برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل اساسی در خانواده های ایرانی

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
شما وقتی یکی میخواد خودش رو بندازه تو چاه ولش میکنی تا بیفته توی چاه! نکنه تشویقشم میکنی!
چرا ؟ چون دوست داره بیفته تو چاه....فقط همین خودش دوست داره و چون شما هم دیکتاتور نیستین!؟! جلوی این کاره اشتباهشو نمیگیرید فقط چون دیکتاتور نیستید!!؟
ولی وقتی یکی از عزیزانت یا اعضای خانوادت خواستن خودشان رو بندازن توی چاه اون موقع میفهمی که دنیا دست کیه...
البته شما حتما اونم کمک نمیکنی چون دوست داره و شما هم قطعا دیکتاتور نیستید!
در رابطه با فیلم نداشتن تلویزیون اینو بگم که بیچاره ها دارن 24 ساعته فیلم پخش میکنن(شبکه شما-تهران-آی فیلم-نمایش-مستند-چهار) و فیلم های ساعت ها مشخص شبکه های یک تا سه
و خیلی جالبه که فیلم خیلی قشنگی و آوزنده ای مثل "راستش را بگو " رو کسی نمیبینه! چرا چون همه کلشان رو کردن توی ماهواره
و حتی یانم فیلم که واقعا اموزنده بود و میتانست سطح فرهنگی جامعه رو به شدت ارتقا بده رو همه بخاطر ماهواره نمیبینن فیلمی که واقعا با داستانی جدید عالی از آب در آمد.
الان هم که این فیلم تمام شد پشت سرش سریع شبکه دو داره فیلم پخش میکنه
اینا همش بهانست که فیلم نیستو سرگرمی نیستو از این جور بحثا
اصلا 20 سال پیش مردم چه کار میکردن نه 50 سالل پیش چه کار میکردن یعنی واقعا ما با اینکه پیشرفت کردیم از انجام کارهایی که مردم در زمانی که تلویزیون نبوده برای سرگرمی خودشان و خانوادشان انجام میدادن عاجزیم!
موفق باشیم
یا حسین

بوی ساندیس میاد!!!!:D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شما وقتی یکی میخواد خودش رو بندازه تو چاه ولش میکنی تا بیفته توی چاه! نکنه تشویقشم میکنی!
چرا ؟ چون دوست داره بیفته تو چاه....فقط همین خودش دوست داره و چون شما هم دیکتاتور نیستین!؟! جلوی این کاره اشتباهشو نمیگیرید فقط چون دیکتاتور نیستید!!؟
ولی وقتی یکی از عزیزانت یا اعضای خانوادت خواستن خودشان رو بندازن توی چاه اون موقع میفهمی که دنیا دست کیه...
در رابطه با فیلم نداشتن تلویزیون اینو بگم که بیچاره ها دارن 24 ساعته فیلم پخش میکنن(شبکه شما-تهران-آی فیلم-نمایش-مستند-چهار) و فیلم های ساعت ها مشخص شبکه های یک تا سه
و خیلی جالبه که فیلم خیلی قشنگی و آوزنده ای مثل "راستش را بگو " رو کسی نمیبینه! چرا چون همه کلشان رو کردن توی ماهواره
و حتی یانم فیلم که واقعا اموزنده بود و میتانست سطح فرهنگی جامعه رو به شدت ارتقا بده رو همه بخاطر ماهواره نمیبینن فیلمی که واقعا با داستانی جدید عالی از آب در آمد.
اصلا 20 سال پیش مردم چه کار میکردن نه 50 سالل پیش چه کار میکردن یعنی واقعا ما با اینکه پیشرفت کردیم از انجام کارهایی که مردم در زمانی که تلویزیون نبوده برای سرگرمی خودشان و خانوادشان انجام میدادن عاجزیم!
موفق باشیم
یا حسین

محمد جان حرفات درسته دادا
ولی متاسفانه رسانه ما هم در گرایش مردم به ماهواره بی تقصیر نیس
تنوعی که تو فیلم ها و سریالا یا برنامه ها هست و مادی گرایی که وجود داره باعث شده مردم به سمت ماهواره برن
حالا میگیم شاید بد هم نباشه
ولی در کل به نظرم رسانه ازون کیفیت مطلوب فاصله داره و واقعا برنامه هاش مثه ماهواره جذب کننده نیس وگرنه ما چرا باید ماهواره رو به تلویزیون خودمون تر جیح بدیم؟؟
نوع تبلیغات، فیلم های قدیمی و تکراری و ایرانی مزخرف و سریال ها و.... که واقعا حوصله ادم سر میره البته نمیگم همش بده سریال ها و برنامه های خوب و اموزنده داره ولی کم

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
بوی ساندیس میاد!!!!:D
نوش جان!:thumbsup:

محمد جان حرفات درسته دادا
ولی متاسفانه رسانه ما هم در گرایش مردم به ماهواره بی تقصیر نیس
تنوعی که تو فیلم ها و سریالا یا برنامه ها هست و مادی گرایی که وجود داره باعث شده مردم به سمت ماهواره برن
حالا میگیم شاید بد هم نباشه
ولی در کل به نظرم رسانه ازون کیفیت مطلوب فاصله داره و واقعا برنامه هاش مثه ماهواره جذب کننده نیس وگرنه ما چرا باید ماهواره رو به تلویزیون خودمون تر جیح بدیم؟؟
نوع تبلیغات، فیلم های قدیمی و تکراری و ایرانی مزخرف و سریال ها و.... که واقعا حوصله ادم سر میره البته نمیگم همش بده سریال ها و برنامه های خوب و اموزنده داره ولی کم

حرفای شما هم درسته عزیز
منم اینو کاملا قبول دارم
ولی کلا نظر من اینه که همین دید نسبت به تلویزیون ملی باعث شده که یه سری فیلم ها خوب و آموزندم این وسط خراب بشن
مثلا 100 درصد فیلم راستش را بگو-درچشم باد و .... کیفیتی خیلی بیشتر از بهترین فیلم های ماهواره ای داشتند ولی متاسفانه صاحبان همون شبکه های ماهواره به هدف خودشان یعنی .........
رسیدن ...................

Last edited:

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
اکثرا این سریالای ک* شعری کره ای رو نگاه میکنن نه 24 وکارتل و امثالهم!

منظور منو نگرفتی !! من میگم یه 4تا سریال خفن و با کیفیت بزار خانواده نگاه کنه وقتی اینا رو ببینه دیگه سمت سریالهای فارسی وان و اینا نمیره !!!
گرفتی چی میگم آیا ؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
منظور منو نگرفتی !! من میگم یه 4تا سریال خفن و با کیفیت بزار خانواده نگاه کنه وقتی اینا رو ببینه دیگه سمت سریالهای فارسی وان و اینا نمیره !!!
گرفتی چی میگم آیا ؟
که چی بشه؟؟ من اصلا یک چیز دیگه رو دارم میگم
دارم میگم که اکثرا دنبال اینجور موضوعات هستن نه بقیه !
الان مثلا شما همین سریال 24 رو بذاری جلو خانوما کی نگاه میکنه؟؟ تا میگی انگار فحش بهشون دادی.ولی تا سریالای بی سر و ته کره ای میرسه واویلا!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سریال های ترک یه جالبی دیگه داره
اونایی که جم نشون میده همشون مایه دار و ماشین آنچنانی(اصن من جم رو فقط بخاطر دیدن اون مزراتی ازل میدیدم) و.......:lol:
اونایی که صدا وسیما ایران نشون میده مثل کلید اسرارو.....همشون بدبخت و گدا و گشنه و تشنه و.....:lol:
:هه
واقعا ما ایرانی ها ..............

sfouladi

Registered User
لایک‌ها
4
الان مثلا شما همین سریال 24 رو بذاری جلو خانوما کی نگاه میکنه؟؟ تا میگی انگار فحش بهشون دادی.ولی تا سریالای بی سر و ته کره ای میرسه واویلا!

عزیز من بلد نیستی!
باید فیلم بازی کنی جلوشون

گوشی رو بردار برو تو جمع به ترتیب اینارو تکرار کن:
- نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- نه چی میگی!!!
- اینقد جالبه؟؟!!
- شمسی خانومم دیده؟ واااااای
- مهری خانوم و سکینه خانوم و ثریا خانومم دیدن؟
- 1 روزه 999999999999 فروش رفت؟ اینقد طرفدار داره؟
- حالا در مورد چی هست این سریال!!
- پس چقد جنجالی شده این سریال

اینجوری شاید شاید نظرشون جلب شد که سریال و ببینن

عزیز من خانوما اینجورین عقلشون ناقصه! امام علی تو نهج البلاغه همینو گفته بود،
زنان ناقص العقلند

بهترین سریال دنیا از همه لحاظ رو بزار جلوشون پرتش میکنن تو سطل آشغال، چرا؟ چون "همه دارن ماهواره نگاه میکنن"

عقلشون نمیرسه اینا سمه که دارن به حافظه ناخودآگاهشون تزریق میکنن

حتی اگه بدونن هم بازم پیش خودش میگه "نباید از کلثوم خانوم کم بیارم، نباید از قافله عقب بیفتم"

چشم و هم چشمی = نقصان عقل

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40

ببین اینی که تو میگی بر میگرده به سلیقه ی طرف !! هرکسی یه سبک فیلم و سریال دوس داره نمیشه گفت خانوما فقط سریال عاشقانه کره ای دوس دارن !!!!!
من دختر میشناسم که لاست و فرار از زندان و 24 و ...... همه رو داده و از سریال و فیلم عاشقانه خوشش نمیاد !! یه دختر هم هست فیلم اکشن نمیتونه ببینه !!!
من میگم همون سبکی که خانواده میپسنده ، مثلا همون عاشقانه ! سریال با کیفیت و با سر و ته عاشقانه هم پیدا میشه !!

Julia_de

Registered User
لایک‌ها
9
حرفای همشهری تایید میشه
چرا همش باید خیانت تو کار باشه و اون فرد خائن هم شخصیت خوب داستان بشه
چطوری این موضوعات و سریال ها باعث بهم ریختن **** خانواده میشن؟؟
اینا همشون باعثه بدبین شدن و شکاک شدن مرد یا زن نسبت به زندگی میشه
وخیلی چیزای دگ
هر کسی نظری داره که درست ولی من به شخصه میگم که مزخرفه....
اینا برداشت هایی هست که شما میکنید و امثال شما. این سریال ها فقط برای سرگرمیه و به خاطر یه سریال کسی خیانت نمیکنه ( مگه اینکه اصلا طرف اهل خیانت باشه ). اصلا بعضی حرفا رو میخونم مخم سوت میکشه!!! از یه سریال ساده صد تا برداشت میکنن!!! اگه اینطوریه از سریالهای ایرانی هم خیلی برداشت هایی میشه کرد!!

موفق باشیم
یا حسین

کسی قرار نیست بیفته تو چاه. آقایون ( بالایی ها ) هم مثل شما توجیه میکنن که روی شبکه ها پارازیت میندازن ، هر چند وقت یه بار ماهواره ها رو جمع میکنن ، گشت ارشاد درست کردن که چپ میرن راست میرن به مردم گیر بدن که چرا یه تارمو اومده بیرون ، و هزارتا زور دیگه. چند تا سریال سرگرم کننده هیچ کس رو تو چاه نمیندازه. منتها چون زیاد طرفدار پیدا کرده ، آقایون صدا و سیما بهشون برخورده که چرا همه رفتن سمت فارسی 1 و زمزمه و دیگه تلویزیون مزخرف خودشون رو نگاه نمیکنن ، این مزخرفات رو درست کردن ، که یه عده مثل شما به زور خانوادشون رو مجبور کنن که چرندیات ایران رو نگاه کنند. واقعا متاسفم

Julia_de

Registered User
لایک‌ها
9
من دیگه تو این تاپیک پست نمیدم. طرز فکر بعضی ها به اعصابم فشار میاره. اشتراکم رو هم حذف میکنم. جمله آخرم: واقعا متاسفم.........

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اینا برداشت هایی هست که شما میکنید و امثال شما. این سریال ها فقط برای سرگرمیه و به خاطر یه سریال کسی خیانت نمیکنه ( مگه اینکه اصلا طرف اهل خیانت باشه ). اصلا بعضی حرفا رو میخونم مخم سوت میکشه!!! از یه سریال ساده صد تا برداشت میکنن!!! اگه اینطوریه از سریالهای ایرانی هم خیلی برداشت هایی میشه کرد!!

کسی قرار نیست بیفته تو چاه. آقایون ( بالایی ها ) هم مثل شما توجیه میکنن که روی شبکه ها پارازیت میندازن ، هر چند وقت یه بار ماهواره ها رو جمع میکنن ، گشت ارشاد درست کردن که چپ میرن راست میرن به مردم گیر بدن که چرا یه تارمو اومده بیرون ، و هزارتا زور دیگه. چند تا سریال سرگرم کننده هیچ کس رو تو چاه نمیندازه. منتها چون زیاد طرفدار پیدا کرده ، آقایون صدا و سیما بهشون برخورده که چرا همه رفتن سمت فارسی 1 و زمزمه و دیگه تلویزیون مزخرف خودشون رو نگاه نمیکنن ، این مزخرفات رو درست کردن ، که یه عده مثل شما به زور خانوادشون رو مجبور کنن که چرندیات ایران رو نگاه کنند. واقعا متاسفم
اتفاقا با دیدن این صحنه ها خیلی ها رغیب میشن انجام بدن! مثل همین اسید پاشی ببین چه قشنگ داره کم کم رواج پیدا میکنه ! حالا ریشه رو پیدا کن بعد بیا بگو که با فیلم دیدن فرقی نمیکنه!

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
قطعا اینجور فیلما روی خیلیا تاثیر میذاره

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
چیزی نمیگم به غیر از اینکه
1- منم متاسفم به خاطر بزرگ نمایی عجیب شما که نمیدانم علت چیه و ....و تقریبا میشه گفت همون حرف های ماهواره رو دارید همینجا تکرار میکنید ولله ماکه هیچکدام ازینا رو ندیدیم دروغ بده
بهتره آدم توی اجتماع باشه و بگه نه از دور یه چیزی بشنون بیان تکرار کنن
(پروژه منوریل کرمانشاه در حال احداث یه دو هفته ای هست که بین مردم شایعه کردن که دیگه دارن جم میکنن بودجه نرسیده و از این حرفا.... و همه اینا رو هم کسایی ادامش میدن که از کوچه و محله خودشان بیرون نیمرن و ما که هر روز مسیرمان از کارگاه منوریل میگزره و کار کردن اونا رو میبینیم به چشیم و گوش بسته حرف زدن مردم اعتقاد پیدا کردیم!)

اینا برداشت هایی هست که شما میکنید و امثال شما. این سریال ها فقط برای سرگرمیه و به خاطر یه سریال کسی خیانت نمیکنه ( مگه اینکه اصلا طرف اهل خیانت باشه ). اصلا بعضی حرفا رو میخونم مخم سوت میکشه!!! از یه سریال ساده صد تا برداشت میکنن.............

.......... چند تا سریال سرگرم کننده هیچ کس رو تو چاه نمیندازه. .................... واقعا متاسفم

2-حتما این ضرب المثل اصیل رو شنیدی " کمال همنشین در من اثر کرد " خودم با چشمای خودم حقیقت این ضرب المثل رو دیدم......

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
دوستان دیشب شبکه رو قفل کردم نزدیک بود بابام منو از خونه بندازه بیرون
602.gif

بالا