه اما برای ادامه باید احساس رو با عقل مهار کرد و عقل رو پیشرو قرار داد.

آورین
آورین

خدا بیامرزه این تاپیک رو
بد تاپیکی نبود
خخخخخخخخخخخ

Sent from my bell & sebastian

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا