برگزیده های پرشین تولز

░▒▓█ پکیج 1300 تایی بک لینک با حداقل رنک 1 , فوق العاده ارزان █▓▒░

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12

بیش از 1300 بک لینک حداقل رنک 1 بر روی 500 دامین مختلف از IP های مختلف

سلام . دوستان و وبمستر های عزیز , قصد داریم سرویس لینک سازی یا خرید بک لینک ارائه بدیم که در اون ما اقدام به لینک سازی برای دوستان در بیش از 500 دامین معتبر میکنیم .

تمامی وبمستر ها با کلمه بک لینک و کاربرد اون و اهمیت بالای اون برای وب سایت ها با خبر هستند .

بک لینک بیشتر و معتبر تر = رتبه بهتر در گوگل = فروش بیشتر محصولات

به همین دلیل همیشه سعی در تهیه بک لینک معتبر و خوب برای سایتشون می کنند .

اگر یه نگاهی به قیمت ها داشته باشیم قیمت ماهیانه بک لینک داخل رنک های محتلف حداقل 3000 تومان هست .

بک لینک های ماهیانه هم در ایران اکثرا بصورت لینک دوستان قرار خواهد گرفت که اهمیت اون نسبت به چیزی که ما میخوایم معرفی کنیم به شما 100 % پایینتره .

از عوامل بدی که اکثر وبمستر ها در خرید بک لینک ماهیانه با اون مواجه میشن میشه به قیمت بالا نسبت به تعداد بک لینک , اهمیت کم برای موتور های جستجو گر ,

زمان اجاره ای بک لینک و ... اشاره کرد .

خب در اینجا ما سرویسی رو به شما معرفی میکنیم که 100 % از نظر مادی و از نظر کاربرد بهتر از بک لینک های اجاره ای هستند .

جدید ترین سرویس لینک سازی سئو 24 به شما فرصت رو میده تا با هزینه مناسب برای سایت خودتون حداقل 1300 بک لینک با حداقل پیج رنک ۱ بوسیله 4 روش مختلف ایجاد کنید .

درسته , 1300 بک لینک بر روی بیش از 500 دامین + حداقل پیج رنک 1 + 9 روش مختلف +
هزینه کاملا مناسب برای هر وبمستر = رتبه بهتر در گوگل

نحوه کار کاملا ساده و طبیعی است !!! ارسال لینک وب سایت شما در قالب کلات کلیدی شما بصورت ارسال پست در سایت های

مقاله ای , دایرکتوری های سایت ها , فروم پروفایل , وبلاگ ها , کتاب های میهمان , ترک بک , سایت های دانشنامه ای
, کوتاه کننده لینک , ایندکس کننده وب سایت

برای نمونه کار هم ما این روش رو روی وب سایت خودمون تست کردیم و نتایج زیر طی مدت 1 ماه بدست اومده :

.....................................

کلمه سئو تضمینی سایت با رتبه فعلی 2

کلمه بک لینک با رتبه فعلی 5

کلمه سئو تضمینی با رتبه فعلی 12

کلمه خرید بک لینک با رتبه فعلی 37

کلمه سئو سایت با رتبه فعلی 26

.....................................

اما نحوه خرید این بسته از سئو 24 ,

برای انتخاب و خرید بسته مورد نظرتون به سایت مراجعه فرمایید

برای خرید این بسته شما میتوانید بصورت آنلاین خرید کرده و بعد از خرید آدرس اینترنتی مورد نظر +5 کلمه کلیدی خودتون رو برای ما ایمیل کنید .

مدت زمان تکمیل این بسته 5 روز می باشد و در روز سوم گزارش کاملی از بک لینک ها + رنک هر لینک در فایل اکسل برای شما ارسال می گردد .

با این روش هم شما در وقتتون برای پیدا کرده بک لینک مناسب صرفه جویی کردید و هم در پرداختتون برای بک لینک مقرون به صرفه .

وب سایت : سئو 24 | سئو سایت

ایمیل : [email protected]

آیدی یاهو : l24_co

Last edited:

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12
یه سفارش داده شد
با تشکر از ایشان
منتظر نتایج خوبشون هستم

تشکر حسین جان , لطفا آدرس اینترنتی + 3 کلمه کلیدی + رنک فعلی رو به ایمیلم یا بصورت پیغام خصوصی ارسال کن .

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
تشکر حسین جان , لطفا آدرس اینترنتی + 3 کلمه کلیدی + رنک فعلی رو به ایمیلم یا بصورت پیغام خصوصی ارسال کن .

سلام
براتون ارسال کرده بودم دیروز.
صندوقتون روهم لطفا خالی کنید
مطلب دیگه ای هم نوشته بودم که ممنون میشم پاسخ اون روهم ارسال کنید که 550 درسته یا 1300
متشکرم

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12
داداش، صندوقت پره

مشکل بر طرف شد .

سلام
براتون ارسال کرده بودم دیروز.
صندوقتون روهم لطفا خالی کنید
مطلب دیگه ای هم نوشته بودم که ممنون میشم پاسخ اون روهم ارسال کنید که 550 درسته یا 1300
متشکرم

براتون پیغام خصوصی کردم .

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
براتون پیغام خصوصی کردم .

از ظهر که بنده بعد از واریز به شما عزیز پیغام دادم هیچ پیغامی به بنده نرسیده، احتمالا مشکل سیستم پی تی بوده
دوباره تلاش کنید وپیغام هایی که برای بنده فرستادید رو همگی رو مجددا ارسال کنید

shyton

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

لطفا شرایط و روش خرید رو برای من هم کامل ارسال نمایید.

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12
فروش بک لینک در رنک 6 و 5 و 4 - پیج رنک 6 گوگل

خرید بک لینک در رنک 6 گوگل
شما در صفحات داخلی DownloadPaper.ir گردش کنید.بیشتر از 40 صفحه دارای رنک 5 دارد. برای نمونه صفحه تماس با ما ، وبلاگ،تالار گفتگو، صفحه ورود سایت، سرویس دانلود مقاله،پیوندها و...

صفحه اول سایت ما دارای رنک 6 می‌باشد. همچینین صفحات دیگر سایت دارای رنکهای 5 و 4 و 3 هستند. به عنوان نمونه صفحات زیر در سایت دارای رنک 5 گوگل می باشند :
صفحه وبلاگ - تالار گفتگو - پیوندها - آشنایی با موسسه اطلاعات علمی ISI - پایگاه های اطلاعات علمی- (Scientific databases) - معرفی ebsco
سرویس دانلود مقالات علمی - معرفی پایگاه های علمی - نرم افزار endNote - موسسه علمی ISI -راهنمای استفاده از پایگاه های علمی
ISI WEB - و ....

پرتال دانلود مقالات علمی با رنک 6 گوگل ، اماده پذیرش لینک سایت شما می باشد - برای کسب اطلاع از قیمتها با ایمیل [email protected] و یا شماره همراه : 09397345867 تماس بگیرید.
Page Rank 6 Google -----> دانلود مقاله
این سایت نزدیک به 5 هزار صفحه ایندکس شده در گوگل دارد.

همجنین با اضافه کردن لینک سایت خود در سایت دیگر ما به آدرس DownloadPaper.paak-mech.com با رنک 4 گوگل از تخفیف ویژه برخوردار شوید.
امکان اضافه کردن لینک شما در صفحه پیوندها سایت downloadpaper.ir با رنک 5 و همراه با سه خط توضیح با هزینه 4 هزار تومان در ماه و 10 هزار تومان در سه ماه، فراهم است.

فروش بک لینک (BackLink)
لینک شما در تمام صفحات سایت در قسمت لینک دوستان در پایین صفحه به صورت دوفالو (Do follow) و مستقیم اضافه می شود.
در سایت DownloadPaper.ir ( با رنک 6 گوگل) - follow

در سایت DownloadPaper.ir ( با رنک 6 گوگل) - nofollow

در سایت پسورد دانشگاه ها ، یوزر و پسورد سایت های علمی ، پسورد ساینس دایرکت ( با رنک 4 گوگل)

مشخص شدن لینک شما در این قسمت به صورت متمایز (بولد وطلایی رنگ شبیه لینک بانک مقاله ISIدر سایت) ، هر ماه 500 تومان به مبالغ بالا افزوده می‌شود.

در سایت DownloadPaper.Paak-mech.com ( با رنک 4 گوگل)

مشخص شدن لینک شما در این قسمت به صورت متمایز (بولد وطلایی رنگ شبیه لینک بانک مقاله ISIدر سایت) ، هر ماه 500 تومان به مبالغ بالا افزوده می‌شود.
لینک مستقیم در صفحه پیوندها DownloadPaper.ir (رنک 5 صفحه) –با دو خط توضیحات
30 روزه --------> 4 هزار تومان
90 روزه ---------> 10 هزار تومان
180 روزه --------> 17 هزار تومان

در سایت gigapaper.ir (رنک 5) در صفحه لاگین دارد به ادرس : دانلود رایگان مقاله
و صفحه اصلی سایت دارای رنک 3 – که لینک شما به صفحات سایت gigapaper.ir و صفحه لاگین اضافه می شود.

تخفیفات

در صورتی که علاوه بر سفارش بک لینک در سایت DownloadPaper.ir ، در سایت DownloadPaper.Paak-mech.com یا DownloadMaghale.ir سفارش بک لینک دهید، هزینه سفارش در سایت دوم با 10% تخفیف محاسبه خواهد شد.
1- در صورتی که علاوه بر سفارش بک لینک در سایت DownloadPaper.ir ، در سایت DownloadPaper.Paak-mech.com و DownloadMaghale.ir سفارش بک لینک دهید، هزینه سفارش در هر دو سایت با 12% تخفیف محاسبه خواهد شد.

کاربر بی قانون تایبی ,‌میشه لطفا حق و حقوق خودتون رو رعایت کنید !!! ممنون میشم یکی از مدیران پست این آقا رو پاک کرده و باهاشون برخورد کنند !!!

سلام

لطفا شرایط و روش خرید رو برای من هم کامل ارسال نمایید.

سلام . شرایط فقط اینکه شما بصورت آنلاین خرید میکنید و بعد از خرید ۳ کلمه کلیدی +‌ آدرس سایت رو برای ما ایمیل میکنید . طی ۳ روز گزارش کامل لینک ها برای شما ارسال می گردد .

shyton

Registered User
لایک‌ها
12
سلام . شرایط فقط اینکه شما بصورت آنلاین خرید میکنید و بعد از خرید ۳ کلمه کلیدی +‌ آدرس سایت رو برای ما ایمیل میکنید . طی ۳ روز گزارش کامل لینک ها برای شما ارسال می گردد .[/QUOTE]

اوکی بعد از پایان 3 روز من با سایت مثلا Backlink Checker چک کنم نتیجه آن نمایش داده میشه؟

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12
سلام . شرایط فقط اینکه شما بصورت آنلاین خرید میکنید و بعد از خرید ۳ کلمه کلیدی +‌ آدرس سایت رو برای ما ایمیل میکنید . طی ۳ روز گزارش کامل لینک ها برای شما ارسال می گردد .

اوکی بعد از پایان 3 روز من با سایت مثلا Backlink Checker چک کنم نتیجه آن نمایش داده میشه؟[/QUOTE]

در پایان 3 روز ما گزارش در فایل اکسل براتون ارسال میکنیم . از روز چهارم شما از طریق ساید Ahrefs.com اگر چک کنید شاهد افزایش بک لینک هاتون هستید . و درخواستی که داریم اگر میخواید با ما کار کنید لطفا 1 هفته تنها اجازه کار به ما بدید و از سرویس دیگه ای استفاده نکنید .

با تشکر

babakoch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام

بنده از پکيج قبلی شما خريداری کردم، آيا اين با قبلی که 500تا بود کاملاً فرق داره يا 1300-500=800؟

و در صورت خريد اين پکيج آيا تخفيف هم ميدين؟

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
سلام
قبلا از این تاپیک دو تا پکیج ازتون گرفته بودم: http://forum.persiantools.com/t432493.html
الان چطوره؟ اینها همونها هستن یا متفاوت از اونهاست؟
اگر متفاوت هست یا لینکهای دیگه هستن ممنون میشم قیمت رو با تخفیف سابقه همکاری و ... اعلام کنی
ممنون

L24.co

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
قبلا از این تاپیک دو تا پکیج ازتون گرفته بودم: http://forum.persiantools.com/t432493.html
الان چطوره؟ اینها همونها هستن یا متفاوت از اونهاست؟
اگر متفاوت هست یا لینکهای دیگه هستن ممنون میشم قیمت رو با تخفیف سابقه همکاری و ... اعلام کنی
ممنون

لینک ها کاملا متفاوت هستند و افزایش رتبه سایت در گوگل ۱۰۰ ٪ تضمینی . برای خرید میتونید از سایت بسته مورد نظر رو انتخاب کنید .

mhy1

Registered User
لایک‌ها
246
لینک ها کاملا متفاوت هستند و افزایش رتبه سایت در گوگل ۱۰۰ ٪ تضمینی . برای خرید میتونید از سایت بسته مورد نظر رو انتخاب کنید .
بین 200 تا 400 هزار تومنه!!
ارزون چی دارید؟
لینکها بعد چند وقت برداشته میشن؟ ...

بالا