برگزیده های پرشین تولز

یک هموطن در مورد بیتکوین به کمک من بشتابه!

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

دوستان من از یک سایت خارجی خرید داشتم ، شیوه پرداخت با بیتکوین داشت، چه جالب! رفتم دنبال اینکه چجوری حساب بیتکوین بازکنم و توش پول بریزیم و...

تو آموزش ها یه سایتی به نام blockchain بود ، من ثبت نام کردم و مراحل verify اون رو پشت هم انجام دادم
لکن الان یه مسئله ای هست و اون اینکه آدرس حساب بیتکوین من چیه که من بتونم از سایت واسطه ای یا از فردی بیتکوین بخرم؟
واقعا واسم گیج کننده بود! لطفا یه دوست عزیزی بیاد و منو نجات بده از این گمراهی!
سپاس

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
چرا میدونم چیزی شبیه به اینه ولی پیداش نمیکنم کجا نوشته شده!
ببخشید الان شما اگر بخاین از سایتی بیتکوین دریافت کنید از چه جایی اقدام میکنید؟ شما حساب BlockChain دارین یا چیز دیگه ایه؟

تو بلاک چین یه قسمت send و request داره که در قسمت رکوئست باید مقدار رو مشخص کرد و هر دفعه یه آدرس بیتکوین میده! خب مگه حساب بیتکوین یه عبارت ثابت نیست؟

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
اگر از سایتی بیت کوین بخواید بخرید یه شماره والت (حساب) که در اکانتتون هست و با ۱ شروع میشه به سایت یا شخص معرفی می کنید تا براتون واریز کنه.
اگر هم بخواید بیت ارسال کنید بالعکس.
بلاک چین این قابلیت را داره که هر چندتا شماره والت بخواید می تونید بسازید.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
چرا میدونم چیزی شبیه به اینه ولی پیداش نمیکنم کجا نوشته شده!
ببخشید الان شما اگر بخاین از سایتی بیتکوین دریافت کنید از چه جایی اقدام میکنید؟ شما حساب BlockChain دارین یا چیز دیگه ایه؟

تو بلاک چین یه قسمت send و request داره که در قسمت رکوئست باید مقدار رو مشخص کرد و هر دفعه یه آدرس بیتکوین میده! خب مگه حساب بیتکوین یه عبارت ثابت نیست؟
روی SETTINGS کلیک کن از قسمت Addresses می تونی آدرس بیت کویین رو پیدا کنی.

بالا