برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399
نت افراز و دیگر هیچ
نت افراز که تو باقالیاست
حالا از یه جایی میخوام نمایندگی بگیرم همه سایتامو ببرم اونجا اگه اوکی بود معرفی میکنم همتون استفاده کنین
ظاهرا وی پی اس خریدن و کانفیگ و مانیتور کردنش اعصاب زیادی میطلبه

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
یکی از عذاب اور ترین کارای دنیا کار کردن برا ارگان های دولتیه.
سه ساعت صحبت میکنی میگی بابا الان دیگه اکثر اپلیکیشن ها با وب سرویس ها کار میکنن.
یعنی شما طرح و پروژه ای که داری رو یکبار بصورت یک وب سرویس پیاده سازی میکنی بعد حالا اگر میخوای اپلیکیشن اندروید داشته باشی فقط کافیه یه رابط کاربری طراحی کنی بعد با api متصل بشه به اون وب سرویس و کارشو انجام بده،اگر میخوای اپلیکیشن ویندوز داشته باشی کافیه رابط کاربریشو طراحی کنی اینم با api متصل بشه به اون وب سرویس کارشو انجام بده.اگه میخوای وبسایت داشته باشی هم همینطور اگه اپلیکشن ios میخوای همینطور
اینجوری نگهداری از پروژه هم آسون تره هر تغییری رو که لازم داره هر اصلاحاتی که نیاز داره رو روی همون وب سرویس انجام میدی و تمام.. رو وب سایت و اپلیکیشن ها هم اعمال میشه چون همشون متصلن به اون وب سرویس دیگه لزومی نداره برا کوچکترین تغییر بیایم دونه دونه رو همه اپلیکیشن ها تغییر و بروزرسانی انجام بدیم.
بعد از اینکه همه اینارو توضیح میدی و زبونت مو درمیاره دوباره برمیگرده میگه نه ما اینطور مد نظرمونه که این کار به این شکل انجام بشه و نیم ساعت چرت و پرت میگه :/
پیر شدم امروز

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
یکی از عذاب اور ترین کارای دنیا کار کردن برا ارگان های دولتیه.
سه ساعت صحبت میکنی میگی بابا الان دیگه اکثر اپلیکیشن ها با وب سرویس ها کار میکنن.
یعنی شما طرح و پروژه ای که داری رو یکبار بصورت یک وب سرویس پیاده سازی میکنی بعد حالا اگر میخوای اپلیکیشن اندروید داشته باشی فقط کافیه یه رابط کاربری طراحی کنی بعد با api متصل بشه به اون وب سرویس و کارشو انجام بده،اگر میخوای اپلیکیشن ویندوز داشته باشی کافیه رابط کاربریشو طراحی کنی اینم با api متصل بشه به اون وب سرویس کارشو انجام بده.اگه میخوای وبسایت داشته باشی هم همینطور اگه اپلیکشن ios میخوای همینطور
اینجوری نگهداری از پروژه هم آسون تره هر تغییری رو که لازم داره هر اصلاحاتی که نیاز داره رو روی همون وب سرویس انجام میدی و تمام.. رو وب سایت و اپلیکیشن ها هم اعمال میشه چون همشون متصلن به اون وب سرویس دیگه لزومی نداره برا کوچکترین تغییر بیایم دونه دونه رو همه اپلیکیشن ها تغییر و بروزرسانی انجام بدیم.
بعد از اینکه همه اینارو توضیح میدی و زبونت مو درمیاره دوباره برمیگرده میگه نه ما اینطور مد نظرمونه که این کار به این شکل انجام بشه و نیم ساعت چرت و پرت میگه :/
پیر شدم امروز
کلا توی پرزنت کردن همیشه مشتری آگاهی و دانشش کمتره و باید خودت یجوری متقاعدش کنی..
بیشتر هم با صحبت های اطمینان بخش کار آدم راه میوفته تا متقاعد کردن در مورد جزییات کار...

دولتی ها هم از کار موفق و پیشرفت زیاد و ناگهانی هراس دارن..حواست به این نکته باشه..
بخصوص ui رو خیلی حرفه یی کار نکنی..

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
چرا از پیشرفت و ui حرفه ای هراس دارن؟😳
چون خودشون عقب میمونن..
توی همه امور ترمز دستی رو کشیدن که افسار دستشون باشه.. همه چیز خوب پیش بره کسی تره هم براشون خورد نمیکنه..
فامیلمون مسئول آی تی یکی از دانشگاه های پیام نور بود.. گفت کلی نشستم رو قالب سایت کار کردم.. بعد طرف اومد گفت این چیه؟
یه چیز ساده همینطوری باشه بره..
آخرش ظاهر سایت رو به حالت نزدیک به تله تکس تبدیل کردم تا راضی شد..

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این سایت برا همکاری درفروش دیجیکالا چه جالب کار کرده ، مثلا یه بخش داره به اسم کی چی خریده .
مگه نمیگفتن دیجی پول همکاری درفروش رو درست نمیده ؟؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
این سایت برا همکاری درفروش دیجیکالا چه جالب کار کرده ، مثلا یه بخش داره به اسم کی چی خریده .
  • Name: KALAAGHE.COM
  • Admin: Ehsan King99
  • Nameservers:
    NS299.MIHANWEBHOST.COM
    NS300.MIHANWEBHOST.COM

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اگه مخابراتی تو یه منطقه پورت خالی نداشته باشه میشه ازش فیبرنوری گرفت؟؟

کسی تجربه‌ای داره؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
  • Name: KALAAGHE.COM
  • Admin: Ehsan King99
  • Nameservers:
    NS299.MIHANWEBHOST.COM
    NS300.MIHANWEBHOST.COM
پستم خیلی شبیه اینایی بود که دنبال بک لینکن ولی مال نیست
ugly_cafe.gif

این بازار چینی فروشا کی درست میشه؟
cheghadr.gif

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399
niazchi.com
صاحبای این سایت اسکلن اینهمه پول تبلیغات تلویزیونی دادن
وردپرس با قالب 150 تومنی + هاست میهن وب هاست :)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
اگه مخابراتی تو یه منطقه پورت خالی نداشته باشه میشه ازش فیبرنوری گرفت؟؟

کسی تجربه‌ای داره؟
بیا پخ تا راهنمایی کنمت دیر بیای فرصتت تموم میشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
niazchi.com

ثبت شرکت دانش بنیان
  1. دریافت وام ویژه شرکت های دانش بنیان
  2. دریافت تسهیلات حمایتی استارت آپ

پ ن : تو سر مال نزنید قالبش 470 تومن هست 15.gif

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399
ثبت شرکت دانش بنیان
  1. دریافت وام ویژه شرکت های دانش بنیان
  2. دریافت تسهیلات حمایتی استارت آپ

پ ن : تو سر مال نزنید قالبش 470 تومن هست مشاهده پیوست 1247447

تلویزیون خیلی پتانسیل خوبی داره من خیلی سال پیش یه سایت داشتم فقط موزیکای تیتراژو میذاشتم
اون زمان هم مث الان نبود خواننده ها آهنگ با کیفیتو بدن من با رسیور ضبط میکردم تبدیل میکردم به mp3
اولین سایتی بودم که میذاشتم تیتراژ هر سریالیو موقع پخش انقد یوزر آنلاین میشدن پشمام میریخت 😁

Last edited:

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
کلا توی پرزنت کردن همیشه مشتری آگاهی و دانشش کمتره و باید خودت یجوری متقاعدش کنی..
بیشتر هم با صحبت های اطمینان بخش کار آدم راه میوفته تا متقاعد کردن در مورد جزییات کار...

دولتی ها هم از کار موفق و پیشرفت زیاد و ناگهانی هراس دارن..حواست به این نکته باشه..
بخصوص ui رو خیلی حرفه یی کار نکنی..
UI و ux با من نیست من تو UI طراحی کردن کلا تعطیلم،کلاس یازدهمی های رشته گرافیک کاردانش از من بهتر طراحی می‌کنن.
بک اندش مثل وب سرویس و rest و اینا با منه که با نود و asp.net کار میکنم.

niazchi.com
اینا احتمالا زیر مجموعه ی یه هولدینگن
چون چندتا دفتر داره یکی تو منطقه یک یکی تو منطقه 13 و جاهای دیگه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,026
چرا هر چی که میبینید باور میکنید؟
دوست خودم یکی از سایت های تاپ افیلیت دیجی کالا دستش بود با درآمد 20 میلیون تومن در ماه
بهش زنگ زدن گفتن اگه قوانین رعایت نکنی پولت رو مسدود میکنیم ، اونم سایت رو فروخت به خودشون
فهمیدی چی شد؟ سایت های فعال افیلیت دیجی کالا الان مال کارمندای خودش هست نه کاربر عادی
اینو چند بار دیگه هم گفتم ، کلا توی این مسائل از تجربه دیگران استفاده کن وقتی میبینی همه میگن اینطوره هنوز هم شک نکردی بهش؟ برو باهاش کار کن ببینم اصلا به پرداختی میرسی یا نه
هدفش این بود مشتری جدید جذب کنه که به هدفش رسید

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
چرا هر چی که میبینید باور میکنید؟
دوست خودم یکی از سایت های تاپ افیلیت دیجی کالا دستش بود با درآمد 20 میلیون تومن در ماه
بهش زنگ زدن گفتن اگه قوانین رعایت نکنی پولت رو مسدود میکنیم ، اونم سایت رو فروخت به خودشون
فهمیدی چی شد؟ سایت های فعال افیلیت دیجی کالا الان مال کارمندای خودش هست نه کاربر عادی
اینو چند بار دیگه هم گفتم ، کلا توی این مسائل از تجربه دیگران استفاده کن وقتی میبینی همه میگن اینطوره هنوز هم شک نکردی بهش؟ برو باهاش کار کن ببینم اصلا به پرداختی میرسی یا نه
هدفش این بود مشتری جدید جذب کنه که به هدفش رسید
خب شک کردم که پرسیدم که از تجربه دیگران استفده کنم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,026
خب شک کردم که پرسیدم که از تجربه دیگران استفده کنم
میدونی همینا پول دادن که بکنیک مضر بخرن من و بقیه سایت های رقیبشون رو از نتایج گوگل بندازن بیرون؟!
وقتی رتبه سایت داشت سقوط میکرد فهمیدم یه به شکل خاص برای من بکلینک مضر ساختن
خیلی تحقیق کردم خودم چطور میتونم مثل اون لینک بسازم - دستی میتونستم بسازم ولی این فرق میکرد انبوه و یکجا کار کرده بود
فهمیدم بکلینک خریدن فقط برای رشد سایت نیست ، همونطوری لینک میخرن برای پنالتی رقیب!!
با دیس اوو رتبه سایت برگشت
اون میاد پول خرج میکنه اونم دلاری که از سایت های خارجی سفارش بکلینک اسپم بده ، حالا تو میخوای از همچین جایی پرداختی بگیری درآمد داشته باشی؟!!!
فقط میخواد رقیب رو بندازه بیرون حتی افیلیتی که راه انداخت برای همین بود (مشتری جدید بیاد شماره خودش رو ثبت کنه اکانت بسازه دیگه طرف سایت رقیب نره)
الان دیگه همه ثبت نام کردن مشتری جدید نداره، برای همین کارش که راه افتاد سایت های افیلیت رو به بهانه های مختلف انداخت بیرون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
میدونی همینا پول دادن که بکنیک مضر بخرن من و بقیه سایت های رقیبشون رو از نتایج گوگل بندازن بیرون؟!
وقتی رتبه سایت داشت سقوط میکرد فهمیدم یه به شکل خاص برای من بکلینک مضر ساختن
خیلی تحقیق کردم خودم چطور میتونم مثل اون لینک بسازم - دستی میتونستم بسازم ولی این فرق میکرد انبوه و یکجا کار کرده بود
فهمیدم بکلینک خریدن فقط برای رشد سایت نیست ، همونطوری لینک میخرن برای پنالتی رقیب!!
با دیس اوو رتبه سایت برگشت
اون میاد پول خرج میکنه اونم دلاری که از سایت های خارجی سفارش بکلینک اسپم بده ، حالا تو میخوای از همچین جایی پرداختی بگیری درآمد داشته باشی؟!!!
فقط میخواد رقیب رو بندازه بیرون حتی افیلیتی که راه انداخت برای همین بود (مشتری جدید بیاد شماره خودش رو ثبت کنه اکانت بسازه دیگه طرف سایت رقیب نره)
الان دیگه همه ثبت نام کردن مشتری جدید نداره، برای همین کارش که راه افتاد سایت های افیلیت رو به بهانه های مختلف انداخت بیرون
بیزی دیپ وب

بالا