برگزیده های پرشین تولز

▓▒░░◬░░▒▓سفارش انواع کالا از فروشگاه های آنلاین چین و www.aliexpress.com+ نماد اعتماد▓▒░░◬░░▒▓

parsa3060

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
57
8bex_201.jpg

5snu_hcmu_images.jpg

10خرید اول تا 15 فروردین بدون کارمزد انجام می شود.

نکاتی که قبل از خرید باید در نظر داشته باشید :

مبلغ کالا بر اساس قیمت روز دلار حساب می شود
هر کالایی با هر قیمتی از علی اکسپرس خرید خواهد شد

1)کلیه سفارشات 100% بیمه میشن و اگر تحت هر شرایطی بارتون از بین رفت کل مبلغ به حساب شما برگشت داده میشه.

2) هزينه حمل و نقل : به وزن کالا مربوط مي باشد بدين معني که هرچه وزن کالا بيشتر شود به مراتب هزينه آن افزايش مي يابد.

3) مسئوليت تمامي خريدهاي شما تا زمان تحويل کالا به عهده ماست . بدين معني که اگر کالاي شما گم شود يا حتي آسيب ببيند هزينه آن به صورت کامل برگشت داده مي شود.

4) تحویل کالا بین 20 تا 59 روزه می باشد در صورت طول کشیدن بیش از 59 روز به ازای هر روز تاخیر مبلغ3000 تومان به مشتری بابت مبلغ تاخیر پرداخت می شود.

5) اگر زمان سفارش تا تحویل کالا بیش از 65 روز طول بکشد مبلغ سفارش کاملا به خریدار عودت داده می شود ( این بند یعنی امکان نرسیدن کالا هم وجود دارد)

6) مبلغ اعلامی مبلغ نهایی می باشد و ترخیص کالا را ما انجام می دهیم و خریدار بابت دریافت کالا هیچ مبلغی پرداخت نمی کند.

چگونه خرید کنم؟
پاسخ:
- ارسال لینک محصول در همین تاپیک
- محاسبه و اعلام قیمت نهایی توسط ما
- واریز مبلغ به حساب
- ارسال مشخصات شما (نام- نام خانوادگی-آدرس کامل پستی-کد پستی- شماره تماس)
- خرید محصول و تحویل محصول به شما

Last edited:

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
با توجه به مشكلات علي اكسپرس در مورد ارسال مستقيم به ايران، هزينه اضافي حمل هم در نظر ميگيرين يا همون هزينه حملي كه فروشنده اعلام ميكنه مبناي محاسبه قيمت هست(مثلا براي Free shipping چطور عمل ميكنين)؟
در مورد موارد گمركي هم توضيح بفرمايين (بر عهده خود مشتري هست ؟)

parsa3060

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
57
با توجه به مشكلات علي اكسپرس در مورد ارسال مستقيم به ايران، هزينه اضافي حمل هم در نظر ميگيرين يا همون هزينه حملي كه فروشنده اعلام ميكنه مبناي محاسبه قيمت هست(مثلا براي Free shipping چطور عمل ميكنين)؟
در مورد موارد گمركي هم توضيح بفرمايين (بر عهده خود مشتري هست ؟)
من قبلا گفتم برای کالا های سبک من هزینه ای نمیگیرم و فقط هزینه ای که دلاریش هست مثلا اگر جنسی 100 دلاره من همون 100 دلارو میگیرم ازتون نه بیشتر برای 10 سفارش اول اینطور هست و در این روش بار بین 29 تا 49 روز به شما می رسد بدون هزینه گمرکی!(این هزینه را شرکت ما پرداخت می کند فقط برای 10 سفارش اول)

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
وقت بخیر
من تا بحال خرید از چین انجام ندادم پس از مبتدیانه پاسخ دادن نترسید
این :

https://m.aliexpress.com/s/item/32742834215.html#autostay

هزینه ی تمام شدش با احتساب ارسال و گمرک چقدر میشه ؟ و این که گوشی اصل هست دیگه ؟

ممنون

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
https://www.aliexpress.com/item/Uni...lgo_pvid=173b5b23-e739-49a9-98fe-db3d6dca329d

- رنگ Red Size:M
- رنگ Red Size:L
- رنگ Blue Size:XXL

هر سه با هم، قیمت وشرایط لطفا

بالا