برگزیده های پرشین تولز

یک سوال/ ایجاد یک سرور مرکزی برای فایلها

aqfery

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان:)
پروژه ای به من واگذار شده که حال از شما دوستان این کاره درخواست مدد و یاری و مشاوره می خواهم:blush:

این پروژه در رابطه با ایجاد یک سرور مرکزی برای دسترسی به فایلها و اطلاعات شرکت مان است. یعنی می خواهم بانک اطلاعاتی را درست کنم برای مرتب کردن و دسته بندی اطلاعات شرکت با امکاناتی همچون جستجوی پیشرفته(کارمندان) و تعیین سطح دسترسی(کارمندان) و امکان توضیح برای هر فایل و اینها. ممنون می شوم که به من بگویید با چه برنامه ای چنین چیزی را تعریف و تهیه کنم؟:blink:​

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان:)
پروژه ای به من واگذار شده که حال از شما دوستان این کاره درخواست مدد و یاری و مشاوره می خواهم:blush:

این پروژه در رابطه با ایجاد یک سرور مرکزی برای دسترسی به فایلها و اطلاعات شرکت مان است. یعنی می خواهم بانک اطلاعاتی را درست کنم برای مرتب کردن و دسته بندی اطلاعات شرکت با امکاناتی همچون جستجوی پیشرفته(کارمندان) و تعیین سطح دسترسی(کارمندان) و امکان توضیح برای هر فایل و اینها. ممنون می شوم که به من بگویید با چه برنامه ای چنین چیزی را تعریف و تهیه کنم؟:blink:​

خود برنامه رو می تونید با php بنویسید ( یا براتون بنویسند ) و اطلاعات رو در mysql ذخیره کنه

سرورش چندان مهم نیست که کجا باشه ، می تونید یک سرور در خود شرکت قرار بدید یا از یک سرور تحت وب استفاده کنید یا حتی از یک سایت (هاست) عادی استفاده کنید

البته برای چنین کاری از نظر امنیتی بهتره سرور در خود شرکت باشه که احتمال دسترسی غیر مجاز بهش کمتر بشه

لزومی هم نداره سرورتون یک سرور واقعی باشه ، یک کامپیوتر ارزان قیمت هم همون کار رو براتون انجام میده ، بسته به تعداد کارمندان و به ویژه تعداد استفاده کنندگان همزمان از برنامه ، میشه سخت افزار مورد نیاز برای کامپیوتر رو مشخص کرد

بالا