برگزیده های پرشین تولز

یک خبر خوب برای فعالان کریپتو کارنسی

HermInfinite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز شاهد یک خبر خوش برای ایرانی‌ها بودم که برای دوستانی که در امر تریدینگ و کریپتوکارنسی فعالیت می‌کنن خیلی خبر بسیار خوبی هست.
طی آپدیت جدیدی که تلگرام منتشر کرد، محدودیت فعالیت منطقه زمانی ایران با پیش شماره +۹۸ از گروه‌های بین‌المللی برداشته شد و به راحتی در همه گروه‌های مرتبط با تریدینگ یا هر گروه دیگه‌ای به راحتی‌ می‌تونید سوالات مورد نظرتون رو بپرسید و مشکلات‌تون رو حل کنید.

با تشکر
امیررضا احمدی

تصویر پیوست : امکان فعالیت در گروه رسمی بایننس

1601575918705.png

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز شاهد یک خبر خوش برای ایرانی‌ها بودم که برای دوستانی که در امر تریدینگ و کریپتوکارنسی فعالیت می‌کنن خیلی خبر بسیار خوبی هست.
طی آپدیت جدیدی که تلگرام منتشر کرد، محدودیت فعالیت منطقه زمانی ایران با پیش شماره +۹۸ از گروه‌های بین‌المللی برداشته شد و به راحتی در همه گروه‌های مرتبط با تریدینگ یا هر گروه دیگه‌ای به راحتی‌ می‌تونید سوالات مورد نظرتون رو بپرسید و مشکلات‌تون رو حل کنید.

با تشکر
امیررضا احمدی

تصویر پیوست : امکان فعالیت در گروه رسمی بایننس

مشاهده پیوست 1200362
فکر نمیکنم این ربطی به خود تلگرام داره , فکر کنم این محدودیت از طرف ادمین گروه اعمال میشه

خودم این تجربه رو داشتم , در یک گروه خارجی تبادل نظر در مورد شر*ط بندی عضو بودم که بعد از چند روز یهو دیدم که گروه برای من پیغام مسدود شدن رو میده
در صورتیکه در قسمت نوتیفیکیشن تعداد پیام های خوانده نشده نمایش داده میشد !
با یکی دوتا از کاربرها هم چت کردم مشکلی نداشتن ولی من با هر شماره ای از ایران میخواستم جوین بشم میگفت این گروه مسدود است !

بعدا با یه شماره مجازی با پیش شماره امریکا به گروه ورود کردم
وقتی با ادمین چت کردم فهمیدم که ظاهرا یه سری بات تبلیغاتی با پیش شماره +98 توی گروه اسپم میکردن بخاطر همین ادمین پیش شماره ایران رو مسدود کرده بود

HermInfinite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
بله دقیقاً حق با شماست به دلیل اسپم منطقه زمانی ما به کلی مسدود شده بود و امکان چت کردن نبود چون من شخصاً چندین بار با ادمین گروه‌ها صحبت کردم گفتن این مورد دست ما نیست و هیچ‌گونه قانونی از سمت ما وضع نشده اما به دلیل اسپم زیاد با پیش‌ شماره ما بوده که امکان چت وجود نداشت اما این مشکل به کلی برطرف شده و اگر بررسی کنید توی همه گروه‌ها امکان صحبت کردن هست.

بالا