برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل خیلی خیلی ضروری کمک کمک

arash_a

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یک برنامه نوشتم که فایل متنی نوشته شده در داس رو دعوت می کنه و به فایل قابل خوندن در محیط ویندوز ایکس پی تبدیل می کنه .
ولی متاسفانه با اعداد و بعضی از کاراکترها مشکل داره کسی می تونه منو راهنمایی بکنه ؟ :wacko:
لینکه عکس برنامه با توضیح رو اینجا گذاشتم :
http://amirfarzam.150m.com/error/1.htm

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
عزیز برادر
این اتفاق عجیبی نیست
سورس لطفا

arash_a

Registered User
لایک‌ها
0
راستشو بخوایین سورس که نیست . فقط فایل اجرایی دستم هست .
شما میشه یه سورس درست کار کن بدین واسه این کار .

arash_a

Registered User
لایک‌ها
0
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
میتونم بپرسم این مسخره بازیها یعنی چه؟؟
لطفا رعایت کنید. میتونی جواب بده نمیتونی این علامت ها و پستهای الکی یعنی چه؟؟؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
1- به به به سلامتی برگشتید
2- اخه من در جواب چند تا علامت سوال چه جوابی غیر از علامت تعجب می تونم بدم
3-اخه بدون هیچی که نمیشه برنامه نوشت
4-خب اگه ما مسخره بازی در اوردیم شما چرا جواب ندادی

mamizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان گرامي

البته نمي خواهم دخالت كنم ولي بايد خدمت دوستان عرض كنم كه از يك طرف آقاي dejpieman

حق دارد چون در سوال گفته شده برنامه اي نوشتم بعدا گفته شده سورسش را اگر امكان داشته باشد بدهيد .اگر مشكل در نوشتن سوس آن برنامه است سوال را چنين مطرح كند كه دوستان من در اين مورد مشكل دارم لطفا در اين رابطه سورسي به من بدهيد.(ممكن است منظور آرش آقا همين بوده است من عوضي فهميده باشم )

به هر صورت

از طرفي هم حق را به مدير سايت (littlerabbit) مي دهم چون براي دو برنامه نويس مثل شما كه هر دو از دوستان عزيز اين سايت هستيد اين جور كار ها و دادن اين جور علامات خيلي بعيد است.

از اين كه دخالت كردم شرمنده هستم البته كه بخشش از بزرگان است ان شا الله كه مرا بخشيده باشيد.

بياييد چنان باشيم كه بايد باشيم.

arash_a

Registered User
لایک‌ها
0
حق دارد چون در سوال گفته شده برنامه اي نوشتم بعدا گفته شده سورسش را اگر امكان داشته باشد بدهيد .اگر مشكل در نوشتن سوس آن برنامه است سوال را چنين مطرح كند كه دوستان من در اين مورد مشكل دارم لطفا در اين رابطه سورسي به من بدهيد.(ممكن است منظور آرش آقا همين بوده است من عوضي فهميده باشم )

درست همین طوره که میگین .:blush:
حالا چنین می گم که اگه ممکنه :
دوستان من در اين مورد مشكل دارم لطفا در اين رابطه سورسي به من بدهيد.

mamizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوست عزيز من براي اين برنامه وقتي ندارم

مي توانم بگوييم كه چكار انجام بدهي تا برنامه را توليد كني ولي نه اگر آن را هم نمي تواني من در قبال گرفتن هزينه اي اين كار را انجام مي دهم .

چون مجاني براي كسي برنامه اي ننوشته ام كمك كرده ام ولي ننوشته ام.

راه حل :

براي اين منظور دو آرايه اي را ايجاد مي كني در اولي كاراكترهايي را قرار مي دهي كه در داس است و كد اسكي معادل آن را بدست آورده و به عنوان انديس آرايه ي دوم در نظر مي گيري و در آرايه ي دوم كاراكتر ويندوزي معادل را به همان انديس جاگذاري مي كني و در هنگام فراخواني نيز كافي است رشته اي را كه از داس آورده اي به كد اسكي معادل سازي كني و كاراكتر ويندوزي آن را از آرايه دوم استخراج كني كه انديس اين آرايه ي دوم همان كد اسكي كاراكتر داس است و محتويات آن كاراكتر ويندوز معادل است.

در سايه و مصلحت انديشي مولايمان به هر آن چه كه از علوم مي خواهيم برسيم.

از اينكه نمي توانم برنامه را بنويسم معذورم .دوست عزيز بايد اين جور چيز ها را درك كني.

با عرض پوزش و تشكر برادر كوچك شما محمد ممي زاده

arash_a

Registered User
لایک‌ها
0
براي اين منظور دو آرايه اي را ايجاد مي كني در اولي كاراكترهايي را قرار مي دهي كه در داس است و كد اسكي معادل آن را بدست آورده و به عنوان انديس آرايه ي دوم در نظر مي گيري و در آرايه ي دوم كاراكتر ويندوزي معادل را به همان انديس جاگذاري مي كني و در هنگام فراخواني نيز كافي است رشته اي را كه از داس آورده اي به كد اسكي معادل سازي كني و كاراكتر ويندوزي آن را از آرايه دوم استخراج كني كه انديس اين آرايه ي دوم همان كد اسكي كاراكتر داس است و محتويات آن كاراكتر ويندوز معادل است.

با این روش فکر کنم (99%) همون مشکل اصلی ( درست نیافتادن کاراکتر و یا عدد ) رفع نمیشه !!!!!

psbazar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان با اين كار هم فكر نميكنم مشكل حل بشه چون شما در داس مثلا يك حرف ب فقط دو شكل دارد ولي در ويندوز چهار حالت دارد و شما بايد چك كنيد كه حرف قبل و بعد از اون كاراكتر چي بوده...

موفق باشيد

بالا