برگزیده های پرشین تولز

●●●.:: فــروش ویژه جــدیدترین مدل های عینک آفتابـی با قیمت استثنایـی ::.●●● - منتظر سورپرایز ماباشید

Arash Moghaddas

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوست گرامی متأسفانه این مدل رو الان نداریم تعداد کمی داشتیم که زود تموم شد ، این مدل ریبن تو بازار خیلی سخت پیدا میشه ! اگر تونستیم باز تهیه میکنیم :)
اما مدل AO که در تاپیک قبل پرسیده بودید هنوز چند عدد موجوده و همونطور که میبینید به شدت کاهش قیمت پیدا کرده اگر خواستید درخدمتم

ببخشيد كه دير جواب ميدم، دوست خوبم AO اين مدلش رو ازش دارم الان دنبال ٣٤٢٢ريبن هستم؛ اگه دوباره براتون رسيد حتماً بهم خبر بديد!

Last edited:

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
ببخشيد كه دير جواب ميدم، دوست خوبم AO اين مدلش رو ازش دارم الان دنبال ٣٤٢٢ريبن هستم؛ اگه دوباره براتون رسيد حتماً بهم خبر بديد!
خواهش میکنم داداش این حرفا چیه ... آوردیم حتما" بهت اطلاع میدم ;)

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
سلام من این عینکو میخوام...پلیس کد2...همین رنگ...البته با ست کامل...تهران هستم و میخوام زود به دستم برسه...با پیک میفرستید؟؟شرایطه پرداخت به چه صورته؟؟۲۰۱۴۰۹۰۴_۱۰۴۵۴۹.jpg
من شماره ی شمارو ندارم واسه هماهنگی ولی شماره ی من اینه: 09214031203

Last edited:

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام من این عینکو میخوام...پلیس کد2...همین رنگ...البته با ست کامل...تهران هستم و میخوام زود به دستم برسه...با پیک میفرستید؟؟شرایطه پرداخت به چه صورته؟؟مشاهده پیوست 681659
من شماره ی شمارو ندارم واسه هماهنگی ولی شماره ی من اینه: 09214031203
ارسال شد خدمتتون

_WAVE_

Registered User
لایک‌ها
13
لطفا قیمت و سایز و رنگ بندی مدلای AO پایلوت رو برام بفرستید/
ممنون

امین ایمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز تا دو سه روز پیش قصد داشتم دوتا از عینک ها رو خریداری کنم اما امشب که به قیمتش نگاه کردم افزایش داشت.خواهشن دوباره به حالت قبل برگردون.مخسی

i-viber.ir

Registered User
لایک‌ها
29
این مدل با ست و بدون ست چند؟ هزین پست تا مشهد چند؟
ب
%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B4_%DB%B1%DB%B0%DB%B4%DB%B5%DB%B4%DB%B9-jpg.681659

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز تا دو سه روز پیش قصد داشتم دوتا از عینک ها رو خریداری کنم اما امشب که به قیمتش نگاه کردم افزایش داشت.خواهشن دوباره به حالت قبل برگردون.مخسی
سلام داداش خدمتت عزض کنم که بدلیل فروش خارج از فروم موجودی بعضی مدل ها به سرعت تموم میشه و قیمت خرید پارت جدید بالاتره و در نتیجه قیمت فروش ما هم بیشتر میشه. ضمناً هزینه بسته بندی و ارسال هم به قیمت عینک اضافه شده و نیازی به پرداخت مبلغ دیگه ای نیست.(درصورتی که قبلاً هزینه ارسالش جداگانه محاسبه میشد) شما مدل هایی که مدنظرتون هست بفرمایید تا براتون یک هزینه ارسال محاسبه بشه. بنده چون به کیفیت کارم اطمینان دارم باید خدمتتون عرض کنم درصورتی که مشابه عینک های این تاپیک رو (با همین کیفیت) با قیمت کمتر پیدا کردید هر مدلی که خواستید به یک سوم قیمت تقدیمتون میکنم. چون ما عینک ها رو مستقیماً از واردکننده تهیه میکنیم و پس از تست در اختیاز خریدار قرار میدیم سعی میکنیم بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت رو داشته باشه. اگر خواستید درخدمتم :)

i-viber.ir

Registered User
لایک‌ها
29
ممنون بابت پیام
والا روی دو سه تا عینک موندم کدومو بگیرم. اگر تصمیم به خرید شد شنبه بهتون میگم.

moji773

Registered User
لایک‌ها
5
سلام اقا این ری بن ها تون چند؟
اونایی که رنگیه خیلی روی رنگ محیط تاثیر میزاره یا نه؟

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام اقا این ری بن ها تون چند؟
اونایی که رنگیه خیلی روی رنگ محیط تاثیر میزاره یا نه؟
سلام داداش به همراه پک کامل تقدیمت میکنم 95ت. ارسالش هم رایگانه
اصلاً تأثیری روی رنگ محیط نداره و تمامی مدل های رنگی از داخل دودی دیده میشه چون شیشه سنگی درجه یک هست و اونایی که شما میگید از داخل رنگی نشون میده طلق هست نه شیشه و نه تنها از چشم مراقبت نمیکنه حتی باعث آسیب چشم میشه.
میتونید این عینک رو از هرجایی که مایلید قیمت بگیرید حتی بعضی جاها با همین کیفیت به اسم اصل تا 400 هزارتومن هم مشاهده کردم. اگرخواستید درخدمتم

moji773

Registered User
لایک‌ها
5
سلام داداش به همراه پک کامل تقدیمت میکنم 95ت. ارسالش هم رایگانه
اصلاً تأثیری روی رنگ محیط نداره و تمامی مدل های رنگی از داخل دودی دیده میشه چون شیشه سنگی درجه یک هست و اونایی که شما میگید از داخل رنگی نشون میده طلق هست نه شیشه و نه تنها از چشم مراقبت نمیکنه حتی باعث آسیب چشم میشه.
میتونید این عینک رو از هرجایی که مایلید قیمت بگیرید حتی بعضی جاها با همین کیفیت به اسم اصل تا 400 هزارتومن هم مشاهده کردم. اگرخواستید درخدمتم

اوکی داش پکش چند تاییه؟
کیف هم داره؟
شهرستان چند روزه میرسه؟
کیفیتش تضمینیه؟روی رنگ محیط هیچ تاثیری نداره؟ اینا از لحاظ طبی اوکی هستن؟
چون از اینا زیاد دیدم باعث خستگی چشم میشدن

me22

Registered User
لایک‌ها
574
سلام رفیق
معذرت میخوام ولی این عینک هاتون که از لحاظ طبی مشکل ندارن؟ نزنیم چشممون آب مروارید بگیره:general210::D
عینک RayBan Diamond رو میخوام با تخفیف دانشجویی
+ و اینکه این عینک (پایینی) ، یا یه عینک این فرمی با کیفیت خوب یا اورجینال
قیمت و نوعش رو اگه داشتین بفرستین
ممنون

cat-1.jpg

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اوکی داش پکش چند تاییه؟
کیف هم داره؟
شهرستان چند روزه میرسه؟
کیفیتش تضمینیه؟روی رنگ محیط هیچ تاثیری نداره؟ اینا از لحاظ طبی اوکی هستن؟
چون از اینا زیاد دیدم باعث خستگی چشم میشدن
پک کاملش شامل عینک ، قاب و دستمال مارک RayBan ، اسپری مخصوص ، بروشور و کاتالوگ و جعبه زیبای مارک RayBan تقدیمتون میشه. ارسالش هم رایگانه
زمان ارسالش هم بستگی به مسافت بین دو شهر داره احتمالاً 3 روزه میرسه.
خیالتون از بابت کیفیت راحت باشه همین مدل رو به اسم ارجینال تو مغازه های دیگه میفروشن. خودم هم 6 ماهه که استفاده میکنم از این مدل و راضیم.
از لحاظ طبی هم کاملاً تأیید شده ست و آسیبی به چشم نمیزنه.

فایل های ضمیمه

• DSC_0013 (2).JPG
    DSC_0013 (2).JPG
    144.4 KB · نمایش ها: 17

AmirHosein-King

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام رفیق
معذرت میخوام ولی این عینک هاتون که از لحاظ طبی مشکل ندارن؟ نزنیم چشممون آب مروارید بگیره:general210::D
عینک RayBan Diamond رو میخوام با تخفیف دانشجویی
+ و اینکه این عینک (پایینی) ، یا یه عینک این فرمی با کیفیت خوب یا اورجینال
قیمت و نوعش رو اگه داشتین بفرستین
ممنون
cat-1.jpg
سلام
خیالتون راحت تمامی عینک ها HighCopy هستند واستاندارد واقعی UV400 دارند و ابداً مشکلی نخواهند داشت . باور کنید خودم هم از همین عینک ها استفاده میکنم اگه بد بود که این کار رو نمیکردم :D
عینک RayBan Diamond هم تقدیمتون میکنم 95ت. با پک کاملش شامل عینک ، قاب و دستمال مارک RayBan ، اسپری مخصوص ، بروشور و کاتالوگ و جعبه زیبای مارک RayBan تقدیمتون میشه. ارسالش هم رایگانه.
و اما RayBan CATS :general210: من تعجب میکنم محصولی که شرکت سازنده ش به قیمت 140$ میفروشه چطور میشه با همون کیفیت ارجینال با قیمت کمتر از 10$ خریداری کرد ؟؟؟ :general404:
الان موجود نداریم داداش اگر خواستی میتونم برات تهیه کنم ارجینالش یه چیزی حدود 400ت به بالا درمیاد ، های کپی هم حدود 100ت اگر خواستی درخدمتم.

me22

Registered User
لایک‌ها
574
ممنون داداش ، حالا ری بن کت ؛ 100 درصد اورجینال ِ این فروشگاهَ رو ، دستفروشای همدان میدن 10 تومن:D:D
من ببینم کدوم بهم میا ، خبرتون میکنم

SHADOW1991

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
اریجینال هم میتونید تهیه‌کنید
مارک t-charge

و اینکه‌ میشه سایز‌ عینک مارک ژاکوب مشکی رو بنویسید
ممنون

بالا