برگزیده های پرشین تولز

◄←←←فروش ویژه تلویزیون آکبند 3D-LED-46 سامسونگ سری 8 با قیمت استثنائی→→→►

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
Capture.JPG20130105001.jpgبا سلام خدمت همه دوستان

فروخته شد

دو هفته پیش سفارشاتم از مالزی برام رسید، که تو اینها دو عدد تلویزیون اسمارت سامسونگ سری 8 رو سفارش دادم.(چون از لحاظ امکانات بهترین سری تو 3D-LED های سامسونگ هستن )که یکیشون 55 و دیگری 46 اینچ هستش. 55 اینچ رو دارم استفاده میکنم و 46 اینچ رو هنوز از تو کارتن در نیاوردم و الان هم قصد فروش اون رو گرفتم.

تلویزیون گیرنده دیجیتال داره و برای فرکانسهای ایران تنظیم شده.(همین مدل رو سام سرویس با گارانتی خودش به اسم UA46D8880 به فروش می رسونه)

دارای منوی کاملاً فارسی و بصورت فول از زبان فارسی پشتیبانی میکنه(هم زیر نویس فیلمها و هم تله تکست)

3 عدد ورودی USB داره که تمامی فرمتهای ویدیوئی و عکس و موسیقی رو با یه سری تنظیمات پیشرفته پخش میکنه. و همچنین شما میتونین هر نوع فلشی رو بهش وصل کنید و ساپورت میکنه.
حتی هاردهای اکسترنال با هر ظرفیتی(با آداپتور و بدون آداپتور)

4 عدد ورودی HDMI داره که یکیشون با قابلیت ARC)AUDIO RETURN CHANNEL) هستش. ARC قابلیتی هستش که صدای خروجی تلویزیون رو بدون اینکه به ورودی AUX دستگاهی مثل سینمای خانواده با سیم وصل کنید، بطور اتوماتیک از طریق همون کابل HDMI ایی که به تلویزیون و سینمای خانواده وصل کردین، بدون افت کیفیت پخش میکنه.

گیرنده WIFI و گیرنده بلوتوث داره و بطور کامل تمامی دیوایس ها رو ساپورت میکنه.

حافظه داخلی 1 گیگابایتی برای ذخیره نرم افزار هایی که روش نصب میکنید داره.

این 3D-LED بدون فریم طراحی شده و همین موضوع خودش باعث برجسته تر دیده شدن تصاویر میشه. و همچنین بصورت فوق باریک(ضخامت کمتر از 3 سانت) طراحی شده.
بصورت فول 3D هستش. یعنی حتی تصاویری رو که 3D نیستن رو به 3D تبدیل میکنه
.

دارای سیستم MOTION PLUS با ریت 800 MHz هستش که هیچوقت تصویرهای سریع رو تکه تکه و با مکث پخش نمیکنه.
دارای نسبت کنتراست 1:20,000,000 هستش

و کلی امکانات دیگه که خیلی زیاد میشه اگه بخوام بنویسم. ولی لینک این تلویزیون رو میزارم تا خودتون بررسی کنید و بیشتر با این برند فوق العاده آشنا بشین:

Samsung 46'' LED TV UA46D8000 - Price in India, Reviews, Ratings & Specifications | PlayMore.in

Khoury Home :: SAMSUNG UA46D8000

به همراه تلویزیون هم دو عدد عینک 3D اورجینال با یک فیلم بلوری 3D اورجینال به همراه یک کابل HDMI اورجینال هدیه داده میشود.

قیمت پایه و پیشنهادی رو 4.180.000 میزارم که فکر کنم قیمتش مناسب باشه. اگر هم خواستین میتونین بصورت مزایده ایش کنین. که در این صورت براش زمان تعیین میکنم.

از دوستان خواهش میکنم تا قیمتهای زیر پایه رو بزارن برای PM و در همین تاپیک فقط مصرف کننده های عزیز به بحث راجع به قیمت بپردازن.
در ضمن هر سوالی که راجع به این برند و این مدل داشتین رو ازم بپرسین که بطور واضح توضیح بدم.

ممنون از همه ی دوستان خوبم
:)

فایل های ضمیمه

• f1.jpg
    f1.jpg
    261.4 KB · نمایش ها: 374
  • dimension_3_1copy.jpg
    dimension_3_1copy.jpg
    45.8 KB · نمایش ها: 363
  • f3.jpg
    f3.jpg
    32 KB · نمایش ها: 364
Last edited:

rezaya_67

Registered User
لایک‌ها
73

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر محترم
ضمن سلام
این سری و خصوصا این مدل از سامسونگ، یکی از بهترینهاییه که سامسونگ ارائه داده. و امیدوارم خوب بفروشید
قابل توجه دوستان
طی معاملاتی که با استارتر محترم داشتم (بالای 3000/000 تومان) ، از رو راستی، و صدق گفتار ایشان، لذت وافری برده ام
و به جرات میتونم بگم که یکی از بهترینهای پرشین تولز هستند که با ایشان مراوده داشتم.
و جدا از معاملات انجام شده و تعارفات، آشنایی با آن شخص بزرگوار و متین هم، افتخاری بود که نصیب بنده شده بود.
لذا دوستان، در امر خرید از ایشان شک نکنید و دوستانی که احتیاج به مورد فوق دارند، دست دست نکنند که هم جنس TV و هم جنس خود فروشنده اش، نـــابــــــه.
همگی زنده باشید

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
استارتر محترم
ضمن سلام
این سری و خصوصا این مدل از سامسونگ، یکی از بهترینهاییه که سامسونگ ارائه داده. و امیدوارم خوب بفروشید
قابل توجه دوستان
طی معاملاتی که با استارتر محترم داشتم (بالای 3000/000 تومان) ، از رو راستی، و صدق گفتار ایشان، لذت وافری برده ام
و به جرات میتونم بگم که یکی از بهترینهای پرشین تولز هستند که با ایشان مراوده داشتم.
و جدا از معاملات انجام شده و تعارفات، آشنایی با آن شخص بزرگوار و متین هم، افتخاری بود که نصیب بنده شده بود.
لذا دوستان، در امر خرید از ایشان شک نکنید و دوستانی که احتیاج به مورد فوق دارند، دست دست نکنند که هم جنس TV و هم جنس خود فروشنده اش، نـــابــــــه.
همگی زنده باشید

نظر لطفتونه مهدی جان.
دوستان در ضمن با مصرف کننده واقعی هم حسابی راه میام ;)
به هر حال گذاشتیم برای فروش، برای خودمون هم نمیخواییم نگهش داریم....:)

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
قيمت مناسب و ما بدون نقدينگی، خوب بفروشيد.

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوست من
اون55اینچ رونمیفروشید?من دنبال55هستم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
سلام.
دوست خوبم شرمنده خونه ما 46 براش کوچیکه برای همین 55 رو داریم استفاده میکنیم.
از لحاظ قیمت هم 46 تا 55 یک جهش باور نکردنی در قیمت هستش. که تنها دلیل این امر طبق گفته های سایت سامسونگ کم بودن تقاضای بازار جهانی و در نتیجه کمتر تولید شدن اون و بالطبع افزایش قیمتش هست.
شما اگه همین 46 رو بخوای باهات دانشجویی حساب میکنم..
.;)

قيمت مناسب و ما بدون نقدينگی، خوب بفروشيد.
سلام.
اختیار داری دوست خوبم. این هم اصلاً هیچ قابلت رو نداره. شما اراده کن تا همینطوری تقدیم کنیم...

راستی یادم رفت بگم
در سامسونگ سری 8000 از تکنولوژی Edge LED استفاده نشده بلکه از تکنولوژی کامل Local LED Dimming استفاده می کنه (یعنی LED در تمام پشت صفحه اون هست)
این رو گفتم تا این مدل رو با سری 6 یا 7 اشتباه نگیرین
ممنون
:rolleyes:

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز گارانتی که نداره ؟ قیمت آخر با نخفیف.

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز گارانتی که نداره ؟ قیمت آخر با نخفیف.
سلام داداش گلم.
گارانتیش بین المللی هستش و فقط تو کشورهایی که تو عکس دوم هم هست ساپورت میشه. ولی شما اصلاً نگران نباش سامسونگ از هر امتحانی سر بلند بیرون اومده. بعیده طوریش بشه. بخاطر همین هم هستش که 60 درصد بازار جهانی فروش ال ای دی رو برای خودش کرده.....
در مورد قیمت هم پ خ دادم خدمتتون. لطفاً چک کنید....
ممنون:)

commander

Registered User
لایک‌ها
406
محمد جان
پخ دادم خدمتتون
لطفا بررسی فرمایید

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
محمد جان
پخ دادم خدمتتون
لطفا بررسی فرمایید
مهدی جان اگه میدونستم شما هم تلویزیون میخوای که دیگه اصلاً تاپیکش رو نمیزدم! همینجوری میاوردم و تقدیمتون میکردم.:happy:

داداش گلم پ خ دادم خدمتتون. لطفاً چکش کنید
ممنون

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
من دنبالش بودم و هستم اگه به قیمتش بدین.
سه ماه پیش ۳ تا ازش با گارانتی سام سرویس و سینما خانواده گرفتم برای آشناها دونه ای ۳۲۰۰ . البته ۲ جور فریم داشت یه مدل شیشه ای و یه مدل تیتانیوم که شیشه ایش ۵۰۰ ارزونتر بود. مال شما کدوم مدلشه؟ سامسونگ الان مدل es دوربیندار زده و دیگه سری دی تولید نمیشه

commander

Registered User
لایک‌ها
406
مهدی جان اگه میدونستم شما هم تلویزیون میخوای که دیگه اصلاً تاپیکش رو نمیزدم! همینجوری میاوردم و تقدیمتون میکردم.:happy:

داداش گلم پ خ دادم خدمتتون. لطفاً چکش کنید
ممنون

ممنون داداش گلم
و نهایت لطفیست که نسبت بهم دارید
راستش مانیتور رو برای یکی از دوستان میخوام که قراره ظرف امروز یا فردا خبرش رو بهم بده
و به احتمال 90% برش میدارم
ممنونن و زنده باشید

Last edited:

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
من دنبالش بودم و هستم اگه به قیمتش بدین.
سه ماه پیش ۳ تا ازش با گارانتی سام سرویس و سینما خانواده گرفتم برای آشناها دونه ای ۳۲۰۰ . البته ۲ جور فریم داشت یه مدل شیشه ای و یه مدل تیتانیوم که شیشه ایش ۵۰۰ ارزونتر بود. مال شما کدوم مدلشه؟ سامسونگ الان مدل es دوربیندار زده و دیگه سری دی تولید نمیشه
دوست خوبم 3 ماه ؟!!! با این وضعیتی که بازار داره شما بگو یکساعت پیش...!
براتون پیام فرستادم و بطور کامل توضیح دادم که جای هیچ شک و شبه ای نمونده باشه!!
ممنون از لطفتون

Mehrang

Registered User
لایک‌ها
17
این کدوم مدلش هست؟ شیشه ای یا تیتانیوم؟

msa_6292

Registered User
لایک‌ها
4
این کدوم مدلش هست؟ شیشه ای یا تیتانیوم؟
سلام دوست خوبم.
برای ایشون پیام دادم یادم رفت که اینجا بگم.شرمنده:happy:
مدلهایی که دورشون شیشه ایی یا پلاستیکی هستش در سری های 5 و6 تولید شدن.
سامسونگ، سری 8 رو فقط با فریم تیتانیوم به بازار داده!

Mehrang

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوست خوبم.
برای ایشون پیام دادم یادم رفت که اینجا بگم.شرمنده:happy:
مدلهایی که دورشون شیشه ایی یا پلاستیکی هستش در سری های 5 و6 تولید شدن.
سامسونگ، سری 8 رو فقط با فریم تیتانیوم به بازار داده!

ممنون بابت توضیحات. آکبند هست یعنی کلا در کارتون باز نشده؟

بالا