برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
ایمپورته خوده وردپرس که داغونه و خیلی ساله مشکل و ضعف داره
تمام حرفه ای ها با کنترل پنل توی هاست آپلود میکنن
دیشب با ترکیبی از خود وردپرس و یک افزونه دیگه درستش کردم. درواقع دیشب ایمپورتش کردم، ولی مدام ارور میداد و الان اومدم دیدم به نظر درست شده! فقط مشکل اینجاست یادم نیست چی کار کردم! :دی

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
🔴صیانت زیرپوستی از اینستاگرام / کاربران با آی پی ایران به سختی از اینستاگرام میتوانند استفاده کنند

◽️‏بر اساس گزارش کاربران، دسترسی اینستاگرام با IP ایران به‌سختی امکان پذیر است؛ هرچند با فعال کردن *** عملکرد اینستاگرام به حالت طبیعی بر‌می‌گردد.
امروز درست شد یهو
جاهای دیگه هم خوندم مشکل برطرف شده
ولی بدون شک یه غلطی داشته انجام میشده

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
نباید بچه گانه نظر داد وقتی از دامنه ملی صحبت میکنیم نباید بگید خریدار خارجی نداره یا نمیشه کار بین المللی کرد 😃 منظور جامعه هدف توی کشور هست کسی که بخواد توی ایران فروشگاه یا سایت خدماتی بزنه
صرفا کمتر از 1 دهم درصد از کسایی که از نت استفاده میکنن وبمستر هستن و این عیب هایی که برای دامین ir میگید بیشتر مزیت به حساب میاد
هرکسی صاحب شو شناسایی میکنه - این برای افراد عادی یک مزیت هست و باعث میشه اگه احیانا سرشون هم کلاه رفت دستشون به جایی بند باشه
اگر شکایتی از سایتت بشه دامینت ir باشه سریع از دسترست خارجش میکنن - اینم باز یک مزیت برای اون 99 درصد
بدرد فعالیت بین المللی نمیخورن - خب از اسمش معلومه دیگه دامنه ملی شما توی ایران فعالیت بین المللی هم بخوای کنی با کامش هم کلی مشکل داری

در کل اگه وبمستر هستید و سایت فیلم و آهنگ و ... دارید اره دامین ir براتون دردسر هست.

بحث و گفتگو ! بین وبمسترین هستش نه افرادی که نمیدونن دامنه چیه !
از نظر من بحث و گفتگو یعنی تبادل نظر برای یادگیری ! نه اینکه من دیدگاه یا نظرمو به شما تحمیل کنم یا بلعکس ؛ من کاملا منطقی از نظر خودم البته ! نظرمو با فکت و دلیل بیان کردم که دامنه های ملی بی ارزش شده به خاطر اینکه بازار کارش ازبین رفته ! خود شخص من در حال حاضر نه سایت دارم نه ذی نفع هستم , نه فروشنده دامنه هستم , نظر خواستم از دوستان دیگه در مورد قیمت گذاری دامنه ها که به نظرشون آیا منطقی هست ؟ یا اصلا اصول خاصی داره یا میشه براش تعیین کرد ؟
فکر میکنم بعد یک دهه فعالیت توی این زمینه میدونم چی گفتم ! اما شما اول طرفداری می کنید از قیمت گذاری های غیرمنطقی ! بعد فروش دامنه رو توی تصورات خودتون انقدر داغ و جالب می بینید که با سیم کارت رند و nft مقایسه می کنید ! در صورتی که خریدو فروش دامنه قدمت بیشتری داشته و اگر قرار بود تبدیل به سرمایه گذاری بشه تا حالا باید این اتفاق می افتاد!
فورمولش خیلی ساده س از نظر من !
از بین رفتن وبمستری و وب فارسی + تحریم ها + عدم امکان درآمد زایی (پاپ اپ منسوخ شده + گوگل ادز ) + مهم تر از همه مدیریت غلط و استفاده از افراد بی سواد در شیلترینگ فارسی = بی ارزش شدن دارایی هایی که مربوط به وب فارسی می شن !

صحبت های خودم رو وحی منزل نمیدونم و همیشه منتظر قانع شدن و یادگرفتن مطالب جدید هستم که اینجا وقت میذارم صحبت میکنم که چیزی به معلومات ام اضافه بشه و از تجربه دیگران استفاده کنم ! اگر این مطالب از نظر شما بچگانه س ! پس نظر شما که کاملا غیرکارشناسیه چی میتونه باشه ؟ اینکه با شکایت ساده ای دامنه یک شخص یا گروه که 7 سال عمرش رو پای یه کار گذاشته مثل بچه ای بزرگش کرده , ممکنه چندین نفر دارن از کنارش نون میخورن بسته میشه به نظر شما مزیت هستش چرا نمیرید تو کمیته فیل*ترینگ کار کنید ؟ چون اونا هم دقیقا این نظرات گلو بلبلو دارن که زندگی مردم رو با سلیقه شخصیشون میفرستن رو هوا !!
وقتی کمیته فیل*ترینگ انقدر شعور اینو ندارن که بفهمن یک سایت منبع درامد شخص , اشخاص یا خانواده و خانواده هایی هستش و بدون هشدار قبلی حتی با داشتن مجوز دامنه شمارو فیل*تر میکنه و هاستت رو از دسترس خارج میکنه , این مزیت دامنه IR هستش ؟
اینکه میگید دامنه ملی بله ما هم میدونیم دامنه ملی هستش ! به خاطر همین هم میگم بی ارزشه چون خریدار خارجی نداره و بازار داخلی هم از بین رفته , دلال میخواد دامنه رو به ناسا بفروشه ؟! اون هم با قیمت گرونتر از دامنه های معتبر دات کام ؟ مثال دامنه x.ir رو من دیدم طرف گذاشته 20 میلیون ! دامنه بدون رنک و سابقه و با ارزش ثبت اولیه بسیار پایین ! اما دامنه بین المللی و دات کامش رو با دلار فضایی امروز حساب کنیم 15 میلیون برای خرید موجود هست ! این منطقیه ؟!
کل بحث اینه این قیمت گذاری ها منطقی هست ؟ فرمولی داره ؟ چرا اجازه داده میشه یه شخص دلالی دامنه کنه وقتی مثلا 10 ساله روی یه دامنه حتی یه صفحه ام بالا نیاورده ؟!

Last edited:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
PayPal has been working closely with governments and partners to actively comply with all applicable laws and sanctions. Under the current circumstances, we are suspending PayPal services in Russia. This means we are suspending send or receive transaction services between Russia and other countries with PayPal. You will still be able to withdraw funds to a bank account.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
PayPal has been working closely with governments and partners to actively comply with all applicable laws and sanctions. Under the current circumstances, we are suspending PayPal services in Russia. This means we are suspending send or receive transaction services between Russia and other countries with PayPal. You will still be able to withdraw funds to a bank account.
کم کم دارن مسیر مارو ادامه میدن

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,480
بحث و گفتگو ! بین وبمسترین هستش نه افرادی که نمیدونن دامنه چیه !
از نظر من بحث و گفتگو یعنی تبادل نظر برای یادگیری ! نه اینکه من دیدگاه یا نظرمو به شما تحمیل کنم یا بلعکس ؛ من کاملا منطقی از نظر خودم البته ! نظرمو با فکت و دلیل بیان کردم که دامنه های ملی بی ارزش شده به خاطر اینکه بازار کارش ازبین رفته ! خود شخص من در حال حاضر نه سایت دارم نه ذی نفع هستم , نه فروشنده دامنه هستم , نظر خواستم از دوستان دیگه در مورد قیمت گذاری دامنه ها که به نظرشون آیا منطقی هست ؟ یا اصلا اصول خاصی داره یا میشه براش تعیین کرد ؟
فکر میکنم بعد یک دهه فعالیت توی این زمینه میدونم چی گفتم ! اما شما اول طرفداری می کنید از قیمت گذاری های غیرمنطقی ! بعد فروش دامنه رو توی تصورات خودتون انقدر داغ و جالب می بینید که با سیم کارت رند و nft مقایسه می کنید ! در صورتی که خریدو فروش دامنه قدمت بیشتری داشته و اگر قرار بود تبدیل به سرمایه گذاری بشه تا حالا باید این اتفاق می افتاد!
فورمولش خیلی ساده س از نظر من !
از بین رفتن وبمستری و وب فارسی + تحریم ها + عدم امکان درآمد زایی (پاپ اپ منسوخ شده + گوگل ادز ) + مهم تر از همه مدیریت غلط و استفاده از افراد بی سواد در شیلترینگ فارسی = بی ارزش شدن دارایی هایی که مربوط به وب فارسی می شن !

صحبت های خودم رو وحی منزل نمیدونم و همیشه منتظر قانع شدن و یادگرفتن مطالب جدید هستم که اینجا وقت میذارم صحبت میکنم که چیزی به معلومات ام اضافه بشه و از تجربه دیگران استفاده کنم ! اگر این مطالب از نظر شما بچگانه س ! پس نظر شما که کاملا غیرکارشناسیه چی میتونه باشه ؟ اینکه با شکایت ساده ای دامنه یک شخص یا گروه که 7 سال عمرش رو پای یه کار گذاشته مثل بچه ای بزرگش کرده , ممکنه چندین نفر دارن از کنارش نون میخورن بسته میشه به نظر شما مزیت هستش چرا نمیرید تو کمیته فیل*ترینگ کار کنید ؟ چون اونا هم دقیقا این نظرات گلو بلبلو دارن که زندگی مردم رو با سلیقه شخصیشون میفرستن رو هوا !!
وقتی کمیته فیل*ترینگ انقدر شعور اینو ندارن که بفهمن یک سایت منبع درامد شخص , اشخاص یا خانواده و خانواده هایی هستش و بدون هشدار قبلی حتی با داشتن مجوز دامنه شمارو فیل*تر میکنه و هاستت رو از دسترس خارج میکنه , این مزیت دامنه IR هستش ؟
اینکه میگید دامنه ملی بله ما هم میدونیم دامنه ملی هستش ! به خاطر همین هم میگم بی ارزشه چون خریدار خارجی نداره و بازار داخلی هم از بین رفته , دلال میخواد دامنه رو به ناسا بفروشه ؟! اون هم با قیمت گرونتر از دامنه های معتبر دات کام ؟ مثال دامنه x.ir رو من دیدم طرف گذاشته 20 میلیون ! دامنه بدون رنک و سابقه و با ارزش ثبت اولیه بسیار پایین ! اما دامنه بین المللی و دات کامش رو با دلار فضایی امروز حساب کنیم 15 میلیون برای خرید موجود هست ! این منطقیه ؟!
کل بحث اینه این قیمت گذاری ها منطقی هست ؟ فرمولی داره ؟ چرا اجازه داده میشه یه شخص دلالی دامنه کنه وقتی مثلا 10 ساله روی یه دامنه حتی یه صفحه ام بالا نیاورده ؟!
اعصابا خورده این روزا باید با دقت تر نوشت 🙂
من منظورم اینه که وقتی بحث میکنیم باید تمام جوانب رو در نظر بگیریم پراید هزار تا عیب داره ولی اگه من بگم این چرا پرواز نمیکنه اونوقت بحث بچگانه کردم ولی اگه به کسی برخورده من عذرخواهی میکنم
این که فیلتتتر میکنن خب مگه مغازه ها و کافه ها رو به دلیل واهی پلمپ نمیکنن؟ بستن و تخته کردن مجازی و واقعی نمیشناسه متاسفانه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
دوستان آیا راهی هست که یک صفحه رو از archive.org حذف کرد؟؟؟؟ بستن ربات بدردم نمیخوره محتوایی از سایت که قبلا رکورد و آرشیو کرده میخوام حذف کنم.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
دوستان آیا راهی هست که یک صفحه رو از archive.org حذف کرد؟؟؟؟ بستن ربات بدردم نمیخوره محتوایی از سایت که قبلا رکورد و آرشیو کرده میخوام حذف کنم.
احتمال 99% باید بهشون پول بدی..
و درآمد اصلیش سایتشون هم احتمالا از همینه...

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
اعصابا خورده این روزا باید با دقت تر نوشت 🙂
من منظورم اینه که وقتی بحث میکنیم باید تمام جوانب رو در نظر بگیریم پراید هزار تا عیب داره ولی اگه من بگم این چرا پرواز نمیکنه اونوقت بحث بچگانه کردم ولی اگه به کسی برخورده من عذرخواهی میکنم
این که فیلتتتر میکنن خب مگه مغازه ها و کافه ها رو به دلیل واهی پلمپ نمیکنن؟ بستن و تخته کردن مجازی و واقعی نمیشناسه متاسفانه
مغازه و کافه با وبسایت فرق داره
مغازه و کافه همون لحظه که راه میفته درآمد داره و رشد صعودی رو تجربه میکنه
اما وبسایت ها 3 سال براشون زحمت میکشن تا بالاخره یخورده درآمد پیدا میکنه و میتونه تبلیغ بگیره... اونم نه یک نفر بلکه چند نفر روش وقت میذارن

تاینی موویز با اون عظمتش و معروفیتش کسی نیفتاده دنبال خرید دامینش که الان ازاده ولی معلوم نیست چه بلایی سر صاحباش آوردن انگاری از صفحه ی روزگار محو شدن تمام پست های شبکه اجتماعی شونم دلیت خورده

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
نه دیگه! منظور این بود که درست گفتید و اون خنده در وقع به شیوه کسب درآمد اون سایت بود 😅 خیلی باحاله اگه ناخواسته مطلبی رو ذخیره کنه و بعدش راهی برای حذفش نباشه، مگر اینکه بهشون هزینه پرداخت کنید 😄

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399
اینجا کسی از رنک مث استفاده کرده؟

خیلی بهتر از یاسته
چندین افزونه رو ترکیب کرده
فقط باید حواست باشه که اشتباه کانفیگ نکنی
زیاد تفاوت خاصی هم نداره تنظیماتش با یاست حتی واضح تر و کاربر پسند تره
سایت رو هم خیلی سبکه میکنه چون نسبت به یاست منابع کمتری اشغال میکنه

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
این متن که می نویسم، مهم ترین پست این تاپیک هست. از دست ندین!
از 2003 دنبال یک شرکت معتبر میگشتم برای طراحی سایت.... بالاخره پیداش کردم:

https://www.tadbirweb.com/price-design-website.html

وقتی طراحی سایت خودشون رو دیدم، شک نکردم..... رفتم جلو و قرارداد طراحی سایت های گوگل و مایکروسافت رو بهشون دادم.
اونها هم با آغوش باز استقبال کردن...

و من از خواب بیدار شدم...

کسب درآمد از طراحی وب سایت....

هی روزگار........................................................................................

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241
این متن که می نویسم، مهم ترین پست این تاپیک هست. از دست ندین!
از 2003 دنبال یک شرکت معتبر میگشتم برای طراحی سایت.... بالاخره پیداش کردم:

https://www.tadbirweb.com/price-design-website.html

وقتی طراحی سایت خودشون رو دیدم، شک نکردم..... رفتم جلو و قرارداد طراحی سایت های گوگل و مایکروسافت رو بهشون دادم.
اونها هم با آغوش باز استقبال کردن...

و من از خواب بیدار شدم...

کسب درآمد از طراحی وب سایت....

هی روزگار........................................................................................
ماها سخت میگیریم.. مشتری اصلا نمیفهمه تفاوت ها رو ..
منظورم اینه که خیلی راحت تر اینا میشه بازاریابی کرد..

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
برای یک پیج یک شرکت فالور واقعی و درست حسابی بخواهیم از کجا بگیریم ریزش و فیک نداشته باشه؟

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
ماها سخت میگیریم.. مشتری اصلا نمیفهمه تفاوت ها رو ..
منظورم اینه که خیلی راحت تر اینا میشه بازاریابی کرد..
مشتری نمیفهمه و نتیجش اینه یچیز داغون در آخر میره توی پاچش.:ROFLMAO:;)

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
برای یک پیج یک شرکت فالور واقعی و درست حسابی بخواهیم از کجا بگیریم ریزش و فیک نداشته باشه؟
منظورتون از فالور واقعی چیه؟! یعنی کاربر واقعی ایرانی که روی صفحه اکت داره؟ یا صرفاً فالوری که آنفالو نکنه؟

بالا