برگزیده های پرشین تولز

یک برنامه می خوام پول هم حاضرم خرج کنم

blackroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت دوستان
من چند تا مشکل دارم که برای حل اونها حاضرم مبلغی رو هم خرج کنم مشکلاتم به صورت زیر است :
من یک بانک اطلاعاتی دارم که می خوام از اون گزارشگیری کنم و پرینت بگیرم خوب حالا من می خوام که پرینت گرفتنم به صورت زیر باشه .
1- در بالای صفحه نوشته هایی دارم که می خوام روی تمامی صفحات بیفته مثلا چند تا نوشته و چند تا خط
2- می خوام که در صفحه فقط 25 رکورد رو نشون بده و اگر 25 تبدیل به 26 شد بره صفحه ی بعد
3- حالا می خوام پایین صفحه ام رو مثل بالای صفحه چند تا خط و چند تا نوشته رو در تمام صفحه هام نشون بده و همچنین من می خوام که اون پایین مثلا یک لیبل داشته باشم که مقدار اون 25 رکورد رو با هم جمع کنه و نمایش بده و در صفحه ی بعد هم اون مقدار حساب شده رو نشون بده و یک لیبل هم می خوام که اگر تعداد رکورد های صفحه از 25 بیشتر شد یعنی رفت صفحه ی بعد بنویسه "انتقال به صفحه ی بعد "
4- حالا در صفحه ی بعد وقتی می خواد وقتی که تعداد 25 رکورد بعدی رو با هم جمع اون رو با مقدار که بالای صفحه ات جمع کنه و در یک لیبل نشون بده
5- می خوام محدودیتی در این امر نداشته باشه مثلا اگر 40 صفحه شد قاطی نکنه چون شاید 2 صفحه باشه شاید هم 40 صفحه

اگه هر چه زود تر جوابمو بدین خیلی ممنون می شم چو خیلی احتیاج دارم .
مخلص همتون blackroos (رضا)
:blush: :blush: :blush: :blush:

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از blackroos :
حالا اگر یک مهندس با معرفت پیدا می شه که یک برنامه ی نمونه برام بنویسه که هیچ ولی اگر یک مهندس با معرفت پولی پیدا می شه که یک برنامه ی نمونه برام بنویسه من حاضرم که مبلغی رو به این مهندس عزیز بدم حالا این مبلغ نه اون قدر کم هست و نه اون قدر زیاد بالاخره یک جور با هم توافق می کنیم دیگه اما من فکر می کنم که مهندس با معرفت پول نگیر بیشتر از مهندس با معرفت پول گیر است .

با این انشاء هر کسی تخصص و معرفت و وقت داشته باشه , بی انگیزه میشه !

blackroos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ببخشید تغیرش دادم و ممنونم که که اشتباهم رو متذکر شدید .

pinokio

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از blackroos :
با عرض سلام خدمت دوستان
من چند تا مشکل دارم که برای حل اونها حاضرم مبلغی رو هم خرج کنم مشکلاتم به صورت زیر است :
من یک بانک اطلاعاتی دارم که می خوام از اون گزارشگیری کنم و پرینت بگیرم خوب حالا من می خوام که پرینت گرفتنم به صورت زیر باشه .
1- در بالای صفحه نوشته هایی دارم که می خوام روی تمامی صفحات بیفته مثلا چند تا نوشته و چند تا خط
2- می خوام که در صفحه فقط 25 رکورد رو نشون بده و اگر 25 تبدیل به 26 شد بره صفحه ی بعد
3- حالا می خوام پایین صفحه ام رو مثل بالای صفحه چند تا خط و چند تا نوشته رو در تمام صفحه هام نشون بده و همچنین من می خوام که اون پایین مثلا یک لیبل داشته باشم که مقدار اون 25 رکورد رو با هم جمع کنه و نمایش بده و در صفحه ی بعد هم اون مقدار حساب شده رو نشون بده و یک لیبل هم می خوام که اگر تعداد رکورد های صفحه از 25 بیشتر شد یعنی رفت صفحه ی بعد بنویسه "انتقال به صفحه ی بعد "
4- حالا در صفحه ی بعد وقتی می خواد وقتی که تعداد 25 رکورد بعدی رو با هم جمع اون رو با مقدار که بالای صفحه ات جمع کنه و در یک لیبل نشون بده
5- می خوام محدودیتی در این امر نداشته باشه مثلا اگر 40 صفحه شد قاطی نکنه چون شاید 2 صفحه باشه شاید هم 40 صفحه

اگه هر چه زود تر جوابمو بدین خیلی ممنون می شم چو خیلی احتیاج دارم .
مخلص همتون blackroos (رضا)

ببين دوست عزيز.تمام چيزهايي كه گفتي بهتر از هر برنامه و برنامه نويسي در اكسس استاد ميشه.خواستي بانك اطلاعاتي رو برات اونجارديف كنم.البته اگه اكسس بلد نباشي. سوال ديگه اي داشتي بپرس

zapata-es24

Guest
لایک‌ها
0
ها ها ها
باز این پینوکیو اومد کاسبی برو بچ رو به هم زد.:hmm:
بابا آسونترین کار توی زندگی اول برنامه نویسیه بعدشم صداقت و راستی.
بیا اینجا هر سوالی داشتی بپرس و خودت یه جوری جمع و جورش بکبن دیگه. فوروم که جای کاسبی نیست آخه
ت:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
:blink:

saeed_vb

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از zapata-es24 :
ها ها ها
باز این پینوکیو اومد کاسبی برو بچ رو به هم زد.:hmm:
بابا آسونترین کار توی زندگی اول برنامه نویسیه بعدشم صداقت و راستی.
بیا اینجا هر سوالی داشتی بپرس و خودت یه جوری جمع و جورش بکبن دیگه. فوروم که جای کاسبی نیست آخه
ت:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
:blink:

ها این که گفتی خوب بید
فروم جای کاسبی نیست
:happy: :happy: :happy:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
پس كي نون بخوريم
65.gif

بالا