برگزیده های پرشین تولز

یک فیلم جالب که ارزش دانلود کردن داره

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فیلم تبلیغ شرکت " هوندا " است و در اون می بینید که صدای همه چیزو آدم ها درمیارن . صدای موتور ماشین ، صدای جاده ، صدای دست انداز ، پیچیدن ماشین ، برف پاک کن ، سنگ فرش جاده ، صدای چکیدن آب ، خلاصه هرچی که فکرشو کنید یک گروه 50 - 60 نفره در میارن . هم جالبه و هم خنده دار .
100 درصد ارزش دانلود کردنو داره ... حجم فایل 7 مگابایت هستش که درون یک فایل زیپ شدست ، البته نوع فایلش فلشه ، عزیزانی که فلش پلیر دارن که هیچ مشکلی ندارند و اونهایی که فلش پلیر ندارند می تونن با اینترنت اکسپلورر نگاه کنند . به این صورت که بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده ، روی فایل کلیک می کنند open with رو میارن و select the program from list رو می زنن و با انتخاب اینترنت اکسپلورر می تونند فیلم رو تماشا کنند ، البته اگه pop up بلوکر بهتون گیر داد می تونید روی نوار زرد رنگ کلیک کنید و گرینه اول allow blocked رو بزنید .

:wacko: ببخشید که زیاد حرف زدم ، چون ممکنه بعضی دوستان مبتدی باشند خواستم مشکلی براشون پیش نیاد:hmm:
زمان تقریبی برای دانلود این فایل برای کسانی که اینترنت dial up دارند حداکثر 35 دقیقه خواهد بود ، دوستانی هم که adsl و dvb دارند که حداکثر 4-5 دقیقه طول می کشه .

آقا لینک ما ظاهرا مورد داشت ، عجالتا از لینک دوستان استفاده کنید ، شرمنده :wacko:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
فایل خرابه ...
انزیپ نمیشه ...;)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من اینو قبلا دیدم بزار ببینم میتونم لینک اصلیشو پیدا کنم

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من فکر نمی کنم این فایل هیچ مشکلی داشته باشه ، از دوستانی که دانلود کردن و دیدن خواهش می کنم ، اینجا بنویسن که اگه مشکلی هست من سریع برطرف کنم . :eek:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من دانلودش کردم ولی باز نمیشه مشکل داره اصلا نمیگخ پسورد وارد کن و یه فایل خالی را آنزیپ میکنه

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ممنون .. چشم من الان درستش می کنم . و یک لینک دیگه برای آپلود اینجا می زارم .

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Dr Mahdi Khan :
جونم توي سايت www.tinypic.com آپلود كن! قسمت ويدئوي سايت;)
دوست عزیز مشکل از آپلود نیست ، من فکر می کنم این برنامه winrar من یک مشکلی داره ، چون چند باز اذیت کرده

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Dr Mahdi Khan :
من نوخوام وايستم مي خوام بپرم
jumping0002.gif

خوب راست كليد سيو از ....:blink:
ضمناً چه سريع پيدا كردي!! :blink: :blink:
من اينو قبلا ديده بودم فقط يادم نبود کجا گشتم پيداش کردم يه تبليغ ديگه هم از هوندا بود که اونم خيلي جالب بود اونم اگه پيدا کردم ميزارم

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
من اينو قبلا ديده بودم فقط يادم نبود کجا گشتم پيداش کردم يه تبليغ ديگه هم از هوندا بود که اونم خيلي جالب بود اونم اگه پيدا کردم ميزارم

ایول ، اگه پیدا کردی لینک دانلودشو بزار ، بنویس که چطوریه که بدونیم داستانش از چه قراره ؟ :p

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دم شما گرم ، اینم باحال بود ، راحتم دانلود شد

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من پیشنهاد می کنم ، چیزایی که ارزش دانلود کردن دارن رو توی یک تاپیک بزاریم

arian-host

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آنجل ، چطوری ، دیشب منتظرت بودم ، دانلود کردی ؟ دیدی؟

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از arian-host :
سلام آنجل ، چطوری ، دیشب منتظرت بودم ، دانلود کردی ؟ دیدی؟
آره ولی هنوز ندیدم ... الان میرم سراغش :blush: دیشب اومدم پست هم زدم ... تو رفته بودی
241.gif
241.gif

بالا