برگزیده های پرشین تولز

۱۰۰MB :persiangigفضاى اختصاصى وب رايگان قابل افزايش تا ۱GB

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Mortea :
اين رو تو فارس تك خونديد: :cool: :eek:
با تقديم درود و احترام،

سختي ها و محدوديت هاى موجود براى استفاده كنندگان واقعى اينترنت در ايران و كاربران حرفه اى پارسى زبان، بسيارى از متخصصين را به تلاش در رفع اين موانع واداشت و البته گام هاى مفيدى نيز در اين رابطه برداشته شده.
در اين موج پويا، ما نيز با قصد ارائه سرويس هاي مفيد و رايگان اهدافى را تعريف كرديم، و براساس اولويت هاى موجود، پاى در راهى گذاشتيم كه علاوه بر نيروى خويش به اراده حضور ديگر هم وطنان خويش نيزدل بسته ايم. بخشى از اين راه كه در انتها با تكميل مجموعه اى اينترنتى با نام persiangig پايان يافت هم اكنون داراي قابليت هاى متنوعى براي گردهم آوردن جمعى از اين كاربران است.

- ۱۰۰MB فضاى اختصاصى وب رايگان قابل افزايش تا ۱GB
- يك sub-domain با فرمت www.Username.persiangig.com
- ابزارهاى مناسب و نو تحت وب براى سهولت كاربران در مديريت اطلاعات خود از جمله اين قابليت ها مى باشد.

بنابراين ضمن دعوت از شما دوست عزيز جهت عضويت در persiangig به عنوان يك كاربر خاص، اميد داريم تا با دعوت از عزيزان، نخبگان و كاربران اينترنت به persiangig ، گسترش اين خانواده و تحكيم پايه هاى اين بناي نوپا را سرعت ببخشيد.

مشتاق دريافت انتقادهاى سازنده شما هستيم

نخبه هاش دعوت نامه هاشون رو رو كنند. از فردا بعد از گوگل و جي ميل بازي همه مي زنن تو كار پرشین گیگ بازی :p

سلام. من اکنون در پرشین گیگ عضو هستم. یک سؤال کوچک داشتم ، آیا مدیریت فایلها فقط از طریق وب و خود سایت امکان پذیر هست یا از طریق بیرون از سایت و با برنامه های مدیریت FTP تیز میتوان به آپلود کردن فایلها پرداخت؟
آدرس من در پزشین گیگ : porsman.persiangig.com
خودم بهشون میل زدم و پرسیدم ، گفتن نه ولی در آینده این رو هم خواهیم گذاشت.

sat2they

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Mortea :
اين رو تو فارس تك خونديد: :cool: :eek:
با تقديم درود و احترام،

سختي ها و محدوديت هاى موجود براى استفاده كنندگان واقعى اينترنت در ايران و كاربران حرفه اى پارسى زبان، بسيارى از متخصصين را به تلاش در رفع اين موانع واداشت و البته گام هاى مفيدى نيز در اين رابطه برداشته شده.
در اين موج پويا، ما نيز با قصد ارائه سرويس هاي مفيد و رايگان اهدافى را تعريف كرديم، و براساس اولويت هاى موجود، پاى در راهى گذاشتيم كه علاوه بر نيروى خويش به اراده حضور ديگر هم وطنان خويش نيزدل بسته ايم. بخشى از اين راه كه در انتها با تكميل مجموعه اى اينترنتى با نام persiangig پايان يافت هم اكنون داراي قابليت هاى متنوعى براي گردهم آوردن جمعى از اين كاربران است.

- يك sub-domain با فرمت www.Username.persiangig.com
- ابزارهاى مناسب و نو تحت وب براى سهولت كاربران در مديريت اطلاعات خود از جمله اين قابليت ها مى باشد.

بنابراين ضمن دعوت از شما دوست عزيز جهت عضويت در persiangig به عنوان يك كاربر خاص، اميد داريم تا با دعوت از عزيزان، نخبگان و كاربران اينترنت به persiangig ، گسترش اين خانواده و تحكيم پايه هاى اين بناي نوپا را سرعت ببخشيد.

مشتاق دريافت انتقادهاى سازنده شما هستيم

نخبه هاش دعوت نامه هاشون رو رو كنند. از فردا بعد از گوگل و جي ميل بازي همه مي زنن تو كار پرشین گیگ بازی :p

منم می خوام
Sat2they@g:) mail.com

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اولن که این آواتارت خیلی خفنه
دوم اینکه فعلا یدونه هم نیست
چه برسه به سه تا

kayvoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي بخشيد بابت اواتار اگه ناراحتتون مي کنه برش دارم
در رابطه با دعوتنامه هم از اين که فقط اهميت دادين خوندين ممنونم

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مي بخشيد بابت اواتار اگه ناراحتتون مي کنه برش دارم
در رابطه با دعوتنامه هم از اين که فقط اهميت دادين خوندين ممنونم
14.gif

خواهش میکنم
اگه دعوتنامه بدن در خدمتیم

safir57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايون محترم ! اگه دعوتنامه پرشين گيگ به دستتون رسيد و خواستيد ديگران رو هم در اون شريك كنيد من بسياز متشكر مي شم كه يكي از اونها باشم.
با تشكر ايمل من :
[email protected]

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از safir57 :
آقايون محترم ! اگه دعوتنامه پرشين گيگ به دستتون رسيد و خواستيد ديگران رو هم در اون شريك كنيد من بسياز متشكر مي شم كه يكي از اونها باشم.
با تشكر ايمل من :
[email protected]
باشه.
در ضمن لطفن ایمیلهاتونو با فونت معمولی بنویسید ... کور که نیستیم که... :blink:

shamsifard

Registered User
لایک‌ها
0
من مي خوام
باتشكر فراوان

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Mortea :
من در حدود 44 درصد از ظرفبت صد مگابایتی رو پر کردم.
ولی هنوز روی 100 مگابایت ، ظرفیتش مونده.
میشه بگید کی تکون میخوره ؟

sahar&mhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باعرض سلام
لطفا برای من نیز یه دعوت نامه بفرست
ایمیل ( [email protected] )
باتشکر وسپاس فراوان

بالا