برگزیده های پرشین تولز

█▓▓█ فروش تعداد زیادی سیستم صوتی و تصویری ضبط و... با قیمتهای عالی █▓▓█

Registered User
لایک‌ها
49

akbar6222

Registered User
لایک‌ها
16
ازون سوالات قمر العجب بودا مگه ترازو دارم که بیام وزن کنم این سوالات چیه که میپرسی؟پول دو تا آناناسم نیست باید بیام تک تک وزنشون کنم بعد تایپیک بزنم؟
سوال برای این بود که برای برون کوه میخوام
این مورد نهم سونی موجوده احتمال داره اونم بردارم ازت کنترل داره؟در مورد این سیستم تعاریف زیادی شنیدم.اگر کنترل نداره آپشنهای تنظیم همه بدون کنترل کار میکنن

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سوال برای این بود که برای برون کوه میخوام
این مورد نهم سونی موجوده احتمال داره اونم بردارم ازت کنترل داره؟در مورد این سیستم تعاریف زیادی شنیدم.اگر کنترل نداره آپشنهای تنظیم همه بدون کنترل کار میکنن
هر چی تو عکس هست همونه.تمامی اپشن ها با کنترل کار میکنن اگر خواستی در خدمتم بین همه سیستم ها این یه مورد یه چیز دیگس

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
هر چی تو عکس هست همونه.تمامی اپشن ها با کنترل کار میکنن اگر خواستی در خدمتم بین همه سیستم ها این یه مورد یه چیز دیگس
ببخشید برعکس گفتم تمام آپشن ها بدون کنترل هم کار میکنن

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام جناب درویشی
موردی ندارید که یو اس بی بخوره؟
ممنون :)
سلام در حال حاضر خیر شما میتونی یه دی وی دی یو اس بی خور بخری به اینا یا هر چیز دیگه وصل کنی اینطوری مالکیت چیز دیگر رو هم دارید این بهتره

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
سلام جنای درویشی
بنده یدونه mhc-rv6600 دارم خواستم سئوال کنم چیزی که قوی تر و خوش صدا تر باشه با بیس بیشتر چی دارید و اگر بخوام این رو هم ازم بر میدارید ؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام جنای درویشی
بنده یدونه mhc-rv6600 دارم خواستم سئوال کنم چیزی که قوی تر و خوش صدا تر باشه با بیس بیشتر چی دارید و اگر بخوام این رو هم ازم بر میدارید ؟
سلام
VX555 تو رده مال خودته یه خورده صداش نسبت به اونی که داره بیشتره 3100 وات است.اگر حجم بیشتر میخواهی سیستمهای طبقاتی دارم صداشون بیشتر و عالی تره و قطعا قیمتها هم بالای 500-600 ت .خرید هم فعلا ندارم

rime

Registered User
لایک‌ها
24
با تشکر از جناب درویشی عزیز
صحیح و سالم با بسته بندی عالی دستم رسید

C O O L

Registered User
لایک‌ها
2
آقا بیژن شما اطلاع دارید به ضبط ما که خروجی ساب آپشنال داره از کدوم سابها میشه وصل کرد؟ مدل ضبط Sony MHC-GNZ7770 هستش.
شما خودت موجود داری؟!

Dr.Noise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مورد نهم هم فروخته شد
سلام جناب درویشی خوبی ؟!
یک ست خیلی تمیز ، حتی نیم ست خیل خوب چی داری ؟! باند و آمپش برام خیلی خیلی خیلی مهمه . صدای زیاد و اغراق شده نه . هر چی واقعی تر و شارپ تر باشه بهتره .
چیزی داری ؟! اگه هست عکس و قیمت رو هم ممنون میشم بگی ...
مرسی و منتظرم خیلی فوریه ...

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام
آقا بیژن شما اطلاع دارید به ضبط ما که خروجی ساب آپشنال داره از کدوم سابها میشه وصل کرد؟ مدل ضبط Sony MHC-GNZ7770 هستش.
شما خودت موجود داری؟!
سلام اطلاعی ندارم

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام جناب درویشی خوبی ؟!
یک ست خیلی تمیز ، حتی نیم ست خیل خوب چی داری ؟! باند و آمپش برام خیلی خیلی خیلی مهمه . صدای زیاد و اغراق شده نه . هر چی واقعی تر و شارپ تر باشه بهتره .
چیزی داری ؟! اگه هست عکس و قیمت رو هم ممنون میشم بگی ...
مرسی و منتظرم خیلی فوریه ...
سلام سیستم حرفه ای طبقاتی میخواهید؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام . بله به شرط نمیزی و سلامت کامل آمپ و خصوصا باندها . مثل مثلا kenwood 7i هستش موجود و اگر هست چند ؟!
کنوود a85 است بدون باند قیمت 600ت .این ست از بهترین ها است صدای فوق العا ده دلنشین و شارپ 7i هیچ حرفی در مقابل این ست نداره .قیمتش با باند تو بازار حدود 1700 است .باندش رو میتونی کنوود گیر بیاری اکثر بانددای کنوود روش ست میشه قیمت باند هم راحت با 300 ت گیر میتونید بیاری

Dr.Noise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کنوود a85 است بدون باند قیمت 600ت .این ست از بهترین ها است صدای فوق العا ده دلنشین و شارپ 7i هیچ حرفی در مقابل این ست نداره .قیمتش با باند تو بازار حدود 1700 است .باندش رو میتونی کنوود گیر بیاری اکثر بانددای کنوود روش ست میشه قیمت باند هم راحت با 300 ت گیر میتونید بیاری
ست کاملش یا فقط آمپ و اکولایزر ؟!؟ سالم و در حد نو؟!؟! قیمتش پایینتر نمیاد ؟!؟! مدلش از 7i جدیدتره یا قدیمی تر ؟؟!! ببخشید سوالام زیاد شد ...

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
ست کاملش یا فقط آمپ و اکولایزر ؟!؟ سالم و در حد نو؟!؟! قیمتش پایینتر نمیاد ؟!؟! مدلش از 7i جدیدتره یا قدیمی تر ؟؟!! ببخشید سوالام زیاد شد ...
ست 5طبقه.بله جدیدتره.7i حرفی برای گفتن با این ست نداره صدابازها برای این مدل سر ودست میشکونن

Dr.Noise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بالا