برگزیده های پرشین تولز

۳۶۵ روز تا پایانی همیشگی بر ویندوز ایکس پی، اینترنت اکسپلورر۶، آفیس ۲۰۰۳؟

IT GALAXY

Registered User
تاریخ عضویت
23 مارس 2013
نوشته‌ها
473
لایک‌ها
277
IMAGE635011454218016452.jpg[h=3][/h] [h=1] ۳۶۵ روز تا پایانی همیشگی بر ویندوز ایکس پی، اینترنت اکسپلورر۶، آفیس ۲۰۰۳؟
1.png

[/h] [h=2] نرم افزار - فقط 365 روز به تعطیلی پشتیبانی از محبوبترین ویندوز – ویندوز ایکس پی- باقی مانده و این در حالی است که هنوز 38 درصد از کاربران اینترنت از این ویندوز برای کارهایشان استفاده می کنند.[/h]
[h=4] از نهم آوریل 2014 از وصله های امنیتی و آپدیت های حیاتی برای اینترنت اکسپلورر نسخه 6، ویندوز ایکس پی و آفیس 2003 و اکسچینج سرور 2003، اکسچینج سرور 2010 با سرویس پک دو؛ خبری نخواهد بود و مایکروسافت تعهدی برای پشتیبانی از این سیستم عامل ها و برنامه ها نخواهد داشت.
این در حالی است که بیش از 38 درصد از کاربران اینترنت هنوز ویندوز ایکس پی استفاده می کنند و این در حالی است که خطر گسترش بدافزارها و ویروسها روی ویندوز های قدیمی مانند ایکس پی بیشتر از قبل شده است.
بحثی که در اینجا وجود دارد این است که آیا کاربران تا یک سال آینده کامپیوترهای خود را به روز رسانی می کنند؟ اگر این کار را نکنند چه اتفاقی می افتد؟ آیا مایکروسافت مدت پشتیبانی را افزایش خواهد دارد؟
وجود نرم افزارهای قدیمی که صدها دلار پول بابت ان داده اند، مشکلات اقتصادی که مانع از به روز رسانی ویندوز قدیمی به جدید می شود و یا احساس رضایتمندی از سیستم عامل بدلیل انس گرفتن چند ساله با آن؛ دلایلی است که باعث شده تا هنوز 38 درصد از کاربران روی ایکس پی بمانند.
مایکروسافت هنوز از مشتریان خود می خواهد تا هر چه سریعتر از ویندوز ایکس پی به 7 یا 8 سوئیچ کنند. هر نوع موفقیت در این مرحله هم به سود مایکروسافت است و هم به سود مشتریان؛ چرا که در مواجه با اینترنت می توان جلوی نصب بدافزارها و بات نت های ارسال کننده اسپم و هرزنامه را روی ایکس پی بدون پشتیبانی را گرفت و یا می توان مانع از توزیع حملات DDOS و به خدمت گرفته شدن کامپیوتر دارای ایکس پی؛ شد.
منبع: ارس تکنیکا
56501
[/h]
کلیدواژه ها: ویندوز
 
بالا