برگزیده های پرشین تولز

██ فروش بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی بازی در ایران ██

poyagh

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام.
قصد فروش بزرگ‌ترین سایت فروشگاه اینترنتی بازی در ایران رو دارم که این سایت تنها نیست و دارای چند بخش منحصر به فرد و همچنین چند سایت متصل بهش هست:
palex.top
: فروشگاه اصلی - سیستم ووکامرس - رتبه فعلی: 77000 جهان و 1900 ایران (تا 1500 ایران هم رفت)
palex.top/dl
دانلودسنتر بازی و فیلم و سریال که بیشتر در بازی فعالیت داره - سیستم وردپرس
support.palex.top
بخش پشتیبانی - اسکریپت کاملاً اختصاصی و عالی
utube.palex.top
دانلود و نمایش ویدئو از یوتیوب بدون فیل**

palex.in
دامنه ثابت - لندینگ پیج

sharedcdkey.ir
دامنه ثابت مخصوص یک دسته از محصولات سایت - لندینگ پیج

sharedps4.ir
دامنه ثابت مخصوص یک دسته از محصولات - لندینگ پیج

brouz.ir
دامنه مستقل دانلودسنتر بازی و فیلم و اپلیکیشن اما بیشتر در دانلود بازی فعاله و رتبه داره - رتبه 91000 و 2000 ایران
------
توضیحات:
- پالکس: پالکس بیشتر از 3 ساله که فعالیت خودش رو شروع کرده و در حوزه خرید و دانلود بازی‌های کامپیوتری جا افتاده و رتبه داره
کافیه تو گوگل بزنید "خرید بازی فلان" . اکثراً در رتبه نخست میاره و بعضاً در نتایج اول. مثلا "خرید بازی GTA V" یا...
از دامنه
4ushgah.com
شروع شد (الان پیج اتوریتیش 32 هست_ و در این مدت حدود 15 بار دامنه عوض کرده. در این مدت فقط فیلت*رینگ بدلیل بازی‌های TOP بوده و هیچ گونه فعالیت احضاریه‌ای نبوده... بازی‌های جدید و TOP رو هم میتونید در فروشگاه‌های بازی سطح شهر ببینید که دارن با مجوز میفروشن و این بازیا هم همونه دقیقاً ولی این کارشون عجیبه... کلاً هر بازی جدیدی که بیاد و کرک بشه تو اینترنت فیلتر میشه ولی تو سطح شهر نه...
حتی پاکت‌های پستیمون هم اختصاصیه که جزو استراتژیه...
- بخش دانلودسنتر: در این بخش هم بازی‌ها رو برای دانلود رایگان قرار میگیره. اکثر بازی‌ها هم که میذاریم وقتی تو گوگل سرچ بشه دانلود بازی فلان تو نتایج نخست و صفحه اول قرار میگیره. در این بخش همه بازی‌ها برای دانلود رایگان قرار نمیگیرند. بلکه 90% تا الان رایگانن و بعضیاشون خریدنی هست. (5 یا 10 هزار تومان). که هزینه کل سرور هم از همین دانلودهای غیر رایگان راحت در میاد. زمینه‌های دلخواه و کدهای مربوط به زمینه‌ها لسیار حرفه‌ایو منظم طراحی شده و برای گذاشتن پارت‌های دانلود بالا هم نیاز به زمان زیاد نیست (مثلا 50 پارت کلاً شاید 30 ثانیه طول بکشه!)
قسمت تریلرهاش هم باز زمینه دلخواهه که نیاز به آپلود و گذاشتن ویدئو تریلر نیست و از یوتیوب بدون مشکل و مستقیم پخش میشه
- بخش دانلود از یوتیوب: این بخش هممربوط به دانلود و نمایش مستقیم ویدئو از یوتیوبه که میتونید خودتون باش کار کنید و تو گوگل هم با کلمه دانلود از یوتیوب میاد تو صفحه اول (ادرس
youtube.palex.top
ادرس قبلیشه که فیلت*ر شد و رو این بخش زیاد حساسیت ندارم...)
کلاً سئو پالکس در حد عالی هست و اغلب در نتایج اول میاد

سایت
palex.in
ثابته که وقتی سایت فیلت*ر شد کاربرا از این سایت ادرس جدید رو پیدا میکنن

دو سایت
sharedcdkey و sharedps4
هر کدوم مربوط به دسته خاصی محصولاتن که توضیحات درش هست. لازمه به ذکره که
sharedcdkey یا cd key اشتراکی
کلاً از اول توسط پالکس ارائه شد و همه محصولات این دسته هم در رتبه اول گوگل هستن

سایت
brouz.ir
هم در زمینه‌های مختلف فعالیت کرده و پتانسیل داره ولی بیشتر در زمینه دانلود بازی . نقش مکمل داره برای افزایش فروش پالکس
---
هزینه‌ها:
سرور دانلود ایران - 14 ترابایت:
300 هزار تومان ماهانه
هاست در کل:
حدود 80 هزار تومان ماهانه
این هزینه‌ها همونطور که گفتم از بخش دانلودسنتر تامین میشه...
نویسنده: 800 هزار تومن ماهانه
تبلیغات: هر 3 ماه 1 تا 2 میلیون تبلیغات در سایت‌های AAA ایرانی
---
درآمد:
درآمد پالکس از فروش بازی و لایسنس ماهانه به بیش از 30 میلیون تومن هم رسیده که حدود 15 میلیونش سود بود
سود نرمال و فعلی بین 7 تا 10 میلیون ماهانس و گردش حساب بین 12 تا 20 میلیون تومن
تبلیغات کلیکی و پاپ آپ تو قسمت دانلودسنترها نذاشتم
اثبات در آمد فقط برای کسی که واقعاً قصد خرید داشته باشه با دریافت 100 هزار تومان ارائه میشه - اثبات آمار رو به کسی همینطوری نمیدم
---
قیمت کل: 50 میلیون تومان برای کلیه سایت‌های نام برده
---
دلیل فروش: روی پروژه دیگه دارم کار میکنم و نیاز به پولش دارم
---
استراتژی فروش و معرفی تامین کنندگان و اینکه صاحب جدید چی کار کنه درآمد و سودش از این هم بیشتر بشه کامل پس از فروش توضیح داده میشه و قطعاً نتایج فوق‌العاده‌ای داره که خودم تازه یاد گرفتم و وقت نکردم
همچنین سایت فعلاً فقط در زمینه PC فعاله ولی برای کنسول هم پتانسیلش رو داره. (در زمینه PS4 هم یه مدت فعال بود اما چون تامین‌کننده مناسب و منظم نبود همکاری پایان یافت)
---
شماره موبایل:
09192814115
پویا قاسمی
هم در واتس اپ و هم تلگرام و هم اینجا پاسخگوی سوالات هستم
فقط لطفاً نظر کارشناسی در تاپیک ندید - گزارش میشود

بالا