برگزیده های پرشین تولز

یک عدد Netbook سایز 12 اینچ

reza1051

Registered User
لایک‌ها
859
میتونم قیمته نوعه این لب تاپ و بدونم
و دیگه این که من دنبال یه لب تاپ تو این رنج هستم..
اگر به نظره دوستان قیمت منصفانه هستش من یه 10 هزار تومان از قیمت اخرین گفته بالاتر بر میدارم
به شرط این که باطریش کاملا سالم باشه...چون من برام باطری لب تاپ خیلی مهمه
اگر اوکی بودید شما و توانستید تا دوشنبه همین هفته صبر بکنید بنده خریداره قطعی هستم...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
میتونم قیمته نوعه این لب تاپ و بدونم
و دیگه این که من دنبال یه لب تاپ تو این رنج هستم..
اگر به نظره دوستان قیمت منصفانه هستش من یه 10 هزار تومان از قیمت اخرین گفته بالاتر بر میدارم
به شرط این که باطریش کاملا سالم باشه...چون من برام باطری لب تاپ خیلی مهمه
اگر اوکی بودید شما و توانستید تا دوشنبه همین هفته صبر بکنید بنده خریداره قطعی هستم...

همون لینکی که دادم قیمت نوش داخل بود..حدود 500 تومن..البته قطعا تو بازار ارزونتره یکم به نسبت قیمت تو سایت..باطریشم سالمه!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
500 تومن اونم با GMA500؟ :blink:
عزیزم قیمت این دستگاهو با GMA500 تعیین نکردن! من خودم خدای اینکارم! شما یه نتبوک با 2 گیگ رم+250 گیگ هارد و دیزپلی 12 اینچ 768 با ویندوز ارج نتشون بده زیر این قیمت منم ببینم! با 945GSE اصلا نشون بده!:D

لینک خود محصول پست اول هست! من خودم عادت دارم میرم داخل تاپیک مردم مینویسم قیمتشون بالاست یاذ پایینه! ولی یادم نمیاد بدون مثال زدن محصول مشابه یا جایی که قیمت خاصی داده باشه حرفی زده باشم! 2 تا نکته میمونه! اول اینکه من دارم اینو 330 تومن رد میکنم نه 450 تومن که شما حدقه زدی! دوم اینکه منتظر میمونم شما لینک بدی دوستانی که داخل تاپیک خریدار هستند ببینند قیمت یه نتبوک 12 اینچ رزولوشن 1366در 768 و 2 گیگ رم و 250 گیگ هارد و با گارانتی و با ویندوز ارجینال چقدره! تا زمانی هم که شما لینک ندادی من فروشنده نیستم! (با عرض معذرت از همه دوستانیکه که خواهان بودن و قیمت دادن ترجیح میدم خودم پولشو بدم به صاحابش و بزارم گوشه خونه خاک بخوره تا اینکه امثال ایشون از روی هوا برای من تکلیف تعیین کنند!)

بالا