برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل و .....

kabootar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چطور می تونم از طريق پيکاسو یا hello عکس آپلود کنم ؟ لطفا هرکس می دونه راهنمایی کنه ؟ :(

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز ايتدا سعي كنيد براي موضوع خود عنوان مناسبي انتخاب كنيد.
بعد اينكه اصلا پيكاسو و يا hello چيه؟ ميشه كمي براي ما هم توضيح بدي و يا لينكي از اينها معرفي كنيد. شايد تونستم بهتون كمكي كنم.

kabootar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
زمانی که در بلاگ اسپات تصمیم می گیریم عکس بزاریم روی ایکن عکس که کلیک می کنیم می پرسه اگر از ویندوز استفاده می کنید از hello استفاده کنید . انگار یک قابلیت جدید در بلاگ اسپات است برای عکس آپلود کردن .حالا بفرمایید من چه باید بکنم .

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بايد يه اكانت درست كني و اين برنامه (hello) رو دانلود كني بعد log in مي كني ، يه پنجره باز ميشه كه در قسمت سمت راست يه جا نوشته blogger bot ، روش دو بار كليك مي كني تا كليدهاي مربوط به بلاگر ظاهر بشه، بعد روي دكمه send picture (بالا سمت راست) كليك مي كني ، عكس مورد نظرتو با اكسپلورر انتخاب مي كني، بعد يه caption توي باكس پايين سمت راست مي نويسي و پابليش مي كني... تمومه!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دستتون درد نكنه بوف عزيز
اتفاقا من هم زماني كه به اون سايت رفتم بايد برنامه رو دانلود مي كردي و سپس با استفاده از اون برنامه عكسهاي رو به روي وبلاگ خود و يا به صورت share روي اينترنت با دوستان خود به نمايش ميگذاريد.

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خواهش مي كنم مشاهير جان.

حيف كه هنوز زياد جا نيفتاده اين برنامه وگرنه وسيله خيلي خوبيه براي ارسال عكس، چت هم ميشه كرد باهاش ولي خب...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از buf :
خواهش مي كنم مشاهير جان.

حيف كه هنوز زياد جا نيفتاده اين برنامه وگرنه وسيله خيلي خوبيه براي ارسال عكس، چت هم ميشه كرد باهاش ولي خب...
كاملا درسته با اين برنامه ميشه خيلي كارها رو كرد
من ديروز - پريروز بود كه اين برنامه رو به خاطر سوال دوستمون كردم و وقتي كه كمي باهاش كار كردم خيلي جالب بود.

بالا