برگزیده های پرشین تولز

♫دریافت بک لینک و پیج رانک رایگان با بک لینک ساز♫

hanmudokar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگه میخواید وبسایتی پربازدید و محبوب و در صدر موتورهای جستجو داشته باشید از همین الان دست به کار شوید و برای وبلاگ یا وبسایت خودتون بک لینک جمع آوری کنید.بک لینک گرفتن از سایت هایی با پیج رانک بالا تاثیر زیادی روی وبسایت شما خواهد داشت.واسه همین توی این پست یه بک لینک ساز رایگان رو میخوام بهتون معرفی کنم.کار این بک لینک ساز ارسال لینک وبسایت شما به وبسایت های پربازدید و محبوب و پیج رانک بالاست.شاید الان پیش خودتون بگین اگه تاثیر گذاره چرا وبسایت خود بنده بک لینک و پیج رانک خوبی نداره؟!در جواب باید خدمتتون عرض کنم که درسته خود من از این سیستم استفاده میکنم ولی متاسفانه یا خوشبختانه هنوز یک روز نشده که من با این بک لینک ساز آشنا شدم.پس انتظار نداشته باشید در اولین روز پیج رانکم بالا بره.برای گرفتن نتیجه ی مطلوب لازمه دو تا سه ماه زحمت بکشی.مطالب خوب ارسال کنی و در کنارش از ابزارهای رایگان و پولی سئو استفاده کنی.بعد از این زمان خواهی دید که چه وبسایت پرطرفدار و پربازدیدی خواهی داشت.یکی دیگه از مزایای بک لینک ایندکس شدن سریع تر مطالبتون توی موتورهای جستجو هست.این سرویس کاملا رایگان هست.پس امتحانش ضرر نداره.کافیه لینک وبسایت خودتون رو توی کادر مربوطه وارد کنید و دکمه ی ساخت بک لینک رو بزنید.همین.
برای ورود به سایت بک لینک ساز روی تصویر پایین کلیک کنید
منتظر ابزار های رایگان سئو باشید.این وبلاگ رو فراموش نکنید

main.aalireza.ir
در خبرنامه ایمیلی حتما عضو شوید.اگر میخواهید هیچ مطلبی را از دست ندهید.
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼
تشکر و نظر فراموش نشه.;)

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
علیرضا جان اینطور سایت ها همیشه این ریسک را با خودشون به همراه دارن که باعث اسپم شدن سایتتون میشن. برای همین من هرگز استفاده از چنین سایت هایی رو پیشنهاد نمیکنم.

بالا