برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
از سرخ و سفیدان و زیبا رویان مجموعه فیلم های پاگنده یا همون Bud Spencer را کسی نداره که زیرنویس فارسی باشه یا دوبله ؟! خودم مجموعه کاملش را پیدا کردم اما هیچ کدوم زیرنویس فارسی نداره !

-----------------------------------------

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
به نظرم با اومدن سایت رو سرور ایران ، بدلیل بالا رفتن سرعت لود سایت از طرف گوگل رتبه اول رو از دست میده و 8پیک جاشو میگیره

8پیک رو میشه کشید پایین ولی چند ماه زمان نیاز داره

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
به نظرم با اومدن سایت رو سرور ایران ، بدلیل بالا رفتن سرعت لود سایت از طرف گوگل رتبه اول رو از دست میده و 8پیک جاشو میگیره

8پیک رو میشه کشید پایین ولی چند ماه زمان نیاز داره

گوگل: در اولین مرحله بهینه سازی سایت رو برای کاربرانتون انجام بدین!
سایت بیاد روی سرور داخلی، هزار برابر سرعت لود برای کاربر بیشتر میشه، به نظرتون گوگل خلاف قوانینش عمل میکنه؟ :دی
البته خودم روی این مورد مطمئن نیستم، طبق چیزهایی که گوگل + سایر سئوکارهای جهانی میگن سایت ها وقتی روی سرور داخلی کشور باشه (حتی کشوری که از نظر زیر ساختی افتضاح باشه مثل ایران) بسیار رتبه بهتری از گوگل میگیره! اما اینم باید تست بشه :D

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
سایت بیاد روی سرور داخلی، هزار برابر سرعت لود برای کاربر بیشتر میشه، به نظرتون گوگل خلاف قوانینش عمل میکنه؟ :دی
البته خودم روی این مورد مطمئن نیستم، طبق چیزهایی که گوگل + سایر سئوکارهای جهانی میگن سایت ها وقتی روی سرور داخلی کشور باشه (حتی کشوری که از نظر زیر ساختی افتضاح باشه مثل ایران) بسیار رتبه بهتری از گوگل میگیره! اما اینم باید تست بشه :D

امین ادرس درگاهت رو تو یاهو برام میذاری لدفا

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203

گوگل که کار نداره سرعت لود برای کاربرا چنده . حرف زیادی زده :D حداقل برای ایران ،چون سروری در ایران نداره که بخواد سایت رو از ایران چک کنه

منظورش اینه که بازدیدکننده میاد تو سایت باید راضی باشه و دوباره هم به سایتت سر بزنه. این براش مهمه

حالا شما الان برید سایت 8پیک که هتزنر هست سرعت لود اذیتتون میکنه که بخواید برید به اپلود7 ؟
اصلا به نظرتون این صدم ثانیه ها رو بازدیدکننده متوجه میشه ؟
پس در عمل زیاد فرقی برای بازدیدکننده نداره

در مرحله اول چون سرعت لود برای گوگل پایین اومده اپلود7 رو میندازه رتبه دوم
بعدا اگه بازدیدکننده ها 8پیک رو دیدن ، اپلود7 رو هم دیدن. بعد اپلود7 رو انتخاب کردند (در تعداد زیاد) شاید دوباره برش گردونه به رتبه اول

این نظر منه طبق تجربه ای که در این یه سال داشتم.شاید هم اینطوری نباشه

ولی اگه سرور ایران رفت باید مثلا در فیس نما یه تبلیغات بذاره تا بازدیدکننده هاش زیاد بشه . از این طریق احتمالا میتونه رتبه اول رو حفظ کنه

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
از بندگان خدا امده پیغام داده نوشته
کاربر جذب کنی کارت شارژ می گیری مدیر فعال برتر باشی پول دریافت می کنی
در خلقت بعضی ها چه چیزای نهفته است
ما سایت خودمون اپ نمیکنیم اون وخت _وقت_ بیام :confused:

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها