برگزیده های پرشین تولز

یک رمان خوب معرفی می کنید؟

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
منم اینا رو خوندم , خیلی هم اون زمان ها روم تاثیر گذاشت ! ولی فقط در حد یه سری کتاب برای کودکان (و شاید نوجوانان!) البته بازم میگم اگه کسی اینا رو توی بچگی خونده باشه روش تاثیر زیادی میزاره ! ولی مطمئنا نمیشه گفت بهترین رمانی بوده که تا حالا خوندم !
اگه سن دوستتون رو بفرمایید شاید بشه بهتر کمک کرد ! اگر هم با توجه به شناختی که ازش دارید سلیقشون رو بگید بازم انتخاب بهتر میتونید بکنید ! مثلا بیشتر یه رمان سرگرم کننده میخوان یا یه رمانی که روشون تاثیر بزاره؟
پیشنهاد میکنم چندین کتاب براشون بفرستید ! انتخاب یه کتاب از بین اینهمه شاهکار خیلی سخته !

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kasra_kh :
منم اینا رو خوندم , خیلی هم اون زمان ها روم تاثیر گذاشت ! ولی فقط در حد یه سری کتاب برای کودکان (و شاید نوجوانان!) البته بازم میگم اگه کسی اینا رو توی بچگی خونده باشه روش تاثیر زیادی میزاره ! ولی مطمئنا نمیشه گفت بهترین رمانی بوده که تا حالا خوندم !
اگه سن دوستتون رو بفرمایید شاید بشه بهتر کمک کرد ! اگر هم با توجه به شناختی که ازش دارید سلیقشون رو بگید بازم انتخاب بهتر میتونید بکنید ! مثلا بیشتر یه رمان سرگرم کننده میخوان یا یه رمانی که روشون تاثیر بزاره؟
پیشنهاد میکنم چندین کتاب براشون بفرستید ! انتخاب یه کتاب از بین اینهمه شاهکار خیلی سخته !

در پستهاي قبلي گفتم... دوست من حدود 40 سال دارند .رماني مي خواد بيشتر تاثير گذار حالا شماهم يك پيشنهاد بديد ...

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
برادران کارامازوف (داستایوسکی)
آخرین وسوسه ی مسیح (کازانتزاکیس)
آزادی یا مرگ (کازانتزاکیس)
صد سال تنهایی (مارکز)
بازم خواستی بگو فکر کنم بهت بگم !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
از نظر من سرگرم كننده ترين چيز :
تاپيك ميبينم كه ...

Elf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین هاردی جان رمان های پیرمرد دریا /برادران کارامازف/سینوحه/... رمان های خوبین ولی کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد که رمان نیس چرا فکر کردی رمانه؟ :blink: :blink: :blink:
و اگه مثل من باهوش باشی کتابی که هر کسی معرفی میکنه نخون هر کتابی خوب نیس

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
سينوحه و آخرين وسوسه مسيح رو خوندم... :happy:

sazliozan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همنوايي شبانه اركستر چوبها
نوشته رضا قاسمي انتشارات ورجاوند
برنده جايزه بهترين رمان اول سال 1380 بنياد گلشيري؛ برنده بهترين رمان سال 1380 منتقدين مطبوعات؛ رمان تحسين شده سال 1380 جايزه مهرگان ادب

يكي از بهترين رمانهايي كه خوندم. اينم سايت نويسندشه: www.rezaghassemi.org كه يه قسمتي ار زمان رو مي توني اونجا بخوني

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
اولی رمان معروف بوف کور صادق هدایت که البته بعید میدونم نخونده باشه!
و دومی درخت بخشنده از "شلدن آلن سیلوراستاین"
کلا آثار سیلور استاین و جی دی سلینجر و یا رومن گاری رو پیشنهاد میکنم.
اگه رمان سیاسی بخوای:طبل حلبی نوشته گونتر گراس.

3h$@n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می شه لینک دانلود کتاب الکترونیکی "سینوحه" رو به من بدید ؟!؟!

شدیدا مشتاقم که بخونمش ولی حوصله کتاب واقعی خوندنو ندارم !!!!

plz Helpppppppppppppppppp

بالا