برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل اساسی در خانواده های ایرانی

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
دوستان دیشب شبکه رو قفل کردم نزدیک بود بابام منو از خونه بندازه بیرون
602.gif
ینی رمزشو تو میدونی ولی بابات نمیدونه؟ :lol:
حالا خوبه اسمش قفل کودکه :D به جان عرمین اینکه همه چی برعکس شده یه ارتباطی به آخرالزمان و 21 دسامبر و اینا داره
25r30wi.gif

Firebirds

Registered User
لایک‌ها
10
اینا برداشت هایی هست که شما میکنید و امثال شما. این سریال ها فقط برای سرگرمیه و به خاطر یه سریال کسی خیانت نمیکنه ( مگه اینکه اصلا طرف اهل خیانت باشه ). اصلا بعضی حرفا رو میخونم مخم سوت میکشه!!! از یه سریال ساده صد تا برداشت میکنن!!! اگه اینطوریه از سریالهای ایرانی هم خیلی برداشت هایی میشه کرد!!

شما با این حرف تاثییر رسانه رو کلا زدی منحل کردی!...
این حرف شما تنها و تنها اگر درسته که شخصی می شینه پای فارسی 1 از جهان بینی بالایی برخوردار باشه و در کنار اینکه فارسی وان می بینه قدرت تحلیل هم داشته باشه، نه اینکه شخصی که تنها شناختی که محیط اطراف داره محدود به چهار دیواری خونشه... قطعا وقتی در این چنین محیطی قرار میگیره تاثیر میگره...
یه سوال! مگه میشه شبکه ای رو اکثرا فیلم هایی با مضمون خیانت و ریختن زشتی آن در میان جوامع ماست رو هدف دار ندونیم ؟! چیزی که من حتی تا به امروز در فیلم های هالیودی هم تا به امروز ندیم !
بستن و پاک کردن این شبکه حذف صورت مساله است که من با آن موفق نیستم ولی آیا شما در کنار پاک نکردن این شبکه هم تلاش میکنی شناخت و درک افرادی رو که بیننده این شبکه هستند رو افزایش بدی و آنها رو به فکر کردن واداری ؟ گرچه این کار به آسونی ها هم نیست.

به نظرم اشتراک قطع نکن بیا این سوال ها رو جواب بده و از نظراتت به طور منطقی دفاع کن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اخ اخ میدونی کی دیوانه میشم!؟ وقتی میبینم تکرار یک سریال فارسی ۱ برای دهمین بار کسی میبینه!!!

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
مرگ بر رابرت مرداک دیوس مونتان

واقعا لعنت بر مورداک که تا فارسی 6 رو درست کرد

یه لعنتم از جانب من

حالا که بحث لعنت شد پس بشمااااااااااااااااااااار

17461228198491434578.jpg

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,848
معاون فرهنگی و تبلیغات **** با اشاره به اینکه در سال 73 تنها 3 شبکه فارسی زبان که متعلق به منافقین و سلطنت‏ طلب‏ها بود علیه انقلاب اسلامی فعال بود، تصریح کرد: در سال 91، 125 شبکه فارسی زبان به هویت و فرهنگ انقلاب اسلامی تهاجم می‎کنند که 13 شبکه آن در قالب نمایش فیلم و سریال مستهجن، جوانان و خانواده‏ها را به صورت مستقیم هدف گرفته‏اند
سوالهای سردار :

پر بیننده ترین شبکه بین 130 شبکه فارسی زبان کدام است؟

شبکه های ماهوارهای فارسی زبان موجب بی رغبتی زوجها به یکدیگر و افزایش طلاقها در ایران هستند؟

سه شبکه وصال فارسی ؛کلمه و بیان خطرناک هستند یا فارسی وان و بی بی سی و زمزمه و ....؟

بالا