برگزیده های پرشین تولز

یک سوال در مورد کدهای نمایش پست در وردپرس

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
با عرض پوزش از دوستان این سوال رو در بخش مخصوص خودش مطرح کردم ولی متاسفانه نه تنها این سوال بلکه بقیه سوالات رو هم کسی جواب نمیده انگار اونجا خاک مرده پاشیدن :(
اگر از دوستان کسی میتونه کمکم کنه تا تاپیکمو حذف نکردن. :oops:

1312312312323.jpg

1) اگر بخوام وقتی پست میزارم نوشته قبل از "More" رو در صفحه اصلی و مطالب بعد از "More" رو در صفحه پست نمایش بدم باید از چه کدی استفاده کنم؟
چون در صفحه پست، قسمت قبل و بعد از "More" با هم نمایش داده میشه.

2) و یک مسئله دیگه: در صفحه اصلی وردپرس به جای ادامه مطلب این رو نشون میده که به مطلب لینک نشده " […] " برای اینکه به جاش "ادامه مطلب" رو بزارم که به خود پست لینک شده باید از کجا تغییرش بدم؟

ممنون

saeeda2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
یعنی نمیخواید تو صفحه بعد مطالب قبل از more نمایش داده بشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان واقعا کسی نمیتونه کمکم کنه؟

saeeda2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عزیز فکر کنم اگه بیایی ادامه رو لینک کنی به یه صفحه دیگه که جز منو هات نباشه جواب بگیری فکر نمیکنم حالت عادی بشه کاری کرد

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
عزیز فکر کنم اگه بیایی ادامه رو لینک کنی به یه صفحه دیگه که جز منو هات نباشه جواب بگیری فکر نمیکنم حالت عادی بشه کاری کرد
خب الانم همین کار رو کردم ولی مطئنم یه راهی هست ایشالا دوستان بیان راهنمایی کنن
یه روزایی پرشین تولز اینجوری بود که یه سوال میپرسیدی چندین نفر جواب میدادن تا حدی که تبدیل میشد به یه تاپیک آموزشی ولی الان ...

mpowend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز این کار هایی که شما میگی رو میشه انجام داد ولی باید کد های قالب رو دستکاری کرد که کار اسونی نیست.

martinn

Registered User
لایک‌ها
60
دوست عزیز این کار هایی که شما میگی رو میشه انجام داد ولی باید کد های قالب رو دستکاری کرد که کار اسونی نیست.
داداش من خودم قالب رو طراحی کردم و بعد کدهای وردپرس رو طبق نیازهای سایت جایگزین کردم قالب آماده ادیت نمیکنم که بشه اسمش رو دستکاری گذاشت.
این هم مسلما کار آسونیه ولی اطلاعات من و شما براش کافی نیست بدون شک در یک تکه کد کوتاه خلاصه میشه که متاسفانه دوستان با تجربه کم لطفی کردن و جوابی ندادن

بالا