برگزیده های پرشین تولز

یک سوال

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در پرشین تولز
1-به چه نوع مطالبی گیره زده می شود؟
2-این گیره را کی تشخیص می دهد ایا خودمون هم می تونیم اینکار را بکنیم یا باید درخواست بدهیم
3-این ستاره ها بغل مطالب را کی می زنه و تشخیص مهم بودن مطالب با کیه
4- چرا هر کسی یک مطلب می نویسه یا ک÷ی رایت می کنه تشخیص می دهد که کسی دیگه نباید در مورد اون چیزی بنویسه

5- فروم خیلی اشفته است
اینو اگر تقسیم بندی به چند قسمت مثل هایپ و .............بکنیم بهتره مثلا در مورد هایپ یک مطلب می نویسی وسط بحث یکی میاد روال کار را بهم می زنه ا
اقا یک سرو سامان به اینجا بدهید

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از reza1350 :
در پرشین تولز
1-به چه نوع مطالبی گیره زده می شود؟
2-این گیره را کی تشخیص می دهد ایا خودمون هم می تونیم اینکار را بکنیم یا باید درخواست بدهیم
3-این ستاره ها بغل مطالب را کی می زنه و تشخیص مهم بودن مطالب با کیه
4- چرا هر کسی یک مطلب می نویسه یا ک÷ی رایت می کنه تشخیص می دهد که کسی دیگه نباید در مورد اون چیزی بنویسه

5- فروم خیلی اشفته است
اینو اگر تقسیم بندی به چند قسمت مثل هایپ و .............بکنیم بهتره مثلا در مورد هایپ یک مطلب می نویسی وسط بحث یکی میاد روال کار را بهم می زنه ا
اقا یک سرو سامان به اینجا بدهید
1-مطالب اساسي. مثل هايپ که همه ي هايپ ها توش باشه مثل اتو سورف که همه اوتو سورف ها بياد توش و همه پخشو پلا هارو جمع کنه نه اينکه مثلا توضيح هر سايت تويه تاپيک باشه و همه گيره بشه.
2-گيره رو مدير تشخيث ميده.
3-اونم فکر کنم با مديره.
4-بهتره که حق هر مطلب واسه اولين نفر باشه فکر کن مثلا خودت يه سايتو گفتي زحمت توضيحشو کشيدي زرتي من بيام پايينش لينک بدم يا يه تاپيک ديگه بزنم دلت نميخواد منو خفه کني؟
5-درسته اين دست خودمونه که رعايت کنيم.

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من منظورم يك چيزي دقيقا مثل earn.irهست که مثلا برای هایپ یک مجموعه درست شده اما هر هایپی جداگانه است .
خوب من مثلا می خواهم الان برای یک سایت مثالا اس تی مطلب بدهم حالا همینطوری بیام همینجا هرجاشد بنویسم که نمی شه! بیام تو اتو سورف ها هم که همه چیز مخلوط است اگه تواتوسورف بشه جداگانه مطلب داد پیگیری خیلی راحت تر است و هرکسی می دونه دنبال چی کجا بگرده
در ضمن مثلا الان پرنس در مورد گلد استار مطلب داره من اگر بخواهم جور دیگه گلداستار رو معرفی کنم از کارمنداش بنویسم از امنیتش از هاست و دومینش ترجمه مشکلاتش و خیلی چیزهای دیگه که باید براش زحمت کشید چون اون نوشته من نباید بنویسم و یا باید تو تایپیک اون بنویسم و کد رفرال نزارم یک جورهایی درست نیست ..

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
نميدونم شايد حق با شما باشه. خب اينهمه تاپيک که زدن اگه واقعا طلبت جديده چه ايرادي داره تاپيک جديد بزني؟؟ اگه واقعا فکر ميکني مطلبت متفاوته با قبليا که همشون تکراري بود خب بگو من خودم مشتاقم بخونم مطلبتو.اگرم واقعا بشه يه کاري کرد که مثلاات هايپ يه تاپيک جدا نباشه يه انجمن جدا باشه خيلي خوب ميشه

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو روزه اين مطلب نوشته شده يك مدير جواب نداده ما دقيقا بفهميم چجوري مي شه مطالب رو گيره كرد يا ستاره دار
اره اگه هركدوم از اين مطالب كسب درامد خودش يك انجمن جدا داشت بهتر بود

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
برای ستاره دار کردن یه مطلب باید افراد اون عضو توی فروم به اون مطلب رتبه بدهند که این بالا تو قسمت رتبه بدهید میتونید از بین 5 ستاره انتخاب کنید. گیره دار کردن مطالب هم کار مدیر اون قسمت هست .

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از mohsenmx :
برای ستاره دار کردن یه مطلب باید افراد اون عضو توی فروم به اون مطلب رتبه بدهند که این بالا تو قسمت رتبه بدهید میتونید از بین 5 ستاره انتخاب کنید. گیره دار کردن مطالب هم کار مدیر اون قسمت هست .
با توجه به نوع مطلب و ارزش اون و نويسندش (كه آيا كاربر واقعي است يا نه اسپمر هست ) يك مطلب گيره ميشه
winksmiley02.gif

بالا