برگزیده های پرشین تولز

███ لیمر : فروش تخصصی انواع محصولات MINIX و Xiaomi با قیمت ها و خدمات ویژه ███

passanger75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
بنده بعد خرید هنگام آپدیت گوشی دچار یک مشکل نرم افزاری شد که گوشی رو پس فرستادم به گفته خودشون و بعد از اصلاح صحیح و سالم برام پس فرستادن بدون هیچ هزینه ای
خرید خوبی بود اگه قصد خرید دارید شک نکنید:general601:

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
سلام. دوست عزیز من یک Redmi Note3 Pro 32GB Black میخوام.
موجود هست؟ قیمتش چنده ؟
شما با گارانتی یا بدون گارانتی میفروشید؟ ضمنا پک پلمب هست ؟

ممنون
سلام دوست عزیز. گوشی موجود هست و اتفاقا از دیروز تخفیف ویژه هم شده.گوشی ها پلمپ میان برامون و ما به رام گلوبال آپدیت میکنیم و تست سلامت میکنیم که از بایت سالم بودن گوشی ها مطمئن بشیم و اگر احیانا مشکلی داشته باشه فوری به شرکت اعلام کنیم و برای گارانتی اقدام کنیم. باز با تمام این احتیاط یک هفته هم مهلت تست به مشتری میدیم که از همه نظر محکم کاری کرده باشیم
http://limer.ir/product/xiaomi-redmi-note-3-pro
سلام بزرگپار
مشخص نیست redmi 4 prime مدل اسنپ 625 رنگ مشکی کی موجود میشه ؟ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
سلام. این رنگ برای نسخه پرایم تازه موجود شده و اختلاف قیمت حدودی 60تومنی با دو رنگ دیگه داره که فعلا برای مشتری چندان به صرفه نیست. الان مدل 16گیگ رنگ مشکی موجود هست.
http://limer.ir/product/redmi-4

reza_egbali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش ی شماره تلگرام بدین چون من با ویندوز فون میام سایتتون رو خوب بالا نمی اره اگه امروز سفارش بدم چند روزه به دستم می رسه؟ 3s 32 g دارین ؟ کیفیت گارد و گلستون چطوره؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
داداش ی شماره تلگرام بدین چون من با ویندوز فون میام سایتتون رو خوب بالا نمی اره اگه امروز سفارش بدم چند روزه به دستم می رسه؟ 3s 32 g دارین ؟ کیفیت گارد و گلستون چطوره؟
سلام. شماره تلگرام توی کانال تلگراممون هستش از طریق اون در ارتباط باشید.با توجه با اینکه مدل redmi 4 جدید اومده دیگه مدل redmi 3s نمیاریم. الان مدل redmi4 و redmi4 prime موجود هست.

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
سلام
redmi 4 prime طلایی کی موجود میشه؟
تخفیف واسه خرید اول تو سایت لحاظ میشه یانه؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
redmi 4 prime طلایی کی موجود میشه؟
تخفیف واسه خرید اول تو سایت لحاظ میشه یانه؟

سلام دوست عزیز. مورد درخواستی شما همین الان موجود هست و میتونید سفارش بدید.
http://limer.ir/product/redmi-4-prime/
قیمتای ما رو اگر با جاهای دیگه مقایسه کنید خودتون متوجه میشید که ما بهترین قیمتا رو میدیم و بیشترین تخیف برای همه اعمال شده.

msh12340

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام ردمی 4 پرایم موجود دارین؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
redmi note 4 64g هستش؟
گلس و قاب ژله ای داره تو پکش؟

سلام دوست من. مدل درخواستی شما Redmi Note4 64GB در دو رنگ مشکی و طلایی موجود هست. گلس و قاب ژله ای هم به همراه گوشی به عنوان اشانتیون تقدیم میشه

reza1078

Registered User
لایک‌ها
76
سلام دوست من. مدل درخواستی شما Redmi Note4 64GB در دو رنگ مشکی و طلایی موجود هست. گلس و قاب ژله ای هم به همراه گوشی به عنوان اشانتیون تقدیم میشه
ممنون از جوابتون
قیمتش؟
هزینه پستی چطوره؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
ممنون از جوابتون
قیمتش؟
هزینه پستی چطوره؟

از لینک زیر پیگیری کنید :
http://limer.ir/product/redmi-note-4
هزینه ارسال با پست پیشتاز رو هنگام ثبت سفارش میتونید وقتی کدپستی و آدرس تون را وارد کردید بطور دقیق توسط سیستم محاسبه میشه. معمولا حدود 8 تا 10 تومن بیشتر نمیشه

reza1078

Registered User
لایک‌ها
76
من می خوام یکی بگیرم
ولی بین redmi note 3 pro و redmi note 4 موندم
می گن باتری نوت 3 اش بهتره...
شما کدوم و پیشنهاد می کنید؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
من می خوام یکی بگیرم
ولی بین redmi note 3 pro و redmi note 4 موندم
می گن باتری نوت 3 اش بهتره...
شما کدوم و پیشنهاد می کنید؟
هر دو در یک سطح هستن. هر دو مدل هم ما موجود داریم. انتخاب با خودتون. از نظر کلی بخایید مقایسه کنید نوت4 بهتر هست.طراحی زیباتر و خوش دست تر و پرفورمنس بالاتر. باطری هر دو یکسان هست ولی میزان استفاده از بطری نیاز به رام بی نفص داره که برای نوت3 اینگونه هست و برای نوت4 هم در آپدیت هایی که براش میاد به سطح نوت3 خواهد رسید.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
درود بر شما

یک گوشی لمسی میخوام در حدود قیمت 250 تا 300 هزار تومان، فرصت انجام بازی رو که اصلاً ندارم

ولی مدلی باشه که بازیهای ساده مثل Candy و بازیهای فکری مثل شطرنج رو بتونه اجرا کنه، اجرای

نرم افزارهای اجتماعی و رابط کاربری ساده، شماره گیر با اعداد بزرگ، طول عمری باطری بالا، کیفیت

صدای مطلوب و واضح بلندگوی مکالمه، اسپیکر و میکروفون، اندازه صفحه نمایش 5 با کیفیت و رنگ

مناسب، حداقل حافظه داخلی 8 با قابلیت نصب کارت حافظه، داشتن استاندارد SAR و داشتن خدمات

مناسب و در صورت امکان فراوانی لوازم جانبی در بازار، با توجه به این موارد و مواردی که بهتر میدونید

لطفاً چند مدل مناسب معرفی کنید.

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
درود بر شما

یک گوشی لمسی میخوام در حدود قیمت 250 تا 300 هزار تومان، فرصت انجام بازی رو که اصلاً ندارم

ولی مدلی باشه که بازیهای ساده مثل Candy و بازیهای فکری مثل شطرنج رو بتونه اجرا کنه، اجرای

نرم افزارهای اجتماعی و رابط کاربری ساده، شماره گیر با اعداد بزرگ، طول عمری باطری بالا، کیفیت

صدای مطلوب و واضح بلندگوی مکالمه، اسپیکر و میکروفون، اندازه صفحه نمایش 5 با کیفیت و رنگ

مناسب، حداقل حافظه داخلی 8 با قابلیت نصب کارت حافظه، داشتن استاندارد SAR و داشتن خدمات

مناسب و در صورت امکان فراوانی لوازم جانبی در بازار، با توجه به این موارد و مواردی که بهتر میدونید

لطفاً چند مدل مناسب معرفی کنید.

سلام دوست من. با توجه به بودجه ای که شما دارین بعید میدونم چیز بدربخوری بتونید تهیه کنید.ارزونترین گوشی ما فعلا حدود 600 تومن هست که 2 برابر بودجه شماست. اگر بتونید تا این حد هزینه کنید گوشی redmi 4 گزینه عالی هست. زیبایی - کیفیت - صفحه نمایش کیفیت بالا - دو سیم 4جی و سنسور اثر انگشت و کلی امکانات دیگه

mehdisa

Registered User
لایک‌ها
6
ردمی 4 پرایم مشکی کی موجود میشه ؟

MINIX

Registered User
لایک‌ها
75
بالا